اورنج کانتی باید پلیس اصلاحات

اورنج کانتی سرپرستان به تازگی قطعنامه ای که اعلام “همبستگی خود را با کسانی که اعتراض مسالمت آمیز در برابر بی عدالتی و نژاد پرستی و نفرت در اورنج کانتی.” شهرستان ایستادگی در برابر سوء استفاده پلیس قابل توجه است اما به آن نیاز دارد به انجام بیش از تصویب بیانیه های نمادین است.

در شهرستان سان Diego به عنوان مثال سرپرستان خانههای گلی خالی یک “وظیفه دخالت” حکومت است که نیاز به افسران به دخالت در زمانی که همکاران مشغول در تخلف و همچنین سیاست های جدید حاکم بر تعاملات پلیس با افراد بی خانمان. آنها ممکن است قدرت بیشتری به مستقل هیئت مدیره است که نظارت پلیس در آوریم.

تخته از سرپرستان اقتدار محدود وقتی که می آید به کلانتر بخش شیوه های, اما آنها تعدادی از اصلاحات ابزار در اختیار خود دارد. خوشبختانه اورنج کانتی در حال حاضر گرفته شده برخی از مراحل به گوشت گاو تا آن دفتر بررسی مستقل نظارت بدن این شهرستان ایجاد شده پس از وحشتناک 2007 ضرب و شتم مرگ در تئو فضای زندان است.

که کار انجام شده کمی بیش از سال است. آن را به طور گسترده ای برای انتقاد از اینکه بیش از حد نزدیک به کلانتر – تنها دفتر OIR مسئول نظارت بر. آن مدیر اجرایی چپ در میان جنجال بر سر دفتر را از دست داده و به “دله دزدی” رسوایی که در آن شهرستان اجرای قانون استفاده نادرست محرمانه jailhouse خبرچینان.

هیئت ناظران نگه اتاق خالی برای دو سال در نظر گرفته و به طور دائم سازندگان آن – قبل از عاقلانه گسترش دامنه آن به نظارت دیگر اجرای قانون و اجتماعی-خدمات آژانس. در ماه مه, استخدام هیئت مدیره به عنوان مدیر اجرایی سرجیو پرز, وکیل چشمگیر حقوق مدنی پس زمینه.

خبر خوب این است که این شهرستان در حال حاضر زیرساخت برای بررسی رفتار پلیس برای شناسایی مشکل اجرای قانون شیوه های قبل از آنها منجر به یک بسیار شایع پلیس-سوء رفتار مورد. به این اتحاد گسترده شارژ و تنها یک کارمند است.

این بودجه خشن بار و ما همیشه ساکت در مورد حمایت بیشتر هزینه, اما هیئت مدیره نیاز به مطمئن شوید که اتاق دارای منابع به انجام کار خود را. ناظران همچنین نیاز به بحث در مورد طیف وسیعی از سیاست خاص تغییرات است که می تواند کمک به قرار دادن به عمل رفیع اصول آنها را در آغوش خود “همبستگی” قطعنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de