Def Leppard, Mötley Crüe, سم, اعلام تاریخ های جدید برای استادیوم تور

کمتر از یک ماه پس از اعلام به تعویق افتادن ورزشگاه تور با توجه به ادامه گسترش coronavirus Def Leppard, Mötley Crüe سم و Joan Jett و Blackhearts را اعلام تاریخ جدید برای 2021.

تور آغاز و در تاریخ 19 ژوئن در نشویل دنیاست. و نتیجه گیری در سپتامبر. 12 در پتکو پارک در سن دیگو. استادیوم تور نیز توقف در SoFi ورزشگاه در کالیفرنیا در سپتامبر. 4.

“همه بلیط مفتخر خواهد بود برای تاریخ های جدید,” بیانیه ای به Mötley Crüe صفحات رسانه های اجتماعی در صبح روز پنج شنبه به عنوان خوانده شده. “اگر شما یک بلیط دارنده و نمی توانید جدید نشان می دهد شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد از بلیط خود را ارائه و یا شما می توانید ببینید livenation.com/refund.”

Live Nation سیاست است که طرفداران مایل بازپرداخت برای نشان دادن خواهد شد که 30 روز به گرو در اوردن آن را از طریق بازپرداخت سایت.

در مصاحبه اخیر خود با Mötley Crüe درامر Tommy Lee او صحبت در مورد اثر مخرب جهانی همه گیر شده در صنعت موسیقی از جمله هزاران جاده خدمه که از کار به طور نامحدود.

“من قصد ندارم به نشستن در اینجا و احساس متاسفم برای هنرمندانی که تورهای لغو شد یا به تعویق افتاد از جمله ماست اما من بیشتر احساس می کنم متاسفم برای طرفداران که فقط باید هیچ خروجی در یک زمان مثل این” او گفت:. “همین دلیل است که فروش الکل هستند تا … مردم دام و هیچ خروجی. من احساس می کنم بد برای دیگران آن را تحت تاثیر بیش از حد, مانند جاده خدمه و هزاران نفر از کسانی که بچه ها که قرار داده در بزرگ نشان می دهد در سراسر جهان است که از کار هستند. فقط آن را بمکد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de