COVID-19 اسپرد به راحتی در میان افرادی که با هم زندگی می کنند: نیشتر مطالعه

نیویورک: COVID-19 اسپرد به راحتی در میان افرادی که با هم زندگی می کنند و دیگر اعضای خانواده حتی قبل از اینکه فرد آلوده را نشان می دهد هر گونه علائم با توجه به مدل سازی مطالعه که برای اولین بار از نوع خود را به کمیت symptomless انتقال است.

این پژوهش در مجله لانست منتشر شده بیماری های عفونی, مجله روز چهارشنبه همچنین نشان می دهد SARS-CoV-2 است که باعث COVID-19 ممکن است گسترش بیشتر به راحتی در خانواده از سندرم حاد تنفسی (سارس) یا سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS).

این تحلیل بر اساس تماس با ردیابی اطلاعات از 349 مردم با COVID-19 و 1,964 نزدیک خود تماس در گوانگژو چین نشان داد که مردم با COVID-19 شد حداقل به عنوان عفونی قبل از آنها توسعه یافته به عنوان علائم در طول واقعی خود بیماری.

محققان از جمله کسانی که از دانشگاه فلوریدا در آمریکا همچنین نشان داد که افراد 60 سال و یا بیشتر بودند بیشتر مستعد ابتلا به خانواده عفونت با SARS-CoV-2.

مطالعه مردم با هم زندگی می کنند و اعضای خانواده — زندگی در همان آدرس و غیر خانگی مخاطبین نشان می دهد که شکستن زنجیره انتقال درون خانواده ها از طریق به موقع ردیابی و قرنطینه از تماس نزدیک علاوه بر مورد پیدا کردن و انزوا می تواند تاثیر بسیار زیادی در کاهش تعداد COVID-19 موارد است.

در حالی که مدل به روز شده است تا منعکس کننده دانش فعلی در مورد انتقال پویایی COVID-19 محققان احتیاط آن است که بر اساس یک سری فرضیات برای مثال در مورد طول جوجه کشی و چه مدت علامتی موارد عفونی که هنوز به تایید و ممکن است بر دقت تخمین می زند.

“تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که infectiousness از افراد با COVID-19 قبل از آنها علائم بالا است و می تواند قابل ملاحظه ای افزایش می دهد مشکل از مهار بیماری همه گیر در حال انجام گفت:” یانگ یانگ از دانشگاه فلوریدا که co-led پژوهش.

“فعال مورد پیدا کردن و انزوا در رابطه با گوشیهای تماس با ردیابی و قرنطینه کلیدی خواهد بود برای جلوگیری از آلوده تماس از گسترش این ویروس در طول دوره جوجه کشی که بسیار مهم خواهد بود که کاهش مستند محدودیت در حرکت و اختلاط” یانگ گفت.

محققان توسعه یافته انتقال مدل است که اختصاص به فرد در سطح قرار گرفتن در معرض سوم انتقال بالقوه قرار گرفتن در معرض untraced عفونت منابع و بدون علامت عفونت.

این مطالعه برآورد حمله ثانویه رای — احتمال این که یک فرد آلوده در انتقال بیماری به یک فرد مستعد ابتلا — در میان مردم با هم زندگی می کنند و اعضای خانواده و غیر خانواده تماس با ما.

دید مخاطبین — محافظت از افرادی که تا به حال شده است در یک متر از یک فرد با COVID-19 کمتر از دو روز قبل از اینکه علائم خود را توسعه — ترسیم شد قرنطینه و آزمایش برای SARS-CoV-2 در 1 روز و 14.

این تجزیه و تحلیل تخمین زده است که احتمال ثانویه انتقال از فرد آلوده به غیر خانگی تماس با ما — بود 2.4 درصد محققان گفتند.

احتمال انتقال ویروس بيشتر مردم با هم زندگی می کنند و اعضای خانواده با یک حمله نرخ 17.1 درصد — حدود 1 در 6 — در میان مردم زندگی می کنند در همان آدرس و 12.4 درصد در میان اعضای خانواده آنها گفت.

“اعضای خانواده مانند پدر و مادر و کودکان بزرگتر ممکن است در همان آدرس که ممکن است توضیح دهد که چرا آنها به نظر می رسد در کمتر خطر ابتلا به عفونت های ثانویه از کسانی که زندگی در همان خانواده به عنوان COVID-19 مورد گفت:” ناتالی دین از دانشگاه فلوریدا.

“در حالی که احتمال انتقال COVID-19 در خانواده ممکن است به نظر می رسد بسیار کم است و در حدود دو برابر آنچه تخمین زده شده برای سارس (4.6-8 درصد) و سه برابر بیشتر از MERS (4-5 درصد) اگر چه این داده ها تنها بر روی تعداد کمی از مطالعات دین گفت.

این مدل همچنین نشان می دهد که احتمال خانگی عفونت است که بالاترین در میان سالمندان 60 سال و یا بیشتر و کمترین میزان در کسانی که در سن 20 سال یا جوانتر به گفته محققان.

این برآوردها همچنین نشان می دهد قابل توجه عفونت در طول دوره کمون قابل مقایسه با, و به طور بالقوه بالاتر از طی دوره بیماری آنها گفت.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de