سیاه مربیان فوتبال در اورنج کانتی ‘نا امید’ با نمایندگی خود را در سرب موقعیتما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


پیتر آبه است سر مربی پرتلا دبیرستان, تیم فوتبال. Northwood بازی پرتلا در ساحل اقیانوس آرام بازی لیگ در کالیفرنیا در ارواین در اکتبر 18, 2019. (عکس توسط بیل Alkofer کمک عکاس)

پرتلا مربی تیم فوتبال پیتر آبه گوش به چوب خط حساب کردن از سر مربیان فوتبال در اورنج کانتی و احساس نا امید.

شهرستان ویژگی های پنج سر سیاه مربیان فوتبال از 79 موقعیت یا تنها 6 درصد با توجه به بررسی های جنوبی کالیفرنیا اخبار ،

“است که یک آمار” آبه گفت. “این قطعا چیزی است که باید در کار فقط به عنوان یک جامعه و جامعه است.”

دو دیگر سیاه و مربیان فوتبال — سابق بونا پارک مربی آنتونی سفید و لا کوئینتا را جیمز استوارت — تکرار “شینزو آبه” شدند.

در اوایل این ماه سفید اشاره کرد در توییتر عدم سیاه مربیان در اورنج کانتی. اما این اولین بار او آنه موضوع است. او آن را مطرح مدتها قبل از نژادی و بی عدالتی در جنبش موجب مرگ جورج فلوید.

“من آن را کمی ناامید کننده” سفید گفت: این هفته است. “اورنج کانتی اوج از فوتبال دبیرستان در کشور است. تثلیث لیگ اوج فوتبال دبیرستان در کشور است.

“این بهترین است و این است که چرا من نقل مکان کرد به اورنج کانتی … چون این جایی است که من می توانید بهترین رقابت در برابر بهترین مربیان و من می توانند یاد بگیرند.”

اما چند سیاه مربیان به برنامه های پیشرو در این شهرستان که دارای جمعیت 3.1 میلیون نفر است.

از پنج سیاه مربیان دو در حال برنامه ریزی برای اولین در این پاییز آینده به معنی درصد از مربیان شد 3.7 در طول سال 2019 فصل است. گلن کمپبل است که مربی جدید در Saddleback در حالی که هارون از بالا طول می کشد کمر در وودبریج.

وجود دارد هیچ سر سیاه مربیان در نیروگاه تثلیث لیگ.

Abe استوارت و Kory جزئی از سنت مارگارت فرود در موقعیت فعلی تنها در سه سال گذشته است.

Nate Longshore, چپ, است, جدید, حمله هماهنگ و Kory جزئی است سر مربی جدید برای سنت مارگارت فوتبال (حسن نیت ارائه میدهد عکس سنت مارگارت)

“من می بینم بسیاری از مربیان از رنگ است که جایگاه مربیان بسیاری از مربیان از رنگ که در پایین تر سطح مربیان گفت:” که استعفا داد و در سال 2016 پس از موفقیت هفت سال اجرا شود. “از صحبت کردن به تعداد زیادی از مردم آنها مربیان هستند که مستحق یک فرصت است.”

“ما نمی عدم اقلیت مربیان” آبه گفت. “ما فاقد اقلیت رهبری است.”

استوارت در دوم تصدی در لا کوئینتا به نام کم درصد از سیاه و سر مربیان فوتبال ناامید کننده از ورزشی و آموزشی نبوده است. او معتقد است که دومی یک عاملی در پشت اعداد.

“وجود دارد نه به اندازه کافی سیاه و سفید مدل نقش در آموزش و پرورش و حمل آن به زمین فوتبال گفت:” استوارت اشاره کرد که آموزش شغل اغلب منجر به مربیگری موقعیت خود را در دبیرستان. “شما فقط نمی بینید ما در آموزش و پرورش است.”

استوارت یک معلم تاریخ در لا کوئینتا می داند ارزش مدل نقش مثبت.

او گفت: او مربی در دبیرستان توسط سه نفر از مربیان در سانتا آنا ولی در اواخر دهه 1980 ، او بازی فوتبال برای سر مربی ادی مباشر, دستیار مربی تیم فوتبال آلوین Alaman و شرکت در مسیر تحت مربی نجیب فرانکلین.

استوارت بعد به دنبال اهداف علمی است که به رهبری او را به تبدیل شدن به یک معلم است.

سفر برای مربیان امکانات دیگر موانع است. آنها برخورد نژادپرستی در مسیر به سر موقعیت و یا تلاش برای موفقیت.

“وجود دارد چالش ؟ بله” گفت: آبه که pursed هدف خود را از بودن یک سر مربی برای بیش از یک دهه است.

استخدام پرتلا در سال 2017, آبه گفت که او مبارزه اشکال نژادپرستی با ماندن متمرکز بر هدف خود و اطراف خود را با “کیفیت مردم است.”

او گفت: او بهره مند از مربیان مانند تری Henigan خود مربی سابق در ارواین سابق ایروین مربی اریک تری و ویلا پارک مربی Dusan Ancich.

در پاییز پرتلا اسیر ساحل اقیانوس آرام لیگ قهرمانان اروپا تنها در آن دوم تیم اول دانشگاه یا دانشکده های نجومی.

“اگر کسی به من که فرصت” آبه گفت: “شاید من نمی فکر می کنم در مورد یک سر مربی است.”

در تبدیل بونا پارک از یک تلاش برنامه به یکی از منطقه بهترین سفید گفت او و بازیکنان با تجربه نژادپرستی.

“قطعا” او گفت:. “شماره 1 چیزی که همه ما نیاز به درک این است که هیچ کس متولد نژادپرست است. نژادپرستی آموخت. نژاد پرستی آموخته است. و شماره 2 است … (به) به دنبال جلوگیری تفاوت های ما و شروع به قدردانی ما شباهت دارد.”

سفید گفت که او و بازیکنان خود را در مقابله با نژاد پرستی توسط پانسمان و بازیگری حرفه ای در دانشگاه و در بازی های. او گفت تیم پیوند بیش از این تجربه بود که به نام نام.

“این چیزی است که ما تبدیل به یک خانواده گفت:” که منجر بونا پارک به آزادراه لیگ قهرمانی خود را در فصل نهایی. “این که چگونه ما شعار ‘خانواده ما در مقابل تیم خود را.’ ”

سفید آرزوی منجر به یکی دیگر از خانواده فوتبال دوباره. سابق یوتا پشت دفاعی دریافت کرده است علاقه مند از مدارس شهرستان است اما به دنبال یک متناسب با یک برنامه.

اما سفید نمی خواهند به تنهایی. او امیدوار است برای دیدن بسیاری از مربیان به او بپیوندید. او معتقد است CIF-SS باید میزبان همایش ها و سمینارها و یا درمانگاه برای کمک به سیاه و مربیان در افزایش مربیگری صفوف و بهبود شبکه.

استوارت همچنین معتقد است شبکه با مدیران و همکاران کلیدی است برای تبدیل شدن به یک سر مربی است.

سفید و آبه تاکید کرد که یک مربی واجد شرایط با تنوع می تواند به توسعه دانشجو-ورزشکاران به شخصیت غنی از بزرگسالان است.

“شما می خواهید را به شما دانشجو-ورزشکاران امیدوارم که شما می خواهید برای قرار دادن آنها در مسیر درست اما شما همچنین باید قادر به صحبت می کنند زندگی خود را دانشجو-ورزشکاران … (و) می دانم که چه کفش آنها در” سفید گفت. “تنوع بهترین راه برای رسیدن ما دانشجو-ورزشکاران است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de