OC کلانتر محقق مشکوک به جعل توصیه برای دانشکده افسری اخراج به اتهام نژادپرستانه پست

نارنجی شهرستان کلانتر محقق چهره اتهامات جنایی و متوقف شده است پس از متهم به جعل یک توصیه نامه برای یک دوست درخواست خود را به تبدیل شدن به یک معاون و خودداری این واقعیت است که آینده نگر استخدام در حال حاضر اخراج شده از پومونا اداره پلیس و مقامات گفت: یکشنبه, ژوئن 17.

دادستان به اتهام جرمی Ryan Buraglia, 33, از آناهایم هیلز با سه جنایات از جمله دو فقره جعل یک توصیه نامه برای یک پتانسیل کلانتر کارمند و یک تعداد از توطئه به ارائه نادرست اطلاعات پس زمینه, اورنج کانتی, دادستان منطقه در انتخابات گفت: در انتشار اخبار.

او با کلانتر بخش استانداردهای حرفه ای تقسیم و اختصاص داده بود به انجام یک بررسی پس زمینه برای ماریو Barragan, 34, همچنین از آناهایم هیلز.

Barragan سابق OCSD کارآموز و دانشجوی دانشکده افسری در کلانتر آکادمی آموزش که مشغول به کار بود برای تبدیل شدن به کامل معاون دادستان و کلانتر مقامات گفت. او اخراج شده از این بخش شد و به اتهام یک جرم تعداد از توطئه به ارائه نادرست اطلاعات پس زمینه دادستان گفت.

“من عمیقا نا امید در اقدامات آقای Buraglia,” Orange County Sheriff همین بارنز در بیانیه ای گفت. “ما کارکنان ما به یک استاندارد بالا و نگه داشتن آنها را پاسخگو تخلف. این تحقیقات جنایی انجام شده توسط گروه ما در برابر یکی از خود ما صحبت می کند به تعیین آژانس ما به تحمل سوء رفتار و پاسخگو به مردم ما خدمت می کنند.”

به رغم قبل از رد بین 2012 و 2018, Barragan پذیرش به برنامه استخدام در نوامبر 2018 شد تا حدودی بر اساس توصیه نامه ای که ظاهرا نوشته شده توسط پومونا رئیس پلیس پل Capraro دادستان گفت. محققان بر این باورند که جعلی توسط Buraglia. این سند به تاریخ اکتبر 6, 2018, حتی اگر Capraro بازنشسته شده بود در سال 2017.

Buraglia همچنین گفته قادر به افشای آن او زندگی می کردند با Barragan برای چندین سال متهم شده بود از حذف اطلاعات اضافی مربوط به درخواست خود را برای تبدیل شدن به یک معاون دادستان گفت. Barragan استخدام شده بود در یک آزمایشی اساس پومونا اداره پلیس بود اما اخراج در مارس 2015 برای ساخت پست که نقض این سازمان سیاست رسانه های اجتماعی.

کسانی که شامل عکس هایی از افسر پلیس تجهیزات همراه با هشتگهای “brasspass,” “CauseICan” و “WishA*****خواهد.” مقامات کاهش یافته است به توصیف این پست در جزئیات بیشتر اما اذعان کرد که آنها شامل “نژادپرستانه معانی” OCDA سخنگوی کیمبرلی Edds گفت.

OCSD مقامات آموخته ممکن است تضاد منافع اطراف Buraglia دخالت در استخدام Barragan و 11-سال-veteran کلانتر محقق شده و در مرخصی اداری مارس 15 2019. بخش کلانتر به ارمغان آورد یک پرونده جنایی برای بررسی به دفتر دادستان منطقه پنج ماه بعد و رسمی اتهامات عنوان شده علیه این متهم روز شنبه.

Buraglia می تواند به عنوان بسیاری به عنوان سه سال در زندان اگر محکوم به اتهام دادستان گفت. او همچنین موضوع اداری بررسی و به طور بالقوه می تواند فسخ از موقعیت خود با گروه.

“نشان از یک مامور اجرای قانون است نماد اعتماد عمومی است. کسانی که لباس نشان باید اساسی وظیفه برای خدمت به مردم برای حفاظت از جان محافظت از بی گناه در مقابل فریب ضعیف در برابر ظلم و ستم و مسالمت آمیز علیه خشونت و یا اختلال در” اورنج کانتی دادستان منطقه تاد اسپیتزر گفت. “متاسفانه کسانی هستند که نه ارزش ماندگاری است که نشان و برگزاری است که اعتماد عمومی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de