پکن جدید کروناویروس شیوع حامل یک پیام فوری برای جهان

سپس پکن اعلام کرد پنج شنبه اول آن در داخل کشور منتقل coronavirus مورد در 55 روز — 52 سال surnamed تنگ. تانگ گفته مقامات بوده است که در سمت چپ این شهرستان در بیش از دو هفته و تا به حال نشده در تماس با هر کسی که خارج از شهر است.

مقامات به زودی کشف ده ها تن بیشتر موارد عمدتا مربوط به آلاینده های بازار در پکن شرقی. در روز شنبه آن reimposed سخت “زمان جنگ” اقدامات لازم برای جلوگیری از موج دوم از عفونت. ساکنان ناگهان توسط یک جزئی مستند در این شهرستان توصیف کرد چیزی شبیه به deja vu.

“دو ماه از چیزهایی شل شدن و زندگی احساس مانند آن را به حالت عادی و ناگهان ما در حال بازگشت به جایی که ما در ماه فوریه” نلسون Quan محدود در یک ترکیب در Yuquan منطقه الجزیره گفت:.

تعداد موارد کوچک باقی می ماند برای یک شهر از 22 میلیون نفر است. اما مقامات در حال گرفتن چند شانس: از 1200 پرواز در داخل و خارج از پکن دو فرودگاه لغو شد در روز چهارشنبه. مدارس بسته شده و تنها یک ماه پس از بازگشایی. پس تانگ مورد اعلام شد, شهر ادعا می کند که آزمایش بیش از 3.5 میلیون نفر است.

در هفته قبل از این شیوع مقامات چینی گفته بود با افتخار از موفقیت خود را در شامل coronavirus نشان می دهد چین می تواند یک مدل برای دیگران به دنبال. اما موارد جدید نشان می دهد که مدل ممکن است بسیار شکننده تر از آن را برای اولین بار به نظر می رسد.

این موارد جدید در پکن افزایش نگرانی سوالات — نه تنها در مورد چگونه این ویروس می تواند بدست به Xinfadi بازار است که آشکار نگرانی, اما همچنین در مورد اینکه آیا دام و یا حتی ماهی حامل ویروس. مقامات چینی گفت: این ویروس می تواند در گردش است در نزدیکی بازار پس از ماه آوریل است.

یکی از چیزهایی است که به شدت روشن است: این بیماری همه گیر است که به مراتب بیش از.

پکن در حال مبارزه با موج دوم اما کشورهای دیگر نیست و در عین حال خود را برای اولین بار. و چین به عنوان طول می کشد تا آن زمان جنگ با رویکرد مبارزه با کروناویروس برخی از کشورهای در حال عقب نشینی است. در میان خستگی و عدم اطمینان اقتصادی و درد آنها به عقب افتاده اند انتخاب به تسلیم شدن به جای قربانی کردن.

در ایالات متحده آمریکا معاون رئیس جمهور پنس نوشت: در وال استریت ژورنال از نظر بخش این هفته است که رسانه ها آن را اشتباه: ایالات متحده بود در مواجهه با موج دوم از عفونت از آن بود که “برنده شدن در مبارزه علیه نامرئی دشمن.”

متعدد کارشناسان از جمله Anthony S. Fauci آمریکا بالا عفونی-بیماری رسمی در تضاد با آن ارزیابی شده است. “من نمی خواهم به بحث در مورد موج دوم در حال حاضر از آنجا که ما بدست از ما اولین موج” Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: روزانه وحش.

به عنوان کسب و کار در سراسر کشور بازگشایی متعدد متحده در حال دیدن قله های جدید در شیوع بیماری خود را همراه با روزانه بالغ که کوتوله موارد یافت شده در پکن شیوع. هیچ کدام حال محدود کردن سفر و یا قفل کردن پایین محله در همان راه.

در سطح جهانی این اعداد نشان می دهد که این بیماری همه گیر است که کنگره حتی به عنوان جهان تلاش می کند به حرکت در. ایالات متحده یک نقطه داغ به عنوان بزرگ دیگر کشورهایی مانند روسیه و هند است. در برزیل که تا به حال جهان بالاترین تعداد روزانه موارد تایید شده از اواخر ماه مه رئیس جمهور Jair Bolsonaro و دیگر مقامات نادیده گرفته مستند هشدار.

“ما در حال انجام کاری است که هیچ کس دیگری انجام داده است” پدرو Hallal متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه فدرال پلتس گفت واشنگتن پست. “ما در حال گرفتن نزدیک به منحنی اوج و آن را مانند ما تقریبا به چالش کشیدن ویروس. ‘بیایید ببینید که چگونه بسیاری از مردم شما می تواند آلوده. ما می خواهم برای دیدن چگونه قوی شما هستند.'”

کشورهای دیگر که در ابتدا با اعتماد به نفس بیشتر در حال حاضر تماشای بخت خوب خود را به نوبه خود. حتی به عنوان رئیس جمهور مصر مصر فتح al-Sissi تبلیغ در کشور و موفقیت و محکوم منتقدان خود را coronavirus استراتژی پزشکان هشدار می دهند که افزایش موارد قریب به اتفاق سیستم.

“حتی کوچکترین فشار می تواند مصر نظام سلامت سقوط” یک پزشک در 20s خود را که با این نسخهها کار در یکی از قاهره برتر بیمارستان های آموزشی گفت: در مصاحبه با این پست.

پکن شیوع را نشان می دهد که حتی زمانی که ویروس فروکش می تواند وجود داشته باشد بدون بازگشت به حالت عادی. سرعت که در آن coronavirus گسترش می تواند — به عنوان به خوبی به عنوان طولانی ابهامات در مورد چگونه آن را گسترش می یابد که آن را می کشد و چرا — به معنی افزایش هوشیاری باقی خواهد ماند یک ضرورت است.

شده اند وجود دارد از دیگر نشانه های نگران کننده از دیگر کشورها است. سنگاپور و کره جنوبی که هر دو به نظر می رسد به ضرب و شتم بازگشت موج اول شیوع داشته اند نگران کننده شعله ور شدن یو پی اس که رهبری آنها را به reimpose برخی از محدودیت. نیوزیلند اعلام کرد که آن را coronavirus-رایگان در ژوئن 8, دیدم ویروس بازگشت از طریق مسافران از بریتانیا.

برخی از مقامات آشکارا اعتراف خواهد بود که ما یک بازی موش و گربه با کروناویروس خوشه برای ماه اگر نه سال است.

“من شخصا بر این باورند که در سال آینده یا چند سال این ویروس را ریشه در جامعه ما” Hitoshi Oshitani ژاپنی virologist و مشاور دولت گفت: در مصاحبه اخیر خود گفت که او شک یک واکسن موثر خواهد بود و یک استراتژی انتظار برای گله ایمنی بود “بی معنی است.”

هر شیوع جدید — به خصوص شیوع جدید که در آن زنجیره ای از انتقال نمی توان مسلم — ویژه نگران کننده در چین با تکنولوژی بالا, دولت استبدادی بود که بنا آنقدر در مبارزه با بازگشت موج اول از عفونت در بهار.

در واقع بازار خوشه کشف شد نه به دلیل نظارت دولت اما به دلیل شخصی هوشیاری. تنگ, بیمار اعلام کرد هفته گذشته تا به حال فقط علائم خفیف اما biked به یک مرکز آزمون به هر حال. او ظاهرا قابل درک است که ما در حال بازگشت به حالت عادی است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de