پرفروش ترین کتاب های آمازون

به عنوان بزرگترین کتابفروشی آنلاین جهان ، آمازون لیستی از 10 کتاب برتر پرفروش سال 2018 را منتشر کرده است.

خاطرات میشل اوباما ، همسر رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، باراک اوباما ، در صدر لیست پرفروش ترین کتاب های سال 2018 قرار دارند. این کتاب با عنوان “ارزشمند” ، بیش از 3.5 میلیون نسخه در فروش داشته است. ایالات متحده و کانادا تنها.

این خاطره در اولین روز انتشار بیش از 750،000 نسخه فروخت و “ترس” باب وودوارد بیش از 900000 نسخه در روز اول خود به فروش رساند. با این حال ، در فروش هفتگی ، کتاب “میشل اوباما” رکورد سال 2018 است.

دومین کتاب پرفروش آمازون در سال 2018 دختر خودکشی راشل هالیس بود. کتاب خودیاری کتابی است که به خوانندگان خود می آموزد که چگونه مشکلات فردی را حل کنند. این کتاب 20 فصل دارد و در هر فصل نویسنده دروغهایی را بیان می کند که ما در زندگی روزمره خودمان می گوییم؛ به عنوان مثال ، من از فردا این کار را شروع خواهم کرد … آنچه من را تعیین می کند وزن من است و … نویسنده در ادامه به راه حل هایی که برای غلبه بر هر یک از این موانع استفاده کرده است اشاره می کند.

در جایگاه سوم در پرفروش های 2018 یک کتاب کودک است؛ نمایش “خر و کوله پشتی کج” کریگ اسمیت به تصویر کشیده شده توسط Katz Cowley. این کتاب براساس ترانه ای ساخته شده توسط کریگ اسمیت در سال 2005 ساخته شده است.

کتاب ضد ترامپ “آتش و خشم” نوشته مایکل وولف ، روزنامه نگار و نویسنده آمریکایی ، در فهرست بعدی قرار دارد. “آتش و خشم” در ژانویه سال جاری منتشر شد و موفقیت بزرگی بود ، زیرا مایکل وولف سهم بی سابقه ای را در کابینه ترامپ از جمله استیو بن بن ، استراتژیست سابق کاخ سفید انجام داد. این کتاب 336 صفحه ای به موضوعات متنوعی در پشت صحنه در کاخ سفید می پردازد ، از جمله توصیف رفتار ترامپ و تعامل هرج و مرج وی با کارمندان ارشد کاخ سفید و همچنین توضیحات طنزآمیز درباره خانواده ترامپ از طریق استیو بن. در این کتاب “ترامپ” به مردی تشبیه شده است که کارمندان کاخ سفید به آن احترام نمی گذارند ، و 100 درصد از اطرافیانش معتقدند که او شخص مناسبی برای کاندیداتوری نیست.

کتاب بعدی علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی ایالات متحده است. “ترس: ترامپ در کاخ سفید” توسط یک روزنامه نگار برجسته آمریکایی به نام باب وودوارد نوشته شده است. این کتاب نگاه ترسناکی را در کاخ سفید ترامپ به نمایش می گذارد و نویسنده تصویری واقع بینانه و مستند از دولت ترامپ را به خوانندگان ارائه می دهد و برای اولین بار واقعیت هایی را نشان می دهد که قبلاً هرگز گفته نشده است.
خرید کتاب الکترونیکی از آمازون

مقام ششم در این لیست به کتاب کودک “یک روز در زندگی مارلون بندو” اختصاص یافته است که توسط “جیمز توئیس” نوشته شده است. این کتاب داستان یک روز در زندگی مارلون بندو ، یک خرگوش متعلق به مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ایالات متحده را روایت می کند.

“12 قانون زندگی” توسط جوردن ب. پترسون ، کتاب آشپزی “جدول مگنولیا: مجموعه ای از دستور العمل های درهمامی” و “این قایق برای چه کسی است؟” کتاب های پرفروش استفن کلبرت دیگر آمازون در سال 2018 بود.