Tiz قانون تساوی شماره 8 پست در اوایل 6-5 بلمونت مورد علاقه

آن را بسیار پست و موقعیت مربی بارکلی Tagg می خواستم برای Tiz قانون است. هنوز هم نبود دور برای کلت که در روز چهارشنبه شده بود اوایل 6-5 مورد علاقه برای بلمونت استیکس.

Tagg امیدوار بودم فلوریدا دربی برنده خواهد زمین در هر نقطه بین لکه های 5 تا 7 در دروازه شروع برای روز شنبه آغاز مجدد تاج سه گانه سری. Tiz قانون جلب No. 8 پست در 10 اسب زمینه خواهد بود و زده توسط مانی فرانکو.

“این می توانست بدتر” Tagg گفت: از پشت یک ماسک پوشیده برای محافظت در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس که طرح میتوانست به تاج سه گانه و تقریبا در هر رویداد ورزشی دیگر در این بهار و تابستان است. “او دوست دارد این آهنگ خیلی خوشحالم که به به پشت بر روی آن است.”

به جای انعقاد تاج سه گانه بلمونت است لگد زدن به این سری. آن خواهد شد به اجرا در 1 1/8 مایل – کوتاه تر از معمول آن خسته کننده 1 1/2 مایل – بدون تماشاگر و یا صاحبان در بلمونت پارک در نیویورک است.

“این رفتن به یک دور صحنه های مختلف برای مطمئن” مربی تاد Pletcher که دارای دو ورودی گفت: در این هفته. “این غم در برخی از راه, اما ما سپاسگزار هستیم این فرصت را اجرا کنند.”

دروازه شروع خواهد شد و قرار است در گوشه ای دور از آلاینده آهنگ با اسب به دنبال اجرا کردن پشت به جای شکستن از مقابل جایگاه که مسابقه 1 1/2 مایل است.

Tagg است که در تلاش برای برنده شدن در این مسابقه که بازداشته او را در سال 2003. خنده دار کید نیویورک-پرورش اسب متعلق به Sackatoga پایدار فقط مانند Tiz قانون برنده Kentucky Derby و Preakness به راه اندازی یک تاج سه گانه پیشنهاد در بلمونت است که در سال. اما بسیار محبوب خنده دار کید به پایان رسید, سوم, ضرب و شتم توسط امپراتوری ساز در یک روز بارانی.

در 82, Tagg بازگشت به دوباره سعی کنید با Tiz قانون که به ارمغان می آورد قوی ترین رزومه برای این مسابقه است. او تنها کلت در این زمینه با یک درجه 1 پیروزی و در واقع دو: شامپاین و فلوریدا دربی.

“او همه چیز را می کند ما از او بپرسید” این مربی گفت. “ما خوشحالیم که با او.”

تنها Volante است 9-2 انتخاب دوم. Dr پست 5-1 سوم انتخاب و روی آن ضربه بزنید آن را به نفع خود است, 6-1 چهارم انتخاب است. پنوماتیک در 8-1 تنها دیگر اسب ذکر شده در تک رقمی شانس. پنج دیگران 15-1 یا بالاتر.

بلمونت از دست داده و سه نفر بالای اسب به آسیب: مربی باب Baffert را شکست نخوردگان دو شارلاتان و نادال و Maxfield.

“وجود ندارد کاملا قدرت ستاره همه ما انتظار” گفت: جک Knowlton از Sackatoga پایدار است که پرداخت می شود $110,000 برای Tiz قانون است.

علاوه بر Dr پست Pletcher است در نظر گرفتن هدف با فارمینگتون جاده یکی از سه 15-1 عکس در این زمینه است.

لیندا برنج سعی خواهد کرد برای تبدیل شدن به قطار یک بلمونت برنده در مسابقه را 152 سال سابقه زمانی که او زین 15-1 شات حداکثر بازیکن.

“آنها فقط داده نشده زنان هم به اندازه کافی و در عین حال” او گفت: به شوخی.

بلمونت سهام صف

زمینه برای روز شنبه تاج سه گانه مسابقه اسب دوانی و شانس:

1. ضربه بزنید و آن را به نفع خود جان Velazquez, 6-1

2. تنها Volante لوکا Panici, 9-2

3. حداکثر بازیکن جوئل روزاریو 15-1

4. مدرن Junior آلوارادو 15-1

5. فارمینگتون جاده خاویر Castellano, 15-1

6. جلو چپ خوزه اورتیز, 30-1

7. جنگل دونده Reylu Gutierrez, 50-1

8. Tiz قانون فرانکو 6-5

9. پست Irad Ortiz جونیور 5-1

10. پنوماتیک ریکاردو سانتانا, 8-1.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de