فولرتون ماموران به ضرب گلوله مردی که نادیده گرفته سفارشات به رها کردن چاقو در بدن دوربین تصویری را نشان می دهد

فیلم از چند فولرتون اداره پلیس افسران دوربین های بدن منتشر یکشنبه فراهم می کند اطلاعات جدید در مارس 3 تیراندازی پلیس که در سمت چپ یک مرد مرده پس از او نادیده افسران سفارشات به رها کردن چاقو خود را.

فولرتون پلیس گفت: در “بحرانی حادثه” جلسه توجیهی که یک افسر متوقف بر 2200 بلوک مشترک المنافع خیابان پس از او را دیدم دو مرد مبارزه در نزدیکی یک کامیون در حدود 9:30 p. m.

یکی از مردان حمل چوب و دیگر حامل چاقو کشته شده است. افسر فریاد زد در مردان به رها کردن آنچه که آنها حمل می کردند و با چوب آن کاهش یافته است. مرد با چاقو به عنوان عیسی Estrada Leon, 26, از فولرتون نشسته بود در کامیون و نه رها کردن چاقو.

بدن دوربین فیلم نشان داد که افسر فریاد لئون به بیرون از کامیون و چاقو قرار داده پایین. او این را در حالی که با اشاره تفنگ خود را در لئون. مردی که تا به حال کاهش یافته و چوب رو به پایین بر روی زانو های خود را پس از گفتارشان وارد است.

فیلم نشان داد Leon رو از کامیون و دست تکان دادند چاقو در اطراف. زمانی که لئون از این کامیون مردی که قبلا چوب ایستاد و فرار از لئون و نسبت به دیگر افسران.

  • پلیس گفت: عیسی Estrada Leon, 26, از فولرتون مسلح بود با چاقو زمانی که او به ضرب گلوله کشته از افسران اداره پلیس فولرتون در 3 مه سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از فولرتون اداره پلیس)

  • عیسی Estrada Leon, 26, از فولرتون هدف گلوله قرار گرفت و کشته از افسران اداره پلیس فولرتون در 3 مه سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از فولرتون اداره پلیس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

لئون راه می رفت به سمت وسط جاده و به سمت مرد و افسران. زمانی که او است که بدن, فیلم دوربین نشان داد یک افسر شلیک Leon با یک کیسه لوبیا تفنگ و پس از حداقل یک افسر دیگر تیراندازی لئون.

مقامات در بیانیه ای گفت که لئون به ضرب گلوله کشته شد با یک کیسه لوبیا تفنگ دو بار. آن را بلافاصله روشن چند بار او را با گلوله و دوربین فیلم نشان داد که یک افسر مجدد پس از تیراندازی لئون.

پلیس گفت: CPR داده شد به لئون پس از او به ضرب گلوله کشته شد و او نیز با توجه به یک تورنیکه.

لئون از جراحات وارده درگذشت و پس از او منتقل به یک بیمارستان محلی است.

در تمام بدن فیلم دوربین از پنج افسران نشان داده شد در بحرانی حادثه توجیهی

یک تحقیق نشان داد که لئون و او در یک درگیری با خانواده بودند و لئون بود اقدام به carjack نسبی خود را در حالی که مسلح به چاقو کشته شده است. فولرتون پلیس همچنین گفت: Leon قبلا محکوم به مواد مخدر نقض سرقت و حمله با سلاح مرگبار. او در آزادی مشروط و عفو مشروط. او همچنین یک فعال حکم بازداشت در نوادا است.

این فیلم از این حادثه را می توان در اینجا یافت نشد.

“همه افسران درگیر با این حادثه باید بازگشت به کار و در حال کار خود را به طور منظم به عهده” سخنگوی پلیس گروهبان. اریک پل گفت.

Orange County دفتر دادستان منطقه در حال بررسی این حادثه برای تعیین اگر افسران عمل قانونی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de