آلمان تنها سیاه و عضو مجلس می گوید: کشور نیازهای خود را به صورت نژاد پرستی

ینس Schlueter گتی ایماژ

Karamba Diaby عضو مجلس فدرال آلمان گفت که او می بیند خود را در جامعه طرح باغ به عنوان یک پناهگاه.

هاله آلمان — یک روز صبح در اواخر ژانویه آنچه به نظر می رسد گلوله سوراخ شد در بشقاب شیشه ای پنجره دفتر محلی از Karamba Diaby آلمان تنها سیاه و سفید نماینده در پارلمان فدرال.

تهدید بیشتر به دنبال جمله یک هشدار او را تا پایان مانند والتر Lübcke یک طرفدار پناهندگان سیاستمدار به قتل رسیده در سال گذشته است. توجه داشته باشید امضا شد “Sieg Heil” و “هایل هیتلر.”

در حالی که حملات مرتبط راست تسلط بر سرفصل های کلی بیشتر حوادث تبعیض نژادی نیز در حال افزایش است در آلمان در سال گذشته با توجه به فدرال ضد تبعیض آژانس. اما کشتن جورج فلوید در ایالات متحده باعث شده موجی از درون نگری در اینجا. ضد نژادپرستی تظاهرات کشیده شده اند ده ها هزار نفر به خیابان های شهرهای آلمان. با آنها Diaby می بیند یک فرصت برای کشور به اذعان نژادپرستی در همه اشکال آن است.

“شما نمی توانید می گویند که ما اصلا یک مشکل نژادپرستی در آلمان است. یکی به نام آن” Diaby گفت: خدمت وطنی گیلاس و توت فرنگی در یک trestle table در جامعه خود قطعه باغ در شرق شهر Halle. او گفت: نژادپرستی باید به رسمیت شناخته شود به عنوان یک “همه جانبه مشکل” نفوذ موسسات از مدارس را به پلیس.

برخی در آلمان شده اند و تمایلی به قبول آن است.

زمانی که Saskia Esken یکی از رهبران Diaby مرکز-چپ حزب سوسیال دموکرات هفته گذشته پیشنهاد کرد که ممکن است وجود دارد “نهفته نژادپرستی” در نیروی انتظامی, واکنش شدید بود.

“غیر قابل درک” گفت: Horst Seehofer, این کشور, وزیر کشور.

وجود دارد شبیه خشم از سیاستمداران محافظه کار و پلیس اتحادیه برلین پس از گذشت یک دولت جدید در سطح قانون ضد تبعیض هفته گذشته برای اولین بار در نوع خود در آلمان است. برخی استدلال می کنند که با ساخت آن را آسان تر به شکایت نهاد های دولتی مانند پلیس برای تبعیض قرار می دهد کارکنان تحت یک ابر از سوء ظن است.

“مزخرف” Diaby گفت. او می خواهم به دیدن کشورهای دیگر تصویب صورتحساب مشابه.

ینس Schlueter

گتی ایماژ

Diaby متولد سنگال و آمد به شرق آلمان به عنوان یک دانشجوی دانشگاه در 1980s. او در آنجا ماند و پس از فارغ التحصیلی و الحاق شدن فعال با سوسیال دموکراتهای آلمان.

بحث نژاد پرستی در آلمان است که اغلب رقیق شده به بحث تبعیض علیه “خارجی” یادآوری میکند که کسانی که از پیشینه های قومی نیست واقعا آلمانی Diaby گفت.

“من نه یک خارجی,” او گفت:. “من و زندگی در این شهر برای 35 سال است. من هرگز آن را ترک برای بیش از چهار هفته است.”

Diaby, 58 متولد شد در سنگال و در اینجا نقل مکان کرد و در سال 1985 پس از گرفتن یک بورس تحصیلی برای تحصیل در چه بود و سپس در شرق آلمان است. او در آنجا ماند به تکمیل دکترای خود را در geoecology در حل و تبدیل به یک شهروند آلمانی از 19 سال پیش. او انتخاب شد و به مجلس فدرال در سال 2013 — یکی از تنها دو قانونگذاران پس از آن و در حال حاضر تنها در 709-صندلی قوه مقننه.

در اولین روز خود را در یک کافه تریا کارگر نامیده می شود به او “نه شما!” — ظاهرا تصمیم گیری بر اساس ظاهر خود را که او باید در محل اشتباه است.

Diaby گفت: او رفت و به سیاست با یک علاقه خاص در ایجاد فرصت های برابر در آموزش و پرورش است. او با ابراز تاسف است که او نمی خواسته بیشتر در مورد آن منطقه از تجربه و تخصص.

خواسته بودن در مورد مسائل نژادی است که یک “چیز خوب” او گفت:. “من فقط تعجب می کنم که چرا من تنها در مورد خواسته است.”

او گفت: در آن رشد کرده است سخت تر به عنوان یک اقلیت در آلمان در سال های اخیر در میان راست تجدید حیات. در سال 2017 جایگزین برای آلمان (AfD) اول شد راست به کسب کرسی در مجلس ملی در بیش از نیم قرن.

