پال خواستار قطع بودجه دولت دموکرات ها: جان فیلیپس

قبل از فعال شکر پدر تام Steyer در آینه نگاه کرد و تصمیم گرفت او باید رئیس جمهور دموکرات کالیفرنیا با احتمال بیشتری به قند نوزادان — برای کارکنان اتحادیه های کارگری.

و پسر بچه, oh boy, است این کار را برای دولت دموکرات.

یکی از دلایل اصلی ایالات مانند کالیفرنیا محکم آبی است زیرا دموکرات ها می توانید تعداد کارمند عمومی اتحادیه برای نوشتن چک های بزرگ است که اطمینان از زنده بودن خود را ترجیح داده نامزدها و رای گیری.

در مقابل دموکرات ها تحویل داده اند حقوق بالاتر بهتر حقوق بازنشستگی و کادیلاک برنامه های مراقبت های بهداشتی برای بندگان عمومی و افزایش مالیات به آنها پرداخت.

با توجه به گزارش از CalMatters از سال 2017 صلح افسران انجمن تحقیقات یک فدراسیون از اجرای قانون اتحادیه های کارگری صرف بیش از $2.6 میلیون نفر در حمایت از نامزدها برای دفتر سیاسی احزاب و یا دیگر مربوط به انتخابات گروه هر دو در هزینه های مستقیم و مستقل هزینه. این سهم شامل $605,000 به کالیفرنیا حزب دموکراتیک $152,000 به دولت حزب جمهوریخواه $40,000 به دولت و قوه مقننه را همجنسگرایان حزبی و $32,000 به کالیفرنیا برای شغل و یک اقتصاد قوی سیاسی کمیته اقدام است که پشتیبانی از متوسط دموکرات در میان دیگران.

پلیس در حال نوشتن بسیاری از کمپین چک آن را شگفت انگیز تر از آنها نیست در پزشکی ترک با سندرم تونل کارپ.

اما همه چیزهای خوب باید به پایان رسیده است.

پس از مرگ جورج فلوید و در نتیجه انفجار ناآرامی رابطه بین امنیت عمومی اتحادیه های کارگری و دولت دموکرات است و اساسا تغییر کرده است.

در اوایل این ماه CalMatters گزارش داد که دولت آمریکا به مردم ایران ، اسکات وینر D-سان فرانسیسکو اعلام کرد که او دیگر نمی خواهد در پذیرش کمک های مبارزات انتخاباتی از پلیس و کلانتر و گارد زندان کارگری و متعهد به اهدای حدود $20,000 او دریافت کرده از این گروه به موسسه خیریه.

دولت دموکراتیک بهداشت ، لنا گونزالس از لانگ بیچ ،

وینر نیز گفت CalMatters که دیگر دموکراتیک قانون گذاران به او گفت که طرح به دنبال کت و شلوار, اگر چه او حاضر به ارائه نام خود را.

اهانت به پلیس نیست فقط از آمدن دموکرات ها در ساکرامنتو یا آن را نیز در آینده از شهرستان سالن.

در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti مراجعه به پلیس ماموران را به عنوان “قاتلان” و به نام اداره پلیس لس آنجلس به defunded.

من حدس می زنم ما باید شناخته شده است که دموکرات ها و “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” طرف هستند و هم پیمانان طبیعی — یکی looti هدف و بهترین خرید, دیگر, looti خزانه داری دولت است.

و در واشنگتن یکی unnamed خانه دموکراتیک رهبری مشاور به نقل Axios گفت: “پلیس اتحادیه های بسیار متفاوت هستند [از دیگر کارکنان اتحادیه های کارگری]. آنها بسیار محافظه کار بسیاری از آنها حتی جمهوری خواه … آنها ندارد و همان باورهای مترقی.”

به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان برای تلفن های موبایل این دستیار احتمالا گفتن حقیقت است. اگر چه من باید اعتراف به گوش من “جمهوریخواه اتحادیه” است که تقریبا یک ترکیب متناقض است.

اما این جایی است که ما هستیم.

این جدید پویا به اندازه کافی عجیب, فراهم می کند, کالیفرنیا خواهان یک فرصت برای بازگشت از مرده.

اول از همه مخالف Garcetti فشار پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس سیاسی است محبوب. طبق آخرین نظرسنجی YouGov تنها 16 درصد از آمریکایی ها می خواهند به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” در حالی که 65 درصد مخالف این طرح است.

این استراحت بین دموکرات ها و امنیت عمومی اتحادیه های کارگری است و نه فقط محدود به پلیس. در واقع, آن را نمی خواهد طولانی قبل از این دموکراتیک animus را فراتر از پلیس و گارد زندان کارگری و ضربه بخش های دیگر در امنیت عمومی مانند آتش و دادستان منطقه اتحادیه های کارگری.

اگر پلیس سمی هستند زیرا آنها وجود دارد برای محافظت از کسانی که از ما با افتخار و سپس چقدر کشش می شود آن را برای بیدار اوباش به نوبه خود در برابر آتش برای حفاظت از خانه از مالکان کسب و کار از صاحبان کسب و کار و املاک و صاحبان املاک در هزینه از “مردم”?

DAs وجود داشته باشد به اجرای قانون قرار داده و مجرمان در زندان و برجسته در NBC وبگاه خط. آنها به زودی خواهید بود در عدالت اجتماعی جنگجو no-fly, لیست بیش از حد.

اگر کالیفرنیا از حزب جمهوریخواه هوشمند بود آن را از بین بردن و صدای ایمنی عمومی اتحادیه های کارگری در زمانی که آنها هر دو تحت حمله. این امر می تواند یک رابطه پایاپای و ممکن است تنها چیزی که می تواند CAGOP به ارتباط.

جان فیلیپس شنیده می شود روزهای هفته تا کی از ظهر تا 3 بعد از ظهر در “جان فیلیپس نمایش” در KABC/790 AM.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de