Bonalu باید جشن گرفته شود در حالی که زیر Coronavirus هنجار:BJP

حیدرآباد: این Telangana حزب BJP امروز خواستار یک نشست به بحث در جشن “Bonalu” جشنواره در دولت است.

صحبت کردن با رسانه ها در یک وب سایت کنفرانس BJP MLA تی رجا سینگ گفت سانتی متر KCR باید تشکیل جلسه دیگری برای بحث روی ترتیبات Bonalu جشنواره و صدور دستورالعمل برای ساخت ترتیبات برای این تاریخی جشنواره است.

Bonalu سن جشنواره سنتی و مردم باید اعتقاد و ایمان است که الهه Yellamma کمک خواهد کرد که آنها را به مبارزه در برابر بد و خوب خود را تضمین سلامتی. جشنواره فرض بیشتر اهمیت زمانی که coronavirus موارد در جهش, او گفت:, و اضافه کرد که اگر ما در انجام Bonalu puja با تمام سنتی شادی الهه کمک خواهد کرد برای بیرون آمدن از این ویروس است.

ابراز نارضایتی از اوایل جلسه به دعوت وزیر Talsani Srinivas Yadav در Bonalu جشنواره رجا سینگ گفت که این جلسه را پیشنهاد و یا نظر دیگران که در جلسه حضور داشتند به جای آن اجازه تنها اعضای کمیته نزدیک به وزیر به دنبال هر گونه نمایش داده شد دولت اقدامات یک جانبه تصمیم گیری و اعلام کرد که مردم باید جشن, جشنواره, در داخل خانه هایشان بر خلاف سیستم های سنتی است.

رجا سینگ گفت: Bonalu جشنواره باید به عنوان جشن است جشن گرفته بودن پس از چند دهه با هم. اما از نظر ویروس یک زن از هر خانه باید اجازه رفتن به معبد برای انجام puja در معابد در حالی که زیر اجتماعی, فاصله, او اشاره کرد. آن دولت مسئولیت به ترتیبات برای این جشنواره است.

بی جی پی MLA گفت: دولت تا به حال صادر نشده هر گونه محدودیت در رمضان جشنواره است. اما دولت بی طرف نیست در درخواست از مردم برای جشن, جشنواره, در داخل خانه های خود را در حالی که آن را به جشن گرفته می شود در خارج از خانه. او تعجب که چگونه می تواند وجود داشته باشد یک قانون برای یک جامعه و دیگری برای اکثریت جامعه است.

متهم سانتی متر KCR از بازیگری مثل هیتلر و نظام, Raja سینگ گفت: سابق باید تشکیل یک حزب جلسه ای برای بررسی و نهایی کردن روش برای Bonalu جشنواره و صدور دستورالعمل ها برای مردم است.

پاسخ به یک پرس و جو بی جی پی MLA خواست سانتی متر به یک قرار ملاقات برای ارسال یک یادداشت تفاهم در Bonalu جشنواره است.

Ratna Chotrani می


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de