Diaby این حوزه نیز بوده است به خصوص زخم توسط مسعود.

فقط چند مایل دورتر از باغ خود را وصله های تازه کاشته بامیه و گوجه فرنگی, سوراخ گلوله هنوز سوراخ درب هلی کنیسه. در ماه اکتبر یک مرد صداقت راست ضد مهاجر views تلاش به ساقه راه خود را در روز یوم کیپور از مقدسترین روز در تقویم یهودی. عدم انجام این کار, او یک زن در خیابان و در نزدیکی کباب فروشگاه.

اگر چه آلمان خاصی تاریخچه با جناح راست افراطی گری Diaby اشاره می کند که ظهور حق است نه فوق العاده, آلمانی, مشکل است.

او گفت که او شده است نگران تماشای رئیس جمهور تهمت واکنش به Floyd مرگ و زندگی ماده تظاهرات در ایالات متحده است. “رئیس جمهور فعلی نشان داده است همدلی در این وضعیت حداقل به میزان یک مایل از یک رهبر دولت. به جای پیام هایی که فرستاده شده توسط او بیشتر تقسیم جامعه” او گفت:. “که من نقد. و من فکر می کنم این بخش از جامعه آمریکا بسیار قابل لمس است و نگرانی همه ما است.”

ینس Schlueter

گتی ایماژ

Diaby تنها سیاه قانونگذار در آلمان 709-صندلی مجلس ملی.

در آلمان Diaby امیدوار است که غلیان احساسات بیش از فلوید مرگ می تواند زمینه سازی برای تغییر قانونی.

هفته گذشته در آلمان دادگستری و وزارت گفت که آنها راه اندازی یک کاوشگر به دهها توسط پلیس — با وجود این وزیر کشور اعلام دارد که هیچ سیستمیک موضوع است. پروفایل چیزی است Diaby گفت که او شخصا تجربه.

هفته های اخیر نیز تمدید کرد بحث در مورد اینکه آیا, آلمانی, اقلیت ها باید شمارش به معنای واقعی کلمه. وجود دارد حدود 1 میلیون, سیاه, آلمانی, اما تعداد دقیق آن مشخص نیست. آلمان نمی سئوالات مربوط به قومیت در آن سرشماری به دلیل میراث هولوکاست. برخی از فعالان در حال هل دادن که به تغییر و گفت آن را پوشش می دهد تا مسائل مربوط به نابرابری. Diaby گفت: این اطلاعات مهم است که برای مقاصد پژوهشی.

در همان زمان او حمایت یک کمپین برای کلمه “مسابقه” به حذف از آلمان اساسی است. آن است که سازگار با بار گفت و آن را به خصوص شارژ مدت در آلمان است.

“اگر شما را نگه دارید که بصورتی پایدار و محکم وجود دارد که انسان نژادها و سپس به شما نشان می دهد وجود دارد خوب و بد مسابقه,” او گفت:.

وی تاکید کرد که آلمان و نژاد پرستی مشکل است و نه قابل مقایسه با ایالات متحده است. و اکثریت قریب به اتفاق مردم در آلمان احترام کسانی که از پیشینه های قومی مختلف ، پس از حمله به دفتر او وجود دارد ابراز پشتیبانی می کند. یکی از مؤسسان قرار رز در یکی از حفره ها در پنجره خود را.

“ما در حال زندگی در یک سن از خشم اما یکی از همبستگی و محبت او گفت:” در یک سخنرانی به مجلس.

هنوز, او گفت:, دفتر حادثه نیست او را ترک کرد.

“شما نمی توانید فقط انتقال به روز خود را-به-روز,” او گفت:. پلیس تحقیقات در حال انجام است. “اساسا آن وحشتناک بود,” او اضافه شده است.

در طرح باغ او گفت: او قادر است به “فراموش کردن استرس از جهان است.”

باغبانی است که به وضوح یک شور و او فلفل صحبت خود را با باغبانی, منابع. همه چیز بهتر خواهد بود اگر قانون اساسی را به دنبال داشت مانند قوانین حاکم بر این کشور کاشت سهمیه او پیشنهاد کرد. با احترام به همسایگان خود همه چیز اجرا می کند هموار.

“من همیشه درخواست تجدید نظر به جناح راست پوپولیستی و بگو قبل از اینکه شما را در هر نقطه شما باید به عنوان خوانده شده فدرال باغ کوچک تخصیص قانون’, ” او گفت:.


ویلیام Glucroft در حل و Luisa بک در برلین کمک به این گزارش.

معترضان در اروپا فشار برای حساب خود را از کشورهای نژادپرستی

آلمان ترس راست خشونت پس از pro-پناهنده سیاستمدار کشته شدند و دیگران را تهدید

مسلح زندگی جریان حمله خارج آلمانی کنیسه که در سمت چپ دو مرده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر