تاج ترس: عمومی نمایندگان حیدرآباد جلوگیری از عمومی

حیدرآباد: پس از چند رهبران سیاسی و نمایندگان تایید شده است امتیاز مثبت برای coronavirus و آنها را به قرنطینه رفت چند MLAs و نمایندگان از بین رفته اند از چشم های عمومی.

به عنوان چند MLAs از Telangana مونتاژ یافت شد COVID مثبت و وزیر امور خارجه T Harish رائو و چند تن دیگر از مقامات تصمیم به رفتن به قرنطینه بسیاری از Telangana MLAs نیست نگه داشتن در تماس با مردم از حوزه. آنها جرات نیست برای رفتن در بین مردم است.

همیشه از این مستند آغاز شد, عمومی نمایندگان رهبران سیاسی و غیر دولتی سازمان حیدرآباد و مناطق دیگر مشغول بودند توزیع جیره غذایی و دیگر ملزومات در میان فقرا. اما این فعالیت ها را به توقف آمد پس از مه 25. با سنبله در coronavirus موارد در دولت و رهبران سیاسی و MLAs شروع آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. در نتیجه چند تن دیگر MLAs و نمایندگان آغاز شد و فاصله خود را از.

هیچ مشکلی وجود دارد اگر عمومی نمایندگان باقی نمی ماند میان اما آنها باید همیشه آماده به خدمت خود را به رای دهندگان و ارائه پزشکی و دیگر امکانات به مردم متعلق به حوزه مربوطه خود را در حالی که در خانه های خود.

پس از دولت وزیر و شهردار بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت را به قرنطینه رفت چند نمایندگان حیدرآباد از بین رفته اند از صحنه و حتی وزرای اجتناب از جلسه عمومی.

درست است که طبق دستورالعمل صادر شده توسط مرکز و دولت وجود ندارد و دامنه را برای برگزاری جلسات سیاسی است اما به همان اندازه درست است که نمایندگان نمی توانند شانه مسئولیت های خود را. آنها باید فشار دولت برای اطمینان از تمیز کردن ترتیبات COVID آزمون و تجهیزات پزشکی به این کشور از بحران است.

منبع: Siasat اخبار


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net