بعد از پلیس تغییرات چه چیز دیگری خواهد ناآرامی خار?

آن را در حال حاضر ساده است که هفته ناآرامی های اجتماعی پس از مینیاپولیس پلیس کشتار غیر مسلح آمریکایی آفریقایی جورج فلوید در اواخر ماه مه خار تغییرات بزرگ در پلیس در سراسر آمریکا و کالیفرنیا.

اما چه چیز دیگری ؟ برای برجسته تظاهرات در طول تاریخ گاهی اوقات تولید عمده تغییرات تاثیر بسیار بیشتر از آنی اهداف از معترضان.

Anti-چای مالیات اعتراضات استعمارگران انگلیسی در بوستون که مقامات بریتانیایی به نام شورش در انگیزه انقلاب آمریکا و جهان در حال تغییر مفاهیم دموکراسی است. یورش به باستیل حدود 15 سال بعد نه تنها رهایی زندانیان سیاسی را با هدف شکستن سست اما حکومت سلطنتی سلسله بوربن که حکومت فرانسه و بسیاری از اروپا برای قرن ها.

ضد جنگ تظاهرات در سراسر آمریکا در دهه 1960 نه تنها منجر به پایان لیندون جانسون ریاست جمهوری اما تضعیف ایالات متحده در تلاش های جنگی در جنوب شرقی آسیا و در نهایت منجر به خروج آمریکا و متعاقب آن موجی از مهاجرت از ویتنام است.

به احتمال زیاد بسیاری از پتانسیل و تا حدی کامل تغییرات را بعد از آن دیده می شود به عنوان fallout از ماه گذشته موجی از تظاهرات و فرصت طلب غارت که به همراه برخی از آنها. این را درگیر بیشتر مردم در سراسر جهان بیش از هر پس از دوران جنگ ویتنام.

برای یک چیز, تظاهرات در معرض جمهور تهمت را بی توجهی به حقوق اساسی نشان داده شده است زمانی که او دستور پاکسازی پارک لافایت در مقابل کاخ سفید از تظاهرات مسالمت آمیز بنابراین او می تواند راه رفتن را به یک فرصت عکس ساخته شده است که او را نگاه احمقانه. که misplay بیشتر در معرض عدم خلوص زمانی که او دروغ گفته در مورد استفاده از گاز اشک آور.

هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که آیا کمک خواهد کرد که پایان ریاست جمهوری خود و یا منجر به نوعی جدیدی از بحران قانون اساسی اما آن را تولید بی سابقه ای یادداشت از مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب رئیس ستاد مشترک. ژنرال مارک Milley به یاد همکار فرماندهان نظامی خود را سوگند به قانون اساسی نمی وفاداری سوگند نیاز آنها را به پیروی از دستورات غیر قانونی از فرمانده. هیچ قبلی بالا فرمانده نظامی تا به حال احساس نیاز به طلسم این.

قبل از آن یادداشت شایعات منتشر شده که تهمت بود با توجه به امتناع از ترک اگر شکست این سقوط. این یادداشت بسیار زیبا نقض آن صحبت کنید. بنابراین اگر این شایعات درست شد یک نتیجه از این تظاهرات ممکن است برای کمک به حفظ دموکراسی آمریکایی.

در کالیفرنیا تظاهرات بسیار افزایش شانس قوه مقننه قرار دادن یک پیشنهاد جدید در انتخابات ماه نوامبر با هدف سرنگونی 1996 گزاره 209 ممنوعیت اقدام مثبت پذیرش در دانشگاه و دیگر مناطق. که اندازه گیری به تصویب دولت و مجلس در یک روز از فلوید دفن و ارقام به تصویب مجلس سنا دولت به راحتی. نیز وجود دارد یک شروع جدی به بحث پرداخت غرامت برای فرزندان بردگان است.

و اعتراضات تولید, بودجه شیفت به احتمال زیاد برای قرار دادن پول بیشتر به پروژه های بهره مناطق کشور که اکثریت-اقلیت. آنها در حال حاضر ناشی از برخی از کارفرمایان که به ندرت انجام داد بنابراین قبل از اینکه آگاهانه بازیگران مورد برای اقلیت نامزدهای کار. و شهر فورت براگ به نام مؤتلفه ژنرال Braxton براگ ممکن است یک نام جدید.

اما پلیس تحت تاثیر قرار خواهد شد به سرعت بیشتر. بخش اصلی پلیس مانند کسانی که در لس آنجلس و سان فرانسیسکو خود را دیده اند پیشنهاد جدید بودجه برش توسط ده ها میلیون دلار است. آنها همچنین پیشنهاد به تدریج پال خواستار قطع بودجه دولت آنها را با کوچکتر جامعه کنترل واحد به عنوان جایگزین.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تقریبا بلافاصله دستور دولت آموزش پلیس آژانس برای جلوگیری از تدریس کاروتید چوک دارای محدودیت اصلی عروق به مغز است. سپس کالیفرنیا بزرگترین آکادمی پلیس محلی سوگند یاد تدریس زانو-در-گردن تاکتیک که به کشته شدن فلوید.

پلیس می دانم که آنها در معرض خطر بیشتر تظاهرات اگر آنها نمی علف هرز افسران جنایی با pasts و شروع استخدام جدید پلیس کمتر تمایل به بدرفتاری افراد خود را تحت کنترل است. هیچ کس مطمئن است که چگونه آنها را انجام دهد که اما آن را در حال حاضر باید.

اینها فقط برخی از اثر مشخصی از این هفته از ناآرامی های مدنی.

به عنوان با گذشته تظاهرات مانند حزب چای بوستون و یورش به باستیل هیچ کس نمی داند چه چیز دیگری ممکن است به دنبال. اما آن را در حال حاضر ساده اثر را کمک به شکل دادن به سیاست و برخی از زندگی برای سال آمده است.

ایمیل توماس الیاس در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de