هانتینگتون بیچ صاحب رستوران سوخته در ترانسفورماتور انفجار شکایت SCE

یک هانتینگتون بیچ صاحب رستوران که دچار سوختگی های شدید و آسیب های مغزی در هنگام زیرزمینی ترانسفورماتور منفجر شد و در طول جشن اکتبر جشن پاییز گذشته است suing ادیسون کالیفرنیای جنوبی.

برنی Bischof, صاحب, پیر های دنیا, آلمانی, رستوران, زمینه سهل انگاری طرح دعوی در دادگاه روز شنبه 16 ژوئن در لس آنجلس County Superior Court. سند مدعی ابزار ایجاد یک “دام مرگ” که نزدیک به او را کشته و زخمی شدن برخی از اعضای خانواده خود را هنگامی که یک سنگ اسمانی بزرگ فوران در پاسیو از رستوران خود را در اکتبر. 5 در طول یک جشن شلوغ.

یک SCE نماینده کاهش یافته است به طور خاص اظهار نظر در مورد کت و شلوار که به دنبال نامشخص خسارت.

با این حال سخنگوی این شرکت رابرت Villegas گفت: “افکار ما بیرون بروید به آقای Bischof و خانواده اش. در حالی که ادیسون کالیفرنیای جنوبی است آگاه از طرح دعوی در دادگاه است که ثبت شده توسط آقای Bischof در رابطه با این حادثه که در اکتبر 2019 در هانتینگتون بیچ در دنیای قدیم آلمانی رستوران SCE نمی تواند در باره جزئیات انتظار دادخواهی.”

 • VIP منطقه از جهان ایجاد کرد رستوران آلمانی در هانتینگتون بیچ, CA, روز دوشنبه, اکتبر 7, 2019. چهار نفر صدمه دیده پس از یک سری از انفجارها به لرزه درآورد, پیر جهان ایجاد کرد پیچیده در شنبه شب. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • چهار نفر مجروح شدند در طول یک سری از برق انفجار در دنیای قدیم روستا در هانتینگتون بیچ در شب شنبه. (عکس OC شاهین)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • انفجار لرزاند, پیر جهان ایجاد کرد و وحشت زده کسانی که در جشن اکتبر جشن وجود دارد. (عکس از ONSCENE.TV)

 • پنج نفر مجروح شدند در طول یک سری از برق انفجار در دنیای قدیم روستا در هانتینگتون بیچ در شب شنبه. (عکس OC شاهین)

 • پنج نفر مجروح شدند در طول یک سری از برق انفجار در دنیای قدیم روستا در هانتینگتون بیچ در شب شنبه. (عکس OC شاهین)

 • قرارداد خدمه تمیز کردن پس از یک برق طاق انفجار در یک رستوران پاسیو در در جهان ایجاد کرد در هانتینگتون بیچ در یکشنبه, اکتبر 6, 2019 پس از انفجار مجروح شدن پنج نفر شنبه شب در طول جشن اکتبر جشن. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • نشانه ای می گوید بازدید کنندگان قدیمی جهان ایجاد کرد رستوران آلمانی بسته است در هانتینگتون بیچ, CA, روز دوشنبه, اکتبر 7, 2019. پنج نفر صدمه دیده پس از یک سری از انفجارها به لرزه درآورد, پیر جهان ایجاد کرد پیچیده در شنبه شب. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک کارگر بسته کردن VIP منطقه از جهان ایجاد کرد رستوران آلمانی در هانتینگتون بیچ, CA, روز دوشنبه, اکتبر 7, 2019. چهار نفر صدمه دیده پس از یک سری از انفجارها به لرزه درآورد, پیر جهان ایجاد کرد پیچیده در شنبه شب. (عکس از جف Gritchen اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • شنبه شب انفجار رخ داده در این ادیسون کالیفرنیای جنوبی ترانسفورماتور طاق در جهان ایجاد کرد در هانتینگتون بیچ در یکشنبه, اکتبر 6, 2019. این انفجار مجروح شدن پنج نفر شنبه شب در طول جشن اکتبر جشن. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

طرح دعوی در دادگاه گسل ابزار برای انجام تعمیر و نگهداری مناسب.

“با وجود شناخته شده خطرات مرتبط با زیرزمینی ترانسفورماتور از جمله خطر فاجعه بار انفجار SCE نتوانست به درستی حفظ بازرسی تعمیر و تعویض (یک) زیرزمینی ترانسفورماتور vault — انجام هیچ چیز برای جلوگیری از یک ترانسفورماتور انفجار” کت و شلوار مدعی.

Bischof دچار دوم و سوم-سوختگی درجه بیش نزدیک به نیمی از بدن خود را و نیاز به چند پيوند پوست روش برای تعمیر بسیاری از بافت آسیب دیده است که توسعه یافته از سر خود را به پایین پاهای خود را با توجه به مدارک دادگاه.

این انفجار همچنین باعث Bischof آسیب قابل توجهی به مغز و دائم اختلالات شناختی است که نمی خواهد بهبود برای 60 سال و همچنین باعث می شود او بیشتر مستعد ابتلا به زوال عقل در حال توسعه با توجه به کت و شلوار.

آتش نشانان گفت: حتی بیشتر مردم شده است می تواند صدمه دیده در انفجار اگر Bischof تا به حال تخلیه مهمانان از نزدیک پاسیو پس از توجه به بوی غیر معمول. لحظاتی بعد او به عقب پرتاب از یک ورودی راه توسط نیروی اولیه انفجار. کارکنان با عجله به پوشش او را در سفره به عنوان او بر روی زمین تحت پوشش در شعله های آتش.

نیز تحت پیگرد هستند و چهار نفر از اعضای Bischof خانواده بودند و مجروح در این حادثه: Markus Bischof, پسر; Josef Bischof پدرش; cyndie می رستوران کاسکو خود را خواهر و جیسون رستوران کاسکو او برادر در قانون است.

“متاسفانه ترانسفورماتور انفجار پیشگیری” کت و شلوار مدعی. “این منجر به از سال جنس بنجل تعمیر و نگهداری سریع و بی اثر بصری بازرسی و عدم به روز رسانی پیری تجهیزات شیوه های که منعکس کننده SCE’ s شرکت گسترده سیاست قرار دادن سود بیش از امنیت عمومی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de