کالیفرنیا آتش سوزی از بین می برد و چندین خانه و تخلیه هزاران نفر

واشنگتن دی سی: یک حرکت سریع آتش سوزی در شمال کالیفرنیا تخریب چند خانه در روز چهارشنبه در حالی که یکی دیگر از فروغ در آریزونا– هفتم-بزرگترین آتش سوزی در رکورد گسترش به 114,000 هکتار است.

آتش سوزی در میان چندین سوزاندن در سراسر کشور به عنوان شرایط خشک و کم رطوبت و بادهای توفانی افزایش خطر آتش سوزی در منطقه فاکس نیوز گزارش داد.

در کالیفرنیا کال آتش نشانی گفت: یک حرکت سریع چمن آتش شناخته شده به عنوان نلسون آتش درگرفت حدود 11:49 صبح (به وقت محلی) در Thermalito حدود 68 مایلی شمال ساکرامنتو.

خانه های تخریب شده

مقامات آتش گفت: آن سوخته 95 هکتار تخریب سه خانه های آسیب دیده و دو نفر دیگر.

تل یا تپه شهرستان کلانتر, دستور تخلیه برای محله تا زمانی که آتش نشانان قادر به به طور کامل شامل فروغ.

اما به علت آتش سوزی همچنان تحت بررسی است.

این منطقه همچنان تحت یک پرچم قرمز هشدار تا پنج شنبه شب به علت وزش باد به 50 مایل در ساعت و رطوبت کم با توجه به خدمات ملی آب و هوا (NWS).

همانطور که از پنج شنبه صبح و بوش آتش در شمال شرقی ققنوس بود تنها 5 درصد موجود با حدود 2000 نفر گفته بودن به تخلیه منطقه در وسط coronavirus بیماری همه گیر.

COVID پیچیده تخلیه

آریزونا شده است شاهد یک افزایش شدید در covid-19 موارد در طول چند هفته گذشته که پیچیده تخلیه به دلیل نیاز به حفظ اجتماعی در فاصله پناهگاه و ملاحظات دیگر.

تصویری پدید آمده در رسانه های اجتماعی ظاهر می شود برای نشان دادن چهار قله یاد برجسته قابل مشاهده از ققنوس حدود 40 کیلومتری شرق شهر درخشان — چند نقطه آتش سوزی peppering دامنه.

آتش سوزی شدید احتمالا همچنان در روزهای آینده با افزایش درجه حرارت جبران هر گونه باکتری از باد به آتش نشانی شرایط بسیار چالش برانگیز است.

درجه حرارت در Tonto حوضه که باقی خواهد ماند در اواسط 90s در روز پنج شنبه و جمعه ها بیشتر انتظار می رود به سنبله به قرن علامت آخر این هفته و به 102-به-105 درجه محدوده هفته آینده — بیشتر خشک شدن پوشش گیاهی و امکان گسترش آتش سوزی طبق گزارش هواشناسی نقل از واشنگتن پست.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de