U. N. شورای حقوق بشر به نوبه خود توجه خود را بر روی ‘سیستمیک’ نژاد پرستی در ایالات متحده

“تعهد ما اجازه نمی دهد ما را به باقی می ماند یک بخشی از یک ریاکارانه و خود در خدمت سازمان است که باعث مسخره از حقوق بشر” نیکی هیلی و سپس سفیر ایالات متحده در سازمان ملل گفت: سازمان ملل متحد و حقوق بشر بدن.

در حال حاضر در میان توده پلیس پاسخگویی به اعتراضات در سراسر ایالات متحده UNHRC است به نوبه خود توجه خود را به امریکا است. بدن را نگه نادر “فوری مناظره” جمعه حقوق بشر در ایالات متحده و کشورهای آفریقایی در حال گردش در پیش نویس قطعنامه ای خواستار بالا-سطح تحقیقات در ایالات متحده آمریکا نژاد پرستی و خشونت پلیس.

ایالات متحده دیگر عضو شورای شهر نمی خواهد به یک رای نیست. وزارت امور خارجه و کاخ سفید نمی خواهد بلافاصله اظهار نظر در مورد ضبط.

به عنوان موضوع بحث در ایالات متحده آمریکا است که مجاز به شرکت در آن, با وجود آن nonmembership اما نشان داده نمی شود اگر مایل به انجام این کار. “درهای باز به آنها گفت:” رولاندو گومز, یک افسر رسانه ای شورای اسلامی.

UNHRC را روز شنبه رویداد را به تمرکز بر روی “سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس و خشونت علیه تظاهرات مسالمت آمیز” در ایالات متحده پس از درخواست همه 54 کشور آفریقایی که برجسته مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در ماه گذشته جرقه جنبش اعتراضی.

پیش نویس قطعنامه در میان دیگر طرح های پیشنهادی خواستار کمیسیون بین المللی مستقل تحقیق یکی از بالاترین سطح پروب سازمان ملل متحد می تواند راه اندازی به نگاه به “مرگ آفریقایی و مردم آفریقایی تبار” در ایالات متحده با هدف “آوردن مجرمان به دست عدالت است.”

برای شورای منتقدان به ویژه آمریکا و محافظه کاران این هفته بحث ممکن است در خدمت به برجسته دلایل واشنگتن چپ UNHRC در وهله اول. بسیاری از کشورها که بحث خشونت پلیس در ایالات متحده باید مسائل خود را با پلیس. برخی از آنها سرکوب گرانه رژیم های اقتدارگرا.

اما برای بسیاری از حامیان حقوق بشر, حوادث بگویم یکی دیگر از داستان در مورد ایالات متحده از نو سنگر سازی بین المللی حقوق بشر آرنا — واگذاری برخی از فضا به کوچکتر ملل با لرزان حقوق بشر سوابق مانند بورکینا فاسو که به رهبری سازمان ملل خواستار بحث است.

در گذشته وجود داشته است تنها چهار “فوری بحث” است که طراحی شده برای جلب توجه به یک به خصوص فشار دادن مهم است. یکی بود در مورد حمله به کشتیهای عازم غزه در سال 2010 که در آن نیروهای اسرائیلی کشته شدند نه طرفدار فعالان فلسطینی و سه بیشتر متمرکز بر جنبه های جنگ داخلی سوریه.

کمیسیون تحقیق هستند با مشخصات بالا تحقیقات که تقاضای منابع قابل توجه است. در گذشته از آنها استفاده شده است در رابطه با درگیری های مانند جنگ در سوریه است.

UNHRC تاسیس در سال 2006 طراحی شده است به نقد و بررسی حقوق بشر نگرانی در U. N. کشورها که آیا آنها از اعضای شورا یا نه. این 47 عضو سازمان ملل که انتخاب می شوند برای دوره سه ساله.

شکایت در مورد تعصب و نفاق به دنبال آن از آغاز: شورای جایگزین سازمان ملل و کمیسیون حقوق بشر که تا به حال وجود داشته پس از سال 1946 اما در مواجهه مکرر انتقاد اجازه می دهد حقوق بشر معتادان به اعضای.

در حالی که بدن جدید عضویت ساختار اصلاح شد اقتدارگرا کشورهایی مانند ونزوئلا هنوز قادر به پیوستن به, در بخش با توجه به منطقه ای رای دادن. منتقدان همچنین می گویند که شورای تمرکز ناعادلانه در اسرائیل است.

تحت جورج دبلیو بوش رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا شرکت نمی در این شورا — در بخشی به دلیل نگرانی که آن را نمی خواهد برنده شدن در یک صندلی اگر این تلاش همراه با نگرانی بیش از عضویت در آن و نیت. در سال اول خود را در دفتر رئیس جمهور باراک اوباما در پی و برنده متحده صندلی در شورای.

کمتر از یک دهه بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جیبش در وسط رئيس جمهور در دوره اول تبدیل شدن به اولین کشور از عضویت و پیوستن به جدا کشورهایی مانند اریتره و کره شمالی که حاضر به کار با بدن است.

هیلی و وزیر خارجه مایک Pompeo ذکر تعصب علیه اسرائیل در میان خود را توجیه و همچنین اتهام نفاق از اعضای دیرینه مسائل است که بسیاری از گروه های حقوق بشر اعتراف تاسیس شده است. برخی از دانشگاهیان که به مطالعه این شورا گفت که ایالات متحده به عضویت خدمت کرده بود به عنوان یک عامل محدود کننده در انتقاد از اسرائیل توسط بدن و که با ترک ایالات متحده داده بود تا اهرم.

2018 تصمیم همزمان با انتقاد از ایالات متحده از U. N. مقامات: Zeid ره عاد حسین (ع) U. N. کمیسر حقوق بشر همان هفته به نام درمان کودکان مهاجر در آمریکا مرز “بی وجدان.”

انتقاد از ایالات متحده در سازمان ملل می رود دور برگشت به عنوان نشانی واشنگتن سرد واکنش به آن است. در سال 1947 زمانی که W. E. B. Du Bois به دادگاه تجدید نظر به سازمان ملل متحد در نظر گرفتن وضع اسفناک آمریکایی های آفریقایی تبار سفیر آمریکا النور روزولت حاضر به شرکت در این نشست نشان می دهد که اتحاد جماهیر شوروی خواهد با استفاده از این رویداد به تضعیف ایالات متحده است.

در حالی که اوباما گفت: استقبال از او با موشکافی حوادث از جمله 2014 ناآرامی در فرگوسن Mo. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته شده یک رویکرد متفاوت هل دادن در برابر انتقادات بین المللی حتی در حال حرکت به تحریم دادستان و مقامات از دادگاه جنایی بین المللی.

E. Tendayi Achiume یک زامبیا متولد استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس گفت که شورای نیاز به عمل به عنوان نژاد پرستی در ایالات متحده است “بحران حقوق بشر از ابعاد وجودی.”

“قانونی داخلی و سیاست رژیم است که باید با اتکا به پایان دادن به این بحران هرگز قادر به انجام این کار” Achiume که در خدمت به عنوان U. N. گزارشگر ویژه در نژادپرستی و تبعیض نژادی, بیگانه ستیزی و عدم تحمل نوشت برای سایت های خبری فقط امنیت است.

فلوید خانواده حمایت کرده اند U. N. دخالت. “من می خواهم مردم در سراسر جهان و رهبران در سازمان ملل متحد برای دیدن تصویری از برادر جورج فلوید گوش به فریاد خود را برای کمک به, و من می خواهم آنها را به پاسخ خود گریه” برادر خود را Philonise فلوید گفت: در بیانیه منتشر شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de