HC شگفت زده به عنوان حیدرآباد پلیس استفاده می شود Lathis به بررسی کرونا ویروس

حیدرآباد: Telangana دادگاه عالی روز چهارشنبه ابراز تعجب بیش از پلیس پاسخ در زمینه ارتباط با منافع عمومی دادخواهی (PIL) در برابر اتهام پلیس highhandedness در طول مستند.

در حالی که برخورد با یک پیل ظ توسط یک شهرستان بر اساس مددکار اجتماعی Sheela سارا Mathews دادگاه به دنبال پاسخ از پلیس شهر بیش از ادعاهای ساخته شده توسط درخواست کننده به عنوان پلیس در Falaknuma آسیب دیده اند وسایل نقلیه پارک شده در خارج از خانه در یک منطقه مسکونی. اما حیدرآباد کمیسر پلیس را پاسخ (ضد استشهاد) شگفت زده HC به پلیس اطلاع داد که در Falaknuma منطقه “پلیس در حال بررسی وسایل نقلیه با استفاده از پلیس lathis به منظور ببینید که آیا coronavirus بود یا نه”. دادگاه گفت این توضیح توسط پلیس است که در واقع تعجب آور است. به منظور بررسی حضور coronavirus وجود ندارد و نیاز “به استفاده از lathis”.

راضی نیست و راه کمیسر پلیس حیدرآباد بودند ظ پاسخ قبل از دادگاه رئیس دادگستری Raghavendra سینگ چائوهان کارگردانی پلیس برای تولید گزارش پیشرفت دپارتمان سوالات علیه متخلف مقامات پلیس, اظهارات ادعایی قربانیان آسیب گزارش ها از مجروح شدن افراد خود را همراه با گزارش های پزشکی.

پلیس در پاسخ به ذکر چند از قربانیان که اتفاق می افتد به مسلمانان HC دادگاه مورد سوال دولت pleader برای خانه, چرا بیشتر مسلمانان بودند رزرو برای نقض مستند قوانین.

پس از رفتن را از طریق پلیس پاسخ HC مشاهده شده است که “چرا افراد متعلق به جامعه خاص (مسلمانان) که با برخورد پلیس به خشونت. آیا اکثریت مردم را نقض نمی lockdown قوانین” .

دادخواهان سارا Mathews متر مربع و مقصود تا به حال به دنبال جهت به انجام یک تحقیق مفصل به حوادث پلیس افراط و اقدام لازم را در برابر گمراهان مقامات مطابق با قانون پرداخت نمونه هزینه ها به قربانیان با آزادی به دنبال غرامت مناسب تحت قانون.

در حالی که به این مرجع از آخرین تحولات در آمریکا در ارتباط با قتل آفریقایی-آمریکایی توسط پلیس و شورش رئیس دادگستری گفت: پلیس باید به درخواست ذهن خود را قبل از اقدام آنها نیز باید به رعایت قانون است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de