AVP تور برای برگزاری 3-سری رویداد در ساحل طولانی به جای فصل به طور منظم

با عمل معمول سایت های تعطیل دو بار مدال المپیک مارس راس موفق به ساخت خود والیبال ساحلی دادگاه با لوازم او را برداشت در انبار خانه.

چه چیزی ثابت می شود سخت تر تنظیم به بیماری همه گیر کوروناویروس: به خاطر سپردن به بالا-پنج شریک زندگی خود را Alix Klineman در طول تمرینات خود را.

“Alix و من در حال بزرگ huggers بنابراین در نظر گرفتن که سخت بود. و سپس به حتی high-five پس از مسائل است و حتی سخت تر” راس گفت: در یک مصاحبه تلفنی پس از تمرین روز شنبه.

“Alix و من را همه گیر بسیار جدی است. ما با پوشیدن ماسک در همه جا به جز زمانی که ما در دادگاه,” او گفت:. “آن را تقریبا غیر ممکن است به (high-five). بنابراین ما فقط سعی کنید تا مطمئن شوید در خارج از دادگاه ما مطمئن شوید که بسیار امن است.”

یک مدال نقره در لندن در سال 2012 که برداشت یک برنز در ریو دو ژانیرو در سال 2016 راس بود با هدف بازگشت به توکیو در این تابستان با او شریک سوم در بسیاری از المپیادهای. Coronavirus نه تنها به تعویق افتاد بازی های تابستانی برای سال, اما آن را لغو بسیاری از داخلی و بین المللی تور حوادث بازیکنان نیاز به کسب پول.

بالا متحده آمریکا تور AVP چهارشنبه اعلام کرد که این جایگزینی بود به حالت تعلیق در فصل به طور منظم با یک هفته سه رویداد در لانگ بیچ. AVP جام قهرمانان اروپا سری برگزار خواهد شد در تعطیلات آخر هفته پی در پی از 18 جولای تا آگوست ، 2 با مجموع استخر جایزه از $700,000.

بدون فن خواهد بود در حضور, اما تمام مسابقات خواهد شد در جریان در آمازون نخست و برخی از خواهد شد پخش شده از NBC.

“با محدودیت و مقررات در محل ما مجبور شدند به تعلیق همه فن-با حضور وقایع و تمرکز بر ایجاد بهترین سناریوی ممکن را به طرفداران این ورزش آنها را خیلی دوست دارم و با ارائه یک راه برای ورزشکاران ما به رقابت” تور مالک دونالد خورشید گفت. “AVP جام قهرمانان اروپا سری اجازه می دهد تا ما را به ما رد پای کوچک تنظیم پروتکل های ایمنی و هنوز هم ارائه بالا پرواز والیبال ساحلی رقابت برای علاقه مندان به تماشای.”

دادگاه خواهد شد تا در شن و ماسه وارد شده به پارکینگ به جای واقعی, ساحل, به طوری که آنها می توانید در محل باقی می ماند برای سه هفته; این کار نیاز به کارگران کمتر و کاهش احتمال گسترش coronavirus. بدون طرفداران این مسابقات را از لحاظ فنی بیشتر شبیه به یک تلویزیون تولید از یک رویداد ورزشی.

کارکنان و بازیکنان تست خواهد شد برای COVID-19 و نقاب زمانی که آنها بازی نمی.

“این سال آن قرار بود آنقدر بزرگ با بازی های المپیک و کل AVP فصل” راس گفت. “در حال حاضر که ما لازم نیست که به بازی های المپیک و بین المللی ما فصل لغو شده است من فکر می کنم آن را بسیار شگفت انگیز AVP نمیفهمد یک راه برای به دست آوردن ما در NBC و آمازون نخست و برگزاری این حوادث است.”

با آن حزب ساحل و افت DJ برای کامپیوتر تا, جمعیت, والیبال ساحلی است که معمولا یکی از وقدرتمندترين ورزشی در اطراف – به خصوص در معمولا ثابت بازی های المپیک که در آن بارها و بارها صفوف به عنوان یکی از مهمترین و بازدید های ورزشی بازی های تابستانی. راس گفت: از آن خواهد شد یک تنظیم به بازی بدون طرفداران, اما او هیجان زده می شود قبل از بازی های بزرگ ایالات متحده در ورزش هایی مثل بیس بال و هاکی و بسکتبال بازگشته اند.

“انرژی ما در حال رفتن به آن را کشف کردن” او گفت:. “همه بسیار هیجان زده به تماشای زنده ورزشی در این زمان. … به یک مرحله که در آن شاید ما می تواند رسیدن به مخاطبان گسترده تر آن را یک فرصت به نمایش گذاشتن چگونه هیجان انگیز والیبال ساحلی است. امیدوارم ما یک دسته بیشتر والیبال ساحلی طرفداران برای زندگی, برای آینده و یکی از اولین ورزشی است.”

راس 37 گفت: از سه ماه گذشته بوده است یکی از طولانی ترین دوره های بدون بازی والیبال از زندگی خود را. او در آنجا ماند در شکل با برخی از تجهیزات تمرین او اجازه داده شد به صفحه اصلی و مجموعه ای در گاراژ زمانی که USOPC/ایالات متحده آمریکا, والیبال, مرکز آموزش بسته شده است.

راس و Klineman بررسی می شود حداقل یک بار در هفته در زوم – و اغلب بیشتر – تماشای فیلم و یا مشاوره با مربی و روانشناس ورزشی. هنگامی که زمان آمد به بازگشت به ساحل راس تا به حال به راه اندازی شبکه خود را.

“نه به خودم در پشت پت بیش از حد سخت است اما من واقعا تحت تاثیر قرار معلوم شد,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de