نگرانی از KKK روابط درایو تغییر نام از فولرتون را Plummer سالن

پلامر سالن در فولرتون یک نام جدید پس از یک اتفاق آراء از فولرتون مشترک اتحادیه High School District اعضای هیئت مدیره که گفت: آنها نمی خواهند این ساختمان به نام کسی که با ممکن است روابط Ku Klux Klan.

هیئت مدیره رای گیری در جلسه روز شنبه, ژوئن 16, شرح زیر در سراسر کشور در اعتراض به نابرابری نژادی که موجب یک دادخواست خواستار یک تغییر به سالن نام. سه شنبه بیش از 27000 نفر تا به حال این طومار را امضا کرده بود که آغاز شده توسط اخیر آفتابی تپه بالا فارغ التحصیل ژاکلین Logwood.

“آن را هرگز خیلی دیر شده برای مقابله با ما گذشته” عضو هیئت مدیره لورن Klatzker گفت: در این نشست است. “از آن زمان به ایجاد یک تغییر. ما نیاز به نمایندگی از همه در جامعه ما است.”

اما برخی از آنان در خواست هیئت مدیره به تصمیم گیری بر اساس چند قطعی حقایق است. “اگر او KKK رهبر و وجود حمایت از اطلاعات یک عکس چیزی نوشت چیزی در او بود که به نقل از من به آن” یک سخنران گفت: هیئت مدیره. “اما به نظر نمی رسد شواهد است.”

برای سال 90 سالن میزبان اجرای برنامه توسط دانش آموزان منطقه و دیگر رویدادهای اجتماعی.

این ساختمان به نام بعد از لوئیس E. Plummer بود که سرپرست منطقه – که پس از آن شامل فولرتون اتحادیه دبیرستان و فولرتون کالج – از سال 1919 تا سال 1941 با توجه به شهر صفحه وب مورد سالن. پلامر که در سال 1958 تا به حال نیز مشغول به کار به عنوان یک معلم و معاون و در فولرتون اتحادیه ،

اعضای هیئت مدیره گفت: بر اساس اطلاعات موجود در سال 1979 پایان نامه توسط UCLA دانشجوی دکترای کریستوفر Cocoltchos آنها بر این باورند Plummer روابط به حال به KKK.

این مقاله به نقل از کال فولرتون دولت محقق ریچارد Curtiss مصاحبه با آلبرت Launer سابق شهرستان فولرتون وکیل که گفت Plummer پیوست KKK “به عنوان یک مرد اختصاص داده شده به این ایده است که جوانان نباید در مواجهه با عادات بد از روز است.”

(یک Cal State فولرتون بایگان گفت: این مدرسه در حال حاضر قادر به دسترسی به این مصاحبه به ارائه کپی کنید.)

در پایان نامه Cocoltchos نوشت که مردم مانند Plummer پیوست کلان آنها به عنوان “به دنبال ارائه نظر اخلاقی خالص محیط زیست برای کودکان مدرسه که شامل ممنوعیت نوشیدنی های الکلی.”

قبل از رای گیری ده ها تن از ساکنان صحبت در حمایت از تغییر نام این سالن است.

“آیا بهتر نام ما اعمال می شود به ساختمان در سال 2020?” Logwood گفت. “صحبت کردن نام یک KKK عضو ممکن است یک تجربه منفی برای مردم در جامعه که در حال انجام است.”

اما چند سخنرانان برجسته Plummer دستاوردهای و گفت: آنها می خواستند مقامات منطقه برای انجام تحقیقات بیشتر قبل از تصمیم گیری که آیا برای حذف نام خود از سالن.

پلامر اعتقاد بر این است به کمک این شهر مهاجر مکزیکی farmworkers یادگیری زبان انگلیسی و تحصیل برخی از سخنرانان گفت.

عضو هیئت مدیره مرلین Buchi گفت Plummer زمانی بسیار به عنوان سرپرست و او هر چیزی را پیدا کند که نشان می دهد او یک طرفدار.

هنوز Buchi رای به تغییر نام این ساختمان گفت: او مشکل با این احتمال که Plummer روابط به حال به KKK.

عضو هیئت مدیره جوآن like life streetwear گفت: او او تحقیقات خود در جامعه روحیه و Plummer تاریخ. او در نهایت فرود در رای گیری در حمایت از تغییر نام سالن, او گفت:.

“از آن زمان به نوبه خود صفحه, به عنوان یکی می کند هنگامی که شما به عنوان خوانده شده تاریخ کتاب,” او گفت:. “این است که چگونه شما را وادار به دوران بعد از تاریخ است.”

قبل از جلسه سرپرست منطقه اسکات Scambray گفت: منطقه سیاست اجازه می دهد تا هیئت مدیره به درخواست سالن نام پیشنهادات خود را از جامعه و تعیین کمیته ای برای بررسی آنها و پیشنهاد به هیئت مدیره. اعضای هیئت مدیره باید به صورت عمومی گفت: زمانی که آنها برنامه ریزی برای در نظر گرفتن نام جدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de