کالیفرنیا ذخیره می تواند بزرگ اگر نمایندگان مجلس قانونگذاری انرژی رفاه

Coronavirus ضربه جنوب کالیفرنیا به خصوص سخت است. با کسب و کار مجبور به بستن درهای خود را به مشتریان بسیاری از توقیف به خوبی قادر به تحمل رکود اقتصادی در درآمد. به عنوان یک نتیجه بیش از 3.6 میلیون کالیفرنیا در زمینه بیکاری بیش از 8 هفته در ماه مارس و آوریل.

میلیون ها نفر که در حال حاضر زندگی می کنند در بیکاری و یا مصرف قابل توجهی کاهش پرداخت ها به دنبال کمک از دولت هزینه های بالای زندگی. به عنوان قانونگذاران کشف راه هایی برای کمک به کسانی که تحت تاثیر coronavirus سوخت رکود اصلاح امور خارجه انرژی مقرر تصویب به نام مبارزه با تغییر آب و هوا می تواند صرفه جویی قابل توجهی.

چقدر انرژی دولت مقرر هزینه های ما ؟ در بیشتر از معمول بار در کالیفرنیا رانندگان پرداخت 37 درصد حق بیمه برای بنزین برابر میانگین ملی زمانی که آنها پر کردن اتومبیل خود را در سال 2019. امروز حتی با قیمت گاز در حال سقوط به دلیل کاهش تقاضا رانندگان پرداخت 55 درصد حق بیمه.

ساکرامنتو حکم همچنین درایو تا هزینه های برق. مشتریان مسکونی در سراسر طلایی دولت پرداخت 46 درصد بیشتر برق از میانگین ملی هر زمان که آنها به نوبه خود در چراغ ها و کسب و کار مشتریان پرداخت 69 درصد بیشتر است.

با تابستان به زودی بر ما کالیفرنیا را احساس بزرگتر خرج کردن زمانی که سیستم های تهویه مطبوع در حال اخراج کردن برای خنک نگه داشتن مردم از افزایش درجه حرارت.

اما آن را ندارد به این راه. در واقع اگر قانونگذاران ایالتی اصلاح این قوانین به تصویب رسید و به یک بازار مبتنی بر رویکرد به انرژی سیاست کالیفرنیا می تواند صرفه جویی بزرگ در حالی که هنوز هم ادامه دولت, پیشرفت در مبارزه با تغییر آب و هوا.

یک مطالعه جدید “وضع انرژی رفاه” تخمین می زند که در کالیفرنیا می تواند صرفه جویی تا آنجا که $2,000 سالانه اگر قانونگذاران ایالتی و رژیم صهیونیستی است. Newsom در آغوش مبتنی بر بازار انرژی اصلاحات.

امروز انرژی وضعیت موجود لطمه می زند طبقه کارگر ساکنان در جوامع مانند سانتا آنا داونی و Moreno Valley. بسیاری از کسانی که زندگی در مناطق روستایی و مرزی کالیفرنیا نمی توانیم دولت را هزینه های بالای زندگی که اخبار ایالات متحده ثابت به عنوان دومین کشور در کشور سالانه خود را بهترین متحده رتبه بندی.

ساکرامنتو بزرگ دولت انرژی مقرر اضافه کردن به این unaffordability توسط بسیاری مجبور به زندگی در “فقر انرژی” – صرف 10 درصد یا بیشتر از درآمد خود را به پرداخت صورتحساب های انرژی.

Junking گران قیمت و غیر واقعی 100 درصد حکم تجدید پذیر و خورشیدی مورد نیاز و دولت تنها حکم در بنزین و به جای اتخاذ رایگان-بازار سیاست های انرژی خواهد بود مانند دادن عمده کاهش مالیات برای کالیفرنیا تلاش اقتصادی در این زمان دشوار است.

در نظر گرفتن آنچه که ما همه می خواهم به طور بالقوه صرفه جویی در. بسته به سناریو حذف ناکارآمدی در کالیفرنیا بازار برق می تواند در صرفه جویی مصرف کنندگان در هر نقطه بین $5.3 میلیارد دلار و 15.7 میلیارد دلار است. در طول زمان کالیفرنیا نیز به صرفه جویی $11.0 میلیارد دلار سالانه در قیمت های پایین تر گاز بسته به نوع مصرف.

نه تنها که این اصلاحات قرار دادن پول بیشتر در جیب مردم خرج خانواده خود را, اما آنها نیز افزایش متوسط سالانه دولت واقعی تولید ناخالص داخلی به 3.3 درصد در زمانی که اقتصاد کشور نیاز به تقویت است. این امر همچنین تولید بیشتر درآمد مالیاتی به صورت محلی و دولت بودجه آنها به عنوان چهره های عظیم از دست دادن درآمد و به دنبال منابع برای جلوگیری از درد کاهش بودجه.

طرفداران وضع موجود می گویند ساکرامنتو انرژی در حکم یک بخش ضروری از دولت مبارزه با تولید گازهای گلخانه ای و گرمایش جهانی. نگاهی نزدیک تر و شما خواهید دید که این سیاست نیست وحشتناکی موثر در کمک به دولت در رسیدن به آن اهداف کاهش انتشار. کشورهای دیگر که در آغوش بازار انرژی و سیاست دیده می شود تولید گازهای گلخانه ای سقوط 14 درصد از سال 2007 در مقایسه با فقط 9 درصد در کالیفرنیا است.

به عبارت دیگر در کالیفرنیا می تواند دستیابی به آن اهداف آب و هوا و بدون تحمیل هزینه های عظیم و مقررات کار کلاس.

اغلب نیست که ما می توانیم یک وضعیت برنده-برنده است. اما اگر ساکرامنتو سیاستگذاران رفت و در خارج از محدوده آسایش خود و در آغوش سیاست های انرژی که در واقع حس را – و نه دولت داشتیم که اضافه کردن هزینه های عظیم به فقیر و جوامع اقلیت – همه ما می تواند صرفه جویی های بزرگ و بیشتر در کالیفرنیا رهبری ملی در مبارزه با گرم شدن کره زمین.

Wayne Winegarden است عضو ارشد در کسب و کار و اقتصاد در اقیانوس آرام موسسه تحقیقات و نویسنده این مطالعه جدید “وضع انرژی رفاه.” دانیل ترنر است که موسس و مدیر اجرایی قدرت آینده است. دانلود مطالعه در www.pacificresearch.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de