دهلی شورش دپو اعلام حساس برای حفظ هماهنگی جمعی

دهلی نو: پلیس دهلی در حالی که مخالفت با یک درخواست به دنبال ایجاد دپو ثبت شده در ارتباط با شمال شرق دهلی شورش عمومی گفت که “آگاهانه تصمیم” گرفته شده است به اعلام دپو متصل به شورش حساس به منظور حفظ هماهنگی جمعی.

“آگاهانه تصمیم گرفته شده برای اعلام دپو’ متصل به شورش به عنوان حساس است. این که انجام شده است در درجه اول برای حفظ هماهنگی جمعی به عنوان قرار دادن این فیرث در حوزه عمومی خواهد افشای اسامی شاکیان شهود و متهم کردن افراد. اما این به هیچ وجه به تعصب حقوق متهم نفر نيرو گفت: در آن استشهاد ظ قبل از دادگاه عالی دهلی نو.

استشهاد در پاسخ به درخواست ثبت شده توسط شاخص تورم مصرف کننده — M رهبر Brinda قیراط از طریق حمایت تارا Narula به دنبال دادگاه جهت به پلیس دهلی درخواست آن ها نسخه هایی از FlRs ثبت نام به موجب خشونت در شمال شرق دهلی نو در وب سایت خود را.

پلیس دهلی مخالف دیگری نماز در مذاکرات به دنبال دادگاه جهت تماس از گزارش وضعیت افشای نام و تعداد افراد بازداشت شده و بازداشت توسط پلیس دهلی به پوگروم برای مدت زمان مستند گفت که درخواست کرده است “هیچ منبع مر” در حال حاضر مهم است.

“درخواست است و نه متهم و نه شاکی و شاهد در هر یک از 751 موارد ثبت شده در ارتباط با شورش در شمال شرق منطقه. افشای نام افراد بازداشت/بازداشت شده در طول دوره بررسی خواهد تعصب حق متهم کرده است. درخواست هیچ منبع مر در امور کیفری موضوع” پاسخ به عنوان خوانده شده.

اما پلیس دهلی به ارائه یک لیست از افراد بازداشت یا دستگیر و توسط آن از مارس 24 قبل از دادگاه در پوشش مهر و موم.

این درخواست همچنین به دنبال دستورالعمل به پلیس که این نسخه از دپو, Remand برنامه سفارشات از بازداشتگاه و زمین از دستگیری و کپی از اتهام ورق عرضه شده از طریق ایمیل/Whatsapp/ارسال به خانواده و مشاوره از افراد متهم

در پاسخ به این نماز پلیس دهلی پاسخ داد که این روش برای تهیه کپی از شاه به یک متهم است که به دنبال ولسوالی/بررسی واحدهای پلیس دهلی به عنوان در هر جهت از دادگاه عالی هند و همان را نمی توان رقیق از طریق یک پیل. “تا آنجا که ارائه چنین اسناد و مدارک دیگر که در نماز زیر پاسخ نگران آن ارائه شده است که این اسناد قابل ارائه در طول تعلیق از تحقیق و تفحص در مورد آن را به عنوان ممکن است مانع تحقیق و تفحص در مورد” استشهاد بخوانید.

“به عنوان و هنگامی که شارژ-ورق قبل از ثبت نگران دادگاه متهم ارائه شده است یک مجموعه کامل از اتهام ورق از جمله تمام کسانی که اسناد و مدارک ذکر شده در نماز توسط دادگاه رایگان از هزینه به عنوان در هر مورد ارائه تجویز شده در بخش 207 از آیین دادرسی کیفری (CrPC)” آن گفت:.

پیش از آن در روز سابق جامع هماهنگی کمیته عضو عمروعاص Zargar نقل مکان کرد دادگاه عالی دهلی نو به دنبال وثیقه من یک مورد در برابر او را در شمال شرق دهلی شورش است که شکست در فوریه این سال است.

در همین حال روز دوشنبه دادگاه عالی تعیین شده بود چهار دادگاه ویژه برگزاری دادگاه در موارد مربوط به خشونت و درگیری است که شکست در شرق دهلی نو در ماه فوریه این سال است.

دادگاه عالی ایجاد کرده و دو دادرس دادگاه و دو جلسه دادگاه برای برگزاری دادگاه در ارتباط با دهلی شورش.

خشونت شکسته بود در بخش هایی از دهلی نو در ماه فوریه پس از درگیری میان قانون تابعیت حامیان و مخالفان spiralled خارج از کنترل ترک 53 مرده

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de