جامع Nizamia خواستار مسلمانان به شرکت در مناظرات تلویزیونی

حیدرآباد: افشاگری در مورد اتهام موهن کلمات استفاده شده توسط یک News18 تلویزیون لنگر Amish دوگان در برابر صوفی سنت خواجه معین الدین ابرو Chisty, جامع Nizamia یکی از قدیمی ترین اسلامي موسسه از هند خواسته است تا مسلمانان در سراسر کشور به شرکت در هر گونه بحث یا مناظره در تلویزیون کانال.

در یک بیانیه شیخ-ul-جامع (معاونت) جامع Nizamia مفتی Khaleel احمد گفت که صوفی سنت خواجه معین الدین ابرو Chisty با نام مستعار غریب نواز که حرم در اجمیر راجستان بسیار محترم و با شخصیت از مردم از همه مذاهب است. اما استفاده از زبان موهن توسط تلویزیون لنگر باید محکوم شود توسط مردم از همه ادیان.کانال تلویزیونی و لنگر خود را به همان اندازه مسئول این و آنها باید پاسخگو باشند.

با شرکت در این کانال تلویزیون بحث و مناظره مسلمانان دانسته یا ندانسته در حال تبدیل شدن به قربانیان توطئه از مخالفان است. او خواست همه مسلمانان را در هر کانال تلویزیون بحث فورا.

معاون جامع Nizamia همچنین گفت که بد صحبت کردن در برابر چنین یک شخصیت مومن است علت نگرانی های دولت مرکزی و دولت باید تلاش برای متوقف کردن این بازیگوش عمل به عنوان این می تواند منجر به دشمنی میان هندو و مسلمان جوامع است.

خشم را در سراسر این کشور در برابر تلویزیون لنگر و پلیس شکایت هستند که در زمینه های مختلف ایستگاه های پلیس در بسیاری از کشورهای.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de