دهلی دولت مسائل مربوط به سفارش در رفع COVID-19 تست نرخ 2400 تومان

دهلی نو: دولت دهلی نو در روز پنج شنبه صادر شده به منظور رفع این قیمت COVID-19 تست های انجام شده توسط آزمایشگاه در 2,400 تومان در هر.

منظور می آید یک روز پس از اتحادیه وزارت پوش قیمت برای COVID-19 RT-PCR آزمون در سرمایه های ملی.

منظور گفت: دهلی نو در مدیریت بحران کمیته پذیرش توصیه های این کمیته تحت Dr V K Paul عضو NITI Aayog, برای تثبیت نرخ معقول برای COVID-19 تست انجام شده توسط آزمایشگاه خصوصی در دهلی نو در 2,400 تومان.

این رای شامل GST, دیگر مالیات اگر هر گونه هزینه در برداشت و حمل و نقل نمونه مستندات و گزارش با اثر فوری.

مقامات در سر Ganga رم بیمارستان (SGRH) در اینجا پیش از آن در روز گفت: نرخ جدید آورده شده است به اثر از پنج شنبه.

SGRH اختصاص داده شده است COVID-19 مرکز در مرکز دهلی نو و آزمایشگاهی یکی از بیش از 40 امکانات مجاز دهلی توسط دولت برای انجام آزمون.

“ما خوش آمدید, تجدید نظر از رای و نرخ های جدید در حال حاضر اجرا شده از امروز. نرخ جدید کاملا امکان پذیر است به خصوص در این زمان دشوار از این بیماری همه گیر” دکتر DS رعنا رئیس هیئت مدیره از مدیریت SGRH نقل از به نقل از یک مقام رسمی.

بسیاری از امکانات خصوصی, اما پیش از آن گفته بود آنها “نه دریافت هر گونه سفارش از دولت”.

اما هنگامی که دولت دهلی نو به منظور صادر شده است آزمایشگاه ها مطابق با آن است.

“ما را دنبال کنید دولت موظف به قیمت گذاری از فردا به این منظور صادر شده است. ما در حال کار برای رفاه جامعه و ادامه خواهد داد به انجام این کار گفت:” دکتر Arjun دنگ مدیر عامل شرکت Dr Dangs آزمایشگاه.

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, در روز پنج شنبه نیز در توییتی گفت: COVID-19 آزمون رای شده است به کاهش 2,400 تومان.

پس اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه تصمیم به دو برابر تعداد COVID-19 آزمایشات انجام شده در دهلی نو 16,618 نمونه های جمع آوری شده در ژوئن 15 و 16 نسبت به 4000 تا 4500 روزانه آزمون تا ژوئن 14, وزارت, امور خانه (MHA) گفت: در روز چهارشنبه.

دهلی ثبت 2,877 تازه coronavirus موارد در پنجشنبه بالاترین تک-بعد سنبله در اینجا با در نظر گرفتن شمارش آرا در این شهرستان به بیش از 49,000-علامت گذاری به عنوان در حالی که مرگ و میر از این بیماری با صعود به 1,969 با توجه به آخرین بهداشت بولتن منتشر شده توسط دولت دهلی نو.

بولتن گفت: 3,21,302 آزمایشات انجام شده تا تاریخ.

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de