برادران وارنر به میزبان جهانی دیجیتال, رویداد, DC FanDome در ماه اوت

واشنگتن دی سی: لطفا به تمام هاردکور, DC, طرفداران برادران وارنر به آمده تا با یک مگا جهانی دیجیتال رویداد — DC FanDome که kickstart در آگوست 22.

گراند 24 ساعته طولانی رویداد خواهد شد که هر چیزی و همه چیز را از بازی های ویدئویی به فیلم برای تلویزیون را نشان می دهد و بیشتر از DC Multiverse به صورت رایگان.

این رویداد را با هم تمام ابرقهرمانان DC و خائنانی فوق العاده از گذشته و حال و در دسترس خواهد بود در وب سایت رسمی خود به صورت 24 ساعته قاب زمان.

بیشتر به لیست است که طرفداران از تمام هفت قاره درمان خواهد شد و به بسیار پیش بینی اطلاعیه ها, فیلم های منحصر به فرد و آخرین اخبار از بازی WB, فیلم و تلویزیون و کمیک است.

“وجود دارد هیچ فن مثل فن DC. برای بیش از 85 سال جهان را تبدیل به DC را الهام بخش قهرمانان و داستان به بلند کردن و سرگرم کردن ما و این عظیم و همهجانبه دیجیتال رویداد را به هر کس از راه های جدید برای شخصی سازی سفر خود را از طریق DC Universe بدون خطوط بدون بلیط و بدون مرز” مهلت نقل از ان Sarnoff صندلی و مدیر ارشد اجرایی شرکت برادران وارنر عنوان کرد و گفت.

دیجیتال رویداد نیز ارائه خواهد شد یک فرصت برای شنیدن از بازیگران و سازندگان آن از کتابخانه گسترده ای از DC ها فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی از جمله ‘Aquaman’, ‘بتمن’, ‘Batwoman’, ‘Black Adam’, ‘سیاه و سفید از رعد و برق’, ‘فلش’, ‘Harley Quinn’, ‘شیطان’, و بیشتر.

در بالای آن است که طرفداران این شانس را به شنیدن بیشتر در مورد مقدار پیش بینی اسنایدر برش از ” لیگ عدالت که رها خواهد شد در HBO حداکثر در سال 2021 به عنوان به خوبی به عنوان آینده ‘Wonder Woman 1984’ است که برای باز کردن در تئاتر 2 اکتبر.

“با DC FanDome ما قادر به طرفداران از سراسر جهان هیجان انگیز و بی نظیر راه برای اتصال با تمام مورد علاقه خود را شخصیت های DC و همچنین استعداد باور نکردنی است که آنها را به زندگی بر روی صفحه و صفحه” Sarnoff اضافه شده است.

طرفداران همچنین می خواهد دسترسی به موضعی حوادث شامل چهره و صدای از کشورها در سراسر جهان به زبان محلی.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de