1.5 میلیون بیشتر گذاشته و کارگران به دنبال مزایای بیکاری

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن — در حدود 1.5 میلیون گذاشته و کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته تاریخی خود تعداد بالا حتی در حالی که اقتصاد به طور فزاینده بازگشایی و کارفرمایان را برخی از مردم به کار می کنند.

آخرین رقم از وزارت کار مشخص شده 11th, مستقیم, هفتگی کاهش در برنامه های کاربردی از آنجایی که آنها به اوج خود رسید و در حدود 7 میلیون در ماه مارس به عنوان coronavirus تعطیل اندازه اقتصاد و ایجاد ده ها میلیون نفر از اخراج. کاهش بسیار کوچکتر هر چند در هفته های اخیر در حال سقوط فقط 58,000.

تعداد کل مردم دریافت کمک بیکاری نیز اندکی کاهش یافت, بازتاب بازگشت بسیاری را به خود شغل است.

بازار کار به نظر می رسد برای شروع بازیابی کند. در مارس کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون شغل افزایش است که نشان می دهد که بازار کار متوقف شده است. نرخ بیکاری کاهش یافته و از 14.7 درصد به هنوز بالا 13.3%.

حتی با ممکن است استخدام به دست آوردن نزدیک به 21 میلیون نفر رسما به عنوان بیکار. و از جمله مردم دولت گفت: تا به حال شده است به اشتباه به عنوان شاغل در مارس و کسانی که مشاغل از دست رفته اما به نظر نمی آید برای جدید 32.5 میلیون نفر از کار هستند و اقتصاددانان تخمین می زنند.

پنج شنبه گزارش همچنین نشان داد که اضافی 760,000 مردم کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته تحت یک برنامه جدید برای خود اشتغالی و فرفره کارگران ساخته شده است که آنها واجد شرایط برای کمک های اولیه برای اولین بار. این آمار و ارقام نیست تنظیم برای تغییرات فصلی بنابراین دولت را شامل نمی شود آنها را در مقام شمارش.

ثابت کاهش تعداد مدعیان بیکاری در زیر برخی دیگر از گزارش های دلگرم کننده است که نشان می دهد که بلند کردن اجسام از دستور shutdown را برانگیخته برخی از مقید کردن تقاضا از مصرف کنندگان که تا حد زیادی هزینه های درایوهای اقتصاد است. اقتصادی ترین ابزار اندازه گیری باقی می ماند بسیار پایین تر خود را قبل از همه گیر سطح هر چند برخی از تحلیلگران سوال که آیا دستاوردهای اخیر را می توان پایدار به خصوص اگر این ویروس به موج بازگشت.

ماه گذشته خرده فروشی و رستوران و افزایش فروش نزدیک به 18% دولت گفت: اصلاح برخی از رکورد فرو قبلی دو ماه. حتی پس از خرید خرده فروشی باقی می ماند قابل ملاحظه 6% زیر سال پیش سطح.

مبلمان فروشگاه فروش تقریبا دو برابر شده و, فروش لباس تقریبا سه برابر شده هر چند هر دو باقی می ماند بسیار پایین تر از سطح خود را قبل از coronavirus زده. فروشگاه پوشاک فروش هنوز هم پایین 60 ٪ در مقایسه با سال پیش از آن.

با نزدیک به پایین ترین رکورد در نرخ وام مسکن, برنامه های کاربردی برای وام خانه رسیده 11 سال اخیر در هفته گذشته. اما حتی اگر تعداد خانه های در حال ساخت گل رز در آنها باقی می ماند قابل ملاحظه ای کمتر از سال گذشته سرعت.

اقتصاد و بازار کار صورت یک قایق از عدم قطعیت است که می تواند آهسته یا حتی از خط خارج بازیابی. کسب و کار دوباره دهانه باعث خوشه از عفونت های ویروسی در نزدیک به نیمی از کشورهای یک روند است که می تواند مصرف کنندگان را به جلو و دوباره در خرید و ناهار خوری و معکوس هر دستاوردهای اقتصادی.

رستوران ها سالن های ورزشی و سالن های سینما خواهد شد به احتمال زیاد rehire تنها بخشی از حقوقی واجد شرایط. بسیاری از مصرف کنندگان نمی خواهد به طور کامل رزومه خود را به عادات قبلی خرید, سفر و رفتن تا یک واکسن در دسترس است.

یکی از دلایل کلیدی چرا هزینه های مصرف کننده است rebounded است که دولت برنامه های کمک از یک بار $1,200 محرک چک به 600 دلار در هفته در مکمل فدرال کمک بیکاری کمک کرده اند جبران از دست دادن درآمد برای گذاشته شدن آمریکایی ها. در عین حال تقریبا تمام محرک چک صادر شده است. و مکمل فدرال بیکاری کمک تنظیم شده است به اعتبار ژوئیه 31.

“اخیرا برخی از شاخص ها را با اشاره به یک ثبات و در برخی از مناطق متوسط جهش در فعالیت های اقتصادی” رئیس فدرال جروم پاول گفت: در شهادت به یک کمیته مجلس سنا. در عین حال “تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که بیماری موجود بهبودی کامل بعید است.”

Corinne طبخ زندگی می کند که در Kissimmee, نزدیکی اورلاندو احساس بزرگ امداد در نهایت او دریافت مزایای بیکاری در هفته گذشته پس از یک ماه و نیم از مبارزه فلوریدا بوروکراسی.

طبخ 28, حال نقل مکان به منطقه در ماه سپتامبر برای 18 ماه قرارداد موقعیت به عنوان یک 3-D modeler برای والت دیزنی, یک شغل مربوط به مجسمه سازی شخصیت نمونه های اولیه که چاپ شدند در 3-D پرینتر. اما او گذاشته شد در اواسط ماه آوریل پس از پارک تعطیل شود.

او دریافت حداقل دولت بیکاری از فلوریدا $125 در هفته چرا که دولت هیچ سابقه ای از او قبل از درآمد در نیوجرسی حتی اگر او گفت که او تا آپلود از طریق پست و فکس اسناد از کار او وجود دارد. اگر درآمد قبلی به درستی و اعتبار او منافع دولت را بیش از دو برابر. او سپاسگزار است هر چند برای اضافی $600 در فدرال مزایای بیکاری که اجازه داده اند او را به پرداخت صورتحساب های برخی از.

“این خیلی استرس زا” او گفت:. “من قطعا آن را از دست داده و چند بار.”

او درخواست یک کار جدید و امیدوار به ماندن در منطقه است. اما وجود ندارد بسیاری از پوزیشن های باز در زمینه.

“آینده بسیار ناشناخته در این مرحله” کوک گفت.

اطلاعات دیگر رنگ یک عکس از یک اقتصاد به آرامی در بهبود. هفتگی بررسی کسب و کارهای کوچک توسط اداره آمار یافت که در این هفته به پایان رسید که در ژوئن 6, نزدیک به 10 درصد از شرکت های کوچک گفت: آنها استخدام. که دو برابر آنچه در آن بود هفته پیش. حدود 13 درصد گفت: آنها هنوز هم برش شغل کمتر از نیمی از آنچه که این رقم در اواخر ماه آوریل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de