یک مهلت از اضطراب از یک IF گیرنده

من به انتظار بیدار شنبه, ژوئن 18, اچ متن: “SCOTUS حکومت IF ماندن برای زمان حال” با مطرح دست از emoji و یک مقاله خبری متصل شده است.

من یک خبرنگار جامعه برای اورنج کانتی ثبت نام پوشش شهرستانها از فولرتون به سان جوان کاپیسترانو. اما دلیل من از این کار این است چون من در یک اقدام معوق برای ورود دوران کودکی یا IF گیرنده.

در کوتاه مدت بله محله خود را خبرنگار یک “خیال باف.”

برای ماه من تا به حال رویاهای (یا کابوس شاید) در مورد اینکه در یک هواپیما از رفتن به کره جنوبی یک کشور من شده اند در 14 سال – پس من 11 و پدر و مادر من به من فرستاده شده به یک ون Nuys خصوصی دبستان مدرسه.

من حتی ایجاد برخی از برنامه بازگشت به بالا در مورد برنامه جلوگیری از اخراج ها و ارائه مجوز فعالیت به DACA گیرندگان مثل من به پایان رسید تا بودن حذف: قانون مدرسه ؟ یک معلم نشسته? کره ای مترجم ؟ کامل-زمان بارگذاری راننده ؟

همه گزینه های من احتمالا باید نگه دارید در جیب عقب با توجه به وضعیت صنعت روزنامه (و DACA, که برای ماده) اما در حال حاضر پنج نشانه روز امداد و رک و پوست کنده شادی خالص.

این عجیب و غریب به تشویق یک تصمیم سیاسی به عنوان یک روزنامه نگار. این عجیب و غریب به فکر می کنم که زندگی خود را به عنوان شما آن را می دانم بستگی به چیزی است که یک خبرنگار باید بی طرف در مورد.

اما چگونه می توانم احساس شاد در مورد چهار شنبه دادگاه عالی تصمیم گیری است ؟

DACA به من داده است من و امرار معاش. آن را به من داده است یک فرصت به دنبال رویای من. آن را به من داده است یک فرصت به بهترین فرد می شود.

و DACA انجام داده است برای بسیاری از دوستان من – جوان افرادی که در زمینه های مختلف به عنوان پزشکی و آموزش و پرورش به فن و هنر. هر روز آنها الهام بخش من به کار سخت تر به فشار رو به جلو است.

برای ما صدها نفر از هزاران نفر از IF گیرندگان در جنوب کالیفرنیا یک روز شکستن – هرچند موقت – از سال اضطراب از سال به شدت زیر دادگاه جنگ و از سال تعمق برنامه, B, C, D و e

دوشنبه معنی است که من می تواند همچنان به قانونی ID کارت اجازه کار – که به من اجازه پرواز کراس کشور برای دیدن دوستان و تعطیلات را (هنگامی که همه گیر شده است). به این معنی رک و پوست کنده زندگی به عنوان نزدیک به طبیعی می تواند به عنوان.

من می دانم پنج شنبه تصمیم پایان نمی. DACA است و همواره یک گروه کمک.

و دادگاه نمی پریشی IF قانونی است فقط در مورد اینکه آیا دولت فدرال عمل کرده و به درستی در پایان برنامه ای است که اجازه می دهد تا مهاجرینی که به این کشور آورده شدند به طور غیر قانونی به عنوان کودکان به کار از نظر قانونی و جلوگیری از تبعید.

ماه و سال انتظار برای یک راه حل دائمی را پیش رو دارد.

یک IF گیرنده ممکن است به شما بگویم که وضعیت خود را به دلیل برخی از ما قابل درک نیست و راحت صحبت کردن در مورد این موضوع. اما به عنوان شما فکر می کنم و بحث در مورد IF در نظر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بیانیه روز پنج شنبه.

“امروز تصمیم یک پیروزی مهم است در حال حاضر برای صدها نفر از هزاران نفر از خیال – از جمله بیش از 200 ، 000 کالیفرنیا – چه کسانی کمک عمیقا به جوامع خود هر روز,” او گفت:. “آنها همسایگان ما هستند ما همکاران و دوستان ما هستند.”

یا در مورد محله خود را خبرنگار. من در اینجا برای شما تا زمانی که من امیدوارم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de