زوکربرگ به کاربران اجازه می دهد برای خاموش کردن تبلیغات سیاسی

کالیفرنیا [ایالات متحده آمریکا]: Facebook, بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ اعلام کرده است که خود را در شبکه های اجتماعی خواهد شد راه اندازی یک کمپین برای افزایش میزان مشارکت رای دهندگان در آینده ما انتخابات ریاست جمهوری است و یک ویژگی برای جلوگیری از تبلیغات سیاسی معرفی خواهد شد.

گسترده انتقاد

زوکربرگ آمده است تحت انتقاد گسترده برای امتناع از اعمال استاندارد در صداقت در تبلیغات سیاسی در Facebook و Instagram به طور موثر اجازه می دهد گمراه کننده تبلیغات سیاسی بر روی سیستم عامل بدون بررسی دقیق.

نوشتن در یک قطعه نظر در ایالات متحده آمریکا امروز, انتشار, زوکربرگ اعلام کرد راه اندازی یک رای گیری مرکز اطلاعات است که به کاربران ارائه با اطلاعات در مورد چگونه و در کجا به ثبت رای و دیگر جزئیات مانند. غول فن آوری پیش بینی است که حدود 160 میلیون نفر را ببینید که اطلاعات خود را در رسانه های اجتماعی تغذیه با هدف افزایش میزان مشارکت توسط چهار میلیون نفر است.

در آخرین خط از op-ed, زوکربرگ گفت که “برای کسانی از شما که در حال حاضر ساخته شده تا ذهن خود را و فقط می خواهند انتخابات به بیش از ما می شنوید — بنابراین ما نیز معرفی توانایی برای خاموش کردن دیدن تبلیغات سیاسی. ما هنوز هم می خواهید به شما یادآوری برای رای دادن.”

افراد قدرتمند در جهان فن آوری

زوکربرگ یکی از قدرتمند ترین افراد در جهان فن آوری است ایستاده از دیگر رسانه های اجتماعی سر برای امتناع از معرفی و تایید مکانیسم برای فیلتر کردن غلط سیاسی و مواد برای امتناع, سانسور, پست از آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که سیستم عامل های دیگر می گویند تحریک خشونت. زوکربرگ استدلال می کند که شبکه های رسانه های اجتماعی نباید “داوران از حقیقت است.”

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de