پلیس لس آنجلس در حال بررسی سن گابریل وکیل به اتهام تماس برای پلیس قتل

اداره پلیس لس آنجلس در حال بررسی یک سن گابریل وکیل به اتهام تماس در اعتراض به کشتن افسران پلیس و ارائه به نمایندگی از هر کسی که طرفدار بونو.

این Instagram مطالب گفته شده توسط وکیل علامت مک براید حذف شده اند پس از Fox 11 لا تصاویر به دست آمده از نظرات و مواجه او در مورد آنها.

مک براید اظهارات گزارش شد در پاسخ به پست های اخیر درباره استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس ،

“آن متوقف نخواهد شد تا زمانی که مردم شروع به قتل پلیس که آنها باید انجام دهید و اغلب با رغبت زیادی,” پست گفت: با توجه به فاکس 11. “این (expletive), ضریب هوشی پایین نمی تواند به قانون مدرسه jarheads نیاز به آسفالت چرت زدن در طی آن آنها در حال خونریزی در خیابان که در آن آنها شلیک. من که هیچ مشکلی با آنها. من کاملا 100 درصد دفاع به مرگ از هر گونه آفریقایی آمریکایی که برداشت یک پلیس یا دو. از آن زمان آن را به خوبی در زمان گذشته است.”

در دومین پست مک براید گفته گفت که دفاع از, رایگان “somebodies پاریس قرار دادن یک زن و شوهر از نقاط توخالی بین چشم از این به PTSD addled rednecks.” نمی توان آن را اولین بار او را در دفاع از “تروریست ها” او گفته می شود نوشت.

مک براید بازگشت نیست درخواست برای اظهار نظر در سمت چپ از طریق تلفن و ایمیل.

در سال 2010 بسته بندی ذکر شده مک براید در آن “که از وکلای مشهور” کار خود را دفاع از, بازیگر, Tom Sizemore در برابر خشونت خانگی اتهامات عنوان شده علیه.

مک براید مجوز قبلا به حالت تعلیق در سپتامبر 2018, مارس 2019 و نوامبر سال 2019 برای عدم پرداخت حمایت از کودکان با توجه به نوار ایالت کالیفرنیا است. مجوز خود فعال بوده است دوباره از ژانویه سال 2020 این سوابق نشان می دهد.

دادگاه عالی کالیفرنیا در ماه نوامبر خواسته دولت بار برای بررسی اینکه آیا مک براید تا به حال ادامه داد: عمل به قانون در حالی به حالت تعلیق درآمد. ارجاع برای رسیدگی رخ داده است بعد از یکی از مک براید مشتریان سعی کرده بود به درخواست تجدید نظر با این استدلال او می خواهم دریافت “بی اثر کمک” از خود وکیل است. این درخواست رد شد.

این معلوم نیست چه وضعیت بررسی است در حال حاضر.

این Instagram پست گفته و نوشته شده توسط مک براید انجام نشده است هر گروه خاص اما افسر دریک مدیسون از پلیس لس آنجلس تایید این هفته است که این اداره در حال بررسی این موضوع است.

“این است که نگران کننده است و در حال بررسی” مدیسون گفت. او کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد نوع اتهام این بخش را دنبال کنند.

سن گابریل اداره پلیس آگاهی از این اتهامات است اما نه درگیر در این تحقیقات با توجه به تماشای فرمانده.

سرهنگ کریگ Lally رئیس پلیس لس آنجلس محافظ لیگ گفت: به اعتقاد او نویسنده نیازهای روانی کمک کند.” کمین سبک حملات مجروح و کشته شدن ماموران در پاسو روبلز و سانتا کروز در دو هفته گذشته Lally گفت.

“این نظرات کاملا نفرت انگیز و آنها خطرناک به ما افسران پلیس,” او گفت:. “این فرد باید به طور کامل بررسی شود.”

نوار دولتی باید حذف مجوز خود را اگر آن مصمم است مک براید ساخته شده نظرات Lally گفت.

“ما صفر مسائل با هر کسی که می خواهد به صحبت کردن در مورد پلیس مسائل ما فقط می خواهیم مردم را به انجام این کار مسالمت آمیز احترام و ملاحظه است که همه” Lally گفت. “ما مؤمن بزرگ در متمم اول قانون اساسی اما این نوع لفاظی های منزجر کننده است, آن را فقط اشتباه است.”

یک سخنگوی وزارت امور خارجه بار نمی خواهد می گویند که آیا این سازمان دریافت کرده بود هر گونه شکایت به دلیل تحقیقات محرمانه است.

“در کالیفرنیا قوانین دادگاه به عنوان افسران دادگاه وکلای سوگند به رفتار خود را در تمام اوقات با کرامت حسن نیت و صداقت” این انجمن در بیانیه ای گفت. “این شامل رسانه های اجتماعی. ما را تشویق هر کسی که معتقد است یک وکیل درگیر در سوء رفتار حرفه ای به شکایت با ما پرس و جو می توان به تعیین اگر وکیل انجام حکم نظم و انضباط است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net