به عنوان ساکنان سوال پلیس صرف سانتا آنا قرار می دهد خاموش بودجه رای

سانتا آنا اعضای شورای شهر با تاخیر بودجه رای اولیه صبح روز چهارشنبه پس از یک ماراتن جلسه که شامل مطالبات از ده ها تن از ساکنان برای منحرف کردن پلیس صرف به عدالت اجتماعی و برنامه های خدمات.

شورای برنامه را پیشنهاد 2020-21 بودجه و ادامه بحث در مورد بودجه پلیس در دوشنبه, ژوئن 18. در آن زمان آنها نیز در حال برنامه ریزی برای بحث در مورد ایجاد یک پلیس نظارت هیئت مدیره.

در ضمن یک معامله که در آن پلیس موافق برای قرار دادن یک برنامه ریزی افزایش حقوق شش ماه ممکن است در برزخ است. هر چند اعضای اتحادیه رای دادند و در هفته گذشته به تسلیم یک دست انداز مجموعه ای برای شروع جولای 1, شهرستان گفت: مقامات گفته شده یک دوم رای گیری است در حال حاضر برنامه ریزی شده است.

شش ماه به تعویق پلیس افزایش می تواند صرفه جویی در این شهر حدود 2.3 میلیون دلار در سال مالی آینده هر چند که ممکن است هزینه بیشتری برای این شهرستان در طول زمان است.

رکود اقتصادی است که با کروناویروس است صدمه دیده سانتا آنا و شهرستان مواجه شده است و پیش بینی شده 18.5 میلیون دلار کسری در آن $326 بودجه صندوق به طور کلی برای 2020-21. مقامات شهرستان در حال نگاه کردن به یک کسری بودجه است که می تواند همچنان به رشد هر سال برای ده سال آینده زمانی که این پیش بینی برای رسیدن به $80 میلیون با توجه به شهرستان را 10 سال پیش بینی شده است.

در سال گذشته در این شهرستان مورد تایید پلیس را افزایش می دهد که اضافه کردن بیش از 25 میلیون دلار بیش از سه سال است.

در حال حاضر در پی ملی و محلی تظاهرات علیه خشونت پلیس و تماس پلیس اصلاحات و تغییرات در بودجه پلیس و برخی ساکنان و اعضای شورای سوال چقدر مسئولیت — و پول — باید به سمت سانتا آنا ،

“وجود دارد یک فرصت در حال حاضر به ببینید که چگونه ما می توانید ببینید افسران ما تمرکز بر روی هسته توابع اجرای قانون و از بین بردن آنها را از مسئولیت های دیگر که بهتر است در نظر گرفته شده برای حرفه ای دیگر” عضو شورای ویسنت سرمینتو گفت: در مصاحبه روز شنبه.

“شاید مددکاران اجتماعی و یا مردمی که در یک پس زمینه برخورد با بی خانمان ها, بیماری های روانی و یا مردمی که غیر فعال هستند.”

چنین تغییر به معنای تغییر در هزینه و سرمینتو می خواهد شهر مدیر به دوباره بودجه با آن در ذهن.

“که به معنی ایجاد یک تعادل بین امنیت عمومی و اولویت های دیگر مانند جوانان (برنامه) کتابخانه پارک ها و دیگر زیرساخت های خدمات محله است.”

سرمینتو و عضو شورای دیوید Penaloza هر دو نشان داد در پایان ژوئن 16 جلسه که آنها در مخالفت با بودجه عنوان شده است به طور خاص با استناد به این مقدار صرف شده در امنیت عمومی. Penaloza وجود دارد گفت: “افزایش” برنامه ریزی شده برای هر دو پلیس و آتش بخش از سال مالی جاری.

این شورا در سال گذشته رای به افسران برد از جمله عطف به ماسبق پرداخت. افزایش لازم بود برای جذب بیشتر افسران به یک گروه کمتر است که پلیس در مقایسه با دیگر مشابه به اندازه شهرهای شهردار میگوئل Pulido در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته. در سال گذشته بخش استخدام جدید 50 افسران چیزی است که اتفاق افتاده است در 20 سال گفته است.

موضوع پلیس و بودجه پلیس بود flashpoint در جلسه روز سه شنبه که در آن مکان تلفن در نظرات خود را در حالی که بیشتر شورا و کارکنان شرکت از شورای مجلسی.

حدود 50 ساکنان به نام در به می گویند که آنها می خواهند کمتر افسران. در مقابل بسیاری از خواسته هزینه های بیشتر بر روی برنامه های جوانان, سلامت روان, خدمات اخراج دفاع صندوق مهاجر صندوق دفاع و “شفا نژادی.”

“اگر بودجه اخلاقی است سند این کیفرخواست از سانتا آنا رهبری” یکی از ساکنان گفت: شورای.

جنیفر Rojas با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا گفت: “ما نیاز به یک رویکرد جامع برای ایمنی.”

تقریبا تمام تماس گیرنده مختلف ابراز نگرانی در مورد بودجه پلیس. بیش از 30 نفر دیگر نوشت به حمایت از ایجاد یک پلیس نظارت کمیسیون.

بسیاری از – 172 با توجه به شهر کارمند دیزی گومز – نوشت: به بیان دیدگاه های مختلف حمایت از افزایش بودجه برای ایمنی عمومی. اما اکثریت کسانی که نویسندگان گومز گفت: نیست در شهر زندگی می کنند. سانتا آنا ساکنان نوشت که در شکست را به دو اردوگاه: 59 حمایت از افزایش بودجه برای ایمنی عمومی و 34 که مخالف است.

عضو شورای ژوئن Villegas گفت که او شنیده می شود از دیگر ساکنان محلی از جمله رهبران کلیسا پرسیدن که پلیس نمی تواند defunded.

“آنها می خواهند ما را به حفظ سطح خدمات ما” Villegas گفت.

به عنوان پلیس قرارداد امضا شده در سال گذشته Villegas توصیف آن به عنوان “یک معامله انجام می شود.”

او و سابق Councilwoman سیسیلیا Iglesias بودند تنها دو نفر در این شورا که رای در برابر پلیس را افزایش می دهد. ماه گذشته Iglesias خود را از دست صندلی در یک انتخابات فراخوان بودجه توسط پلیس اتحادیه. بسیاری مشاهده شده است که حرکت را در این اتحادیه به طور آهسته از مجازات برای او موضع صریح در برابر افزایش و اتحادیه رهبر.

مقامات شهر معمولا به دنبال اتخاذ یک بودجه 30 ژوئن شروع جولای 1, اگر چه با برخی از محدودیت های این شهرستان منشور اجازه می دهد تا برای یک بودجه جدید برای پا زدن در اواخر جولای 31, با توجه به شهرستان سخنگوی.

بعدی جلسه شورای برنامه ریزی شده است برای روز شنبه 18 ژوئن در 5 p. m. و آن را زنده تلویزیونی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de