Alia Bhatt, Karan Johar از دست دادن Insta followers پست-Sushant Singh مرگ

بمبئی: Sushant Singh Rajput را نابهنگام است تا قوم و خویش هایش بحث در صنعت فیلم هندی دوباره. این بازیگر خودکشی کرده است, باعث شوکه بالیوود به فرو رفتن در چرا خارجی ها پیدا کردن آن بسیار سخت برای به دست آوردن جای پایی به یک صنعت است که بسیاری از کارگردانان و بازیگران می گویند که حکومت توسط خود مردم است.

این دیده می شود فوری تاثیر رسانه های اجتماعی دسته از افراد مشهور در سراسر Facebook, Twitter و Instagram. خشم شهروندان شده اند سازمان ملل متحد پیروی از بازیگران و فیلمسازان که متهم به ترویج قوم و خویش در این صنعت است. Karan Johar بود که در درجه اول هدف قرار دادند و به شدت trolled به صورت یکسان دیده می شود کاملا یک سقوط در تعدادی از پیروان Instagram. در حال حاضر او تا به 10.7 میلیون پیروان که گزارش سقوط از 11 میلیون.

https://www.instagram.com/p/CBacnPSJRtT/?utm_source=ig_web_copy_link

Alia Bhatt مشخصات نیز ثبت کاهش بیش از 2 لاک پیروان در عکس های برنامه در یک روز. در 15 ژوئن بازیگر تا به حال نزدیک به 48.8 میلیون پیروان در زمان نوشتن این گزارش آنها را کاهش به 48 میلیون نفر است.

این بازیگر Kangana Ranaut شاهد یک روند صعودی در Instagram followers از حدود 2 میلیون و پیروان او افزایش یافت و به 3.9 میلیون و شمارش. در حالی که کاران آلیا و سونام کاپور در میان دیگران نامیده می شدند برای اینکه بخشی از “گروه ممتاز” و “اردوگاه” در صنعت, Kangana شد مورد تحسین قرار گرفته برای کوبیدن بالیوود چپ و راست و مرکز.

Rajput مرده پیدا شد در Bandra آپارتمان در روز یکشنبه. او 34. کامل خارجی که به مطالعه به عنوان یک مهندس پتنا-متولد بازیگر افزایش از طریق صفوف از یک پس زمینه رقصنده به یک ستاره تلویزیونی و در نهایت خود را بالیوود اولین با Kai Po Che!, که منتشر شده تنها هفت سال پیش. این بازیگر تا به حال سهم عادلانه خود را از موفقیت در فیلم هایی مانند ms Dhoni: داستان ناگفته و Chhichhore.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de