موفق پیری: سالمند آزاری و همه گیر

سالمند آزاری آگاهی روز 15 ژوئن یک روز مهم تر از معمول با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر. CDC به رسمیت می شناسد آسیب پذیری افراد مسن و توصیه به ماندن در منزل است که به معنی فیزیکی قطع شده از خانواده و دوستان و اجتماعی جدا شده است.

انزوای اجتماعی یک عامل خطر شناخته شده برای سوء استفاده سالمند و این خطر در حال افزایش است. تنش بیکاری نگرانی های مالی, شریک زندگی خشونت و فقیر روابط پدر و مادر کودک می تواند مشکل را تشدید کند به خصوص در میان اعضای خانواده و دیگران در جامعه تنظیمات. جالب اینجاست که پناه در محل ممکن است حفاظت از افراد مسن از ویروس اما در واقع ممکن است افزایش خطر سالمند آزاری است.

آگاهی و دانش اساسی حمایت و عامل بازدارنده از جمله سوء استفاده. در اینجا مختصری درست-نادرست مسابقه به بررسی آنچه شما می دانید. بررسی آنچه شما می دانید و تعیین اگر دنبال درست است یا غلط.

1. حداقل یکی از ده بزرگسالان بیش از سن 65 رنج می برند از حداقل یک نوع سوء استفاده در هر سال.

2. حدود 5 میلیون افراد مسن هستند مورد آزار قرار گرفته در هر سال.

3. با توجه به سازمان بهداشت جهانی تقریبا دو نفر از سه خانه سالمندان کارکنان گزارش آنها آزار ساکنان خانه سالمندان در طول سال گذشته ،

4. سالمند آزاری و عمدتا به شکل فیزیکی.

5. تقریبا دو سوم از معتادان در حال اعضای خانواده.

6. افراد مسن که قربانیان سوء استفاده سالمند دو برابر احتمال مرگ در مقایسه با بزرگان قربانی چنین سوء استفاده.

7. هزینه تر و آمریکایی ها به صورت مالی و تقلب و سوء استفاده است و تخمین زده می شود از $3 میلیارد دلار به 37 میلیارد دلار در سال است.

8. از آن آسان است به رسمیت شناختن نشانه هایی از سوء استفاده سالمند.

9. مراقبان بیشتر احتمال دارد به احساسی سوء استفاده افراد مسن به عنوان مخالف به همسران یا اعضای خانواده.

10. خاص جمعیتی هستند بیشتر در معرض سوء استفاده عاطفی.

پاسخ

1. درست است. 10 درصد از کسانی که به سن 65 سال و بالاتر رنج می برند حداقل یک یا چند نوع از سوء استفاده در هر سال به عنوان گزارش شده توسط وزارت دادگستری. توجه داشته باشید که مراقب سوء استفاده از غفلت بهره برداری مالی و جسمی و روانی و سوء استفاده هستند underreported.

2. درست است. تقریبا 5 میلیون بزرگسال ایرانی سالانه تنها حدود یک در 14 مورد گزارش به مقامات. که شامل موارد سوء استفاده رخ می دهد که در خانه های سالمندان و همچنین جامعه است.

3. درست است. سازمان بهداشت جهانی گزارش داد دو در سه خانه سالمندان کارکنان نشان داد آنها آزار ساکنان خانه سالمندان در طول سال گذشته ، سوء استفاده نسبت به کارکنان فرسودگی شغلی حرص و آز و عدم نظارت understaffing و شرکت های بزرگ تصمیم گیری به حداکثر رساندن سود با پرداخت کارکنان با تجربه کم و یا هیچ در نرخ ارزان. توجه داشته باشید بسیاری از بزرگان سوء استفاده رخ می دهد در خانه های خصوصی.

4. نادرست است. سالمند آزاری رخ می دهد در بسیاری از راه. این شامل عاطفی یا جنسی آسیب وارده بر افراد مسن و همچنین بهره برداری مالی و یا غفلت توسط کسانی که مسئول مراقبت از خود.

5. درست است. تقریبا در 60 درصد از موارد مجرم است یک عضو خانواده عمدتا فرزندان و یا همسر که معمولا مرد هستند. معتادان اغلب یا به حال مشکلات با سوء مصرف مواد روانی یا سلامت جسمی مسائل سابقه درگیری با پلیس بیکار هستند و یا دارای مشکلات مالی هستند و تجربه استرس عمده.

6. درست است. افراد مسن که قربانیان سوء استفاده سالمند دو برابر احتمال مرگ در مقایسه با کسانی که سوء استفاده رنج می برد. سالمند بدرفتاری و عزت نفس و غفلت در ارتباط با بقای کوتاه تر.

7. درست است. در حالی که underreported هزینه به افراد مسن مالی و تقلب و سوء استفاده از 3 میلیارد دلار به $37 میلیارد دلار سالانه مطالعات مختلف تخمین می زنند.بین سال های 2013 و 2017, افراد بیش از سن 70 بودند که قربانیان بهره برداری مالی از دست داده به طور متوسط $41,800.

8. نادرست است. اگر چه سوء استفاده فیزیکی است آشکار با کبودی استخوان شکسته و سوختگی عاطفی و کلامی ممکن است کمتر آشکار است. نشانه های غیر قابل توضیح خروج غیر معمول, افسردگی, تنش های مکرر و استدلال با یک پرستار.

9. درست است. یک مطالعه از مجله آمریکایی طب سالمندان جامعه گزارش شده تقریبا 40 درصد سالمندان مبتلا به زوال عقل دچار نوعی سوء استفاده روانی از مراقبان.

10. درست است.زیر جمعیتی هستند بیشتر در معرض خطر: اجتماعی جدا بزرگسالان کسانی که با خانواده فقیر, روابط, بیوه, زنان, تنها, بزرگسالان آمریکایی های سیاه و سفید و درآمد پایین بزرگسالان است.

بنابراین خوانندگان عزیز در طول این مدت تلاش بیایید حساس به نشانه هایی از سوء استفاده سالمند و بی عدالتی تحمیل شده بر یکی از آسیب پذیر ترین مردم. خطرات بالا هستند. به گزارش اتهام سوء استفاده در منطقه لس آنجلس تماس 877-477-3646; در اورنج کانتی تماس 800-451-5155; در شهرستان ریورساید تماس 800-491-7123; در سن برناردینو کانتی تماس 877-565-2020.

آگاه مطلع می شود و یک مدافع برای کسی که شما می دانید که ممکن است یک قربانی است. بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به نگاه پس از یک دیگر. اقامت امن و خوبی است.

.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de