چینی نیروهای نظامی در سرزمین های هندی: ساعت مودی

دهلی نو: نه هر کسی در داخل خاک ما و نه هر یک از ما پس گرفته شده, نخست وزیر نارندرا مودی گفت: در روز جمعه اظهار داشت که 20 سربازان شجاع که گذاشته زندگی خود را در برخورد خشونت آمیز با نیروهای نظامی در Galwan دره لاداخ “درس برای کسانی که جرأت نگاه به سمت سرزمین مادری ما”.

“نه هر کسی در داخل خاک ما و نه هر یک از ما ارسال شده است. بیست از ما jawans شهید شدند اما کسانی که جرأت بهارات ماتا آنها درس” نخست وزیر گفت: بدون نام بردن چین است.

نیروهای مسلح قادر به حفاظت از تمامیت ارضی: مودی

او گفت: نیروهای مسلح قادر به حفاظت از تمامیت ارضی کشور است.

“آن است که آیا به کارگیری اقدام ضد عمل…هوا زمین و یا دریا و هر آنچه که نیروهای مسلح ما باید انجام دهید برای محافظت از کشور ما آنها را به انجام,” او گفت:.

او گفت: هند نیروهای مسلح باید توانایی به حرکت به بخش های متعدد در یک بروید.

“امروز ما دارای این قابلیت است که هیچ کس نمی تواند چشم حتی یک اینچ از زمین ما. هند نیروهای مسلح باید توانایی به حرکت به بخش های متعدد در یک بروید. تا به حال کسانی که هرگز مورد سوال و یا متوقف شد و در حال حاضر ما jawans آنها را متوقف کند و هشدار می دهند آنها را در بخش های متعدد” او گفت:.

نخست وزیر گفت که دولت با توجه به اهمیت توسعه زیرساخت ها برای حفاظت از مرزها.

“در چند سال گذشته برای حفاظت از مرزهای ما در حال حاضر با توجه به اهمیت توسعه زیرساخت ها است. نیازهای نیروهای مسلح ما توان آن را به هواپیماهای جنگنده پیشرفته, هلیکوپتر, موشک, دفاع, سیستم های که بیش از حد است که با توجه به اهمیت” او گفت:.

مراسم تجلیل از سربازان

نخست وزیر و رهبران نیز پرداخت می شود مراسم تجلیل از سربازان که از دست داد, جان خود را در خشونت چهره بین هندی و چینی سربازان در Galwan دره در شرق لاداخ.

بیست و سربازان هندی از دست داد, جان خود را در خشونت آمیز چهره در ژوئن 15-16. آن اتفاق افتاده است به عنوان یک نتیجه از تلاش های سربازان چینی به طور یک جانبه تغییر وضع موجود در طول ده-تشدید تنش در شرق لاداخ.

هندی, ره گیری نشان داد که طرف چینی دچار 43 تلفات از جمله کشته و مجروح در برخورد خشونت آمیز.

رهبران حدود نزدیک به 20 در جلسه از طریق ویدئو کنفرانس.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de