بر طبل جنگ در آسیا رشد بلندتر

جزئیات تیره باقی می ماند با توجه به دور بودن محل و عدم وجود مستقل راه برای اثبات نظامی ، ناهموار کوهستانی مرزی بین دو پرجمعیت ترین ملل — هسته ای-مسلح همسایه دیده می شود تقریبا روال خیره کننده از تنش بیش از چند دهه. اما گذشته spats سرد پس از برداشت و دور از عجله دیپلماسی بین دهلی نو و پکن است.

حوادث این هفته, علامت عمده عطف نقطه پایان یک دوره تقریبا نیم قرن که در آن طولانی animosities ترجمه هرگز به خونریزی. “چینی های سربازان عبور چندین کیلومتر به خاک است که هند ادعا می کند در نقاط مختلف با توجه به تحلیلگران و گزارش های رسانه ها” همکاران من نوشت. “در خصوص گزارش ها می گویند آنها را اشغال کرده اند که در منطقه Galwan دره رودخانه است که مشرف استراتژیک بسیار مهم جاده برای هند است.” مقامات چینی در ضمن سرزنش افزایش “حملات تحریک آمیز” توسط نیروهای نظامی است.

هر چند به نظر می رسد هیچ عکس از کار اخراج شدند را لغو کردند بین هند و چین نیروهای پرتاب سنگ در هر یک از دیگر و دارای حق اعمال بداهه سلاح سرد مانند باشگاه ها و میله آهن گزارش منجر به یک وضعیت که در آن ده ها تن از سربازان کاهش یافت و به پایین تنگه و در اثر جراحات و خود را در مواجهه با عناصر.

“چین و هند روابط هرگز نمی توانید به بازگشت به حالت عادی” گفت: اشلی Tellis, یک هند محقق در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی. “آنها را تنظیم مجدد با رقابت بیشتر و در راه است که نه کشور تا به حال در واقع در نظر گرفته شده در آغاز بحران است.”

تنش رو به افزایش در 38 موازی به عنوان به خوبی. در روز سه شنبه کره شمالی را نابود کرد دفتر رابط آن را به طور مشترک عمل با کره جنوبی در شهر Kaesong فقط در شمال منطقه غیرنظامی که جدا از دو کشور. این حرکت دیده می شد به عنوان آخرین نشانه از پیونگ یانگ کاهش علاقه دیپلماتیک ذوب مهندسی توسط مرکز-چپ کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه به عنوان به خوبی به عنوان تشدید روند صلح تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

این مرکز که به عنوان یک عمل عملا سفارت برای هر دو طرف به دیدار بسته شده بود پس از ماه ژانویه با شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس. “این سخت است برای دیدن چگونه چنین رفتاری کمک خواهد کرد که کیم رژیم گرفتن آنچه در آن می خواهد از جهان اما به وضوح این تصاویر خواهد شد برای استفاده داخلی تبلیغات” Leif-اریک ایزلی استاد مطالعات بین المللی در دانشگاه های زن Ewha در سئول گفت: من همکار Min Joo Kim. “پس سئول نیاز به تحمیل هزینه های اضافی نشان دادن به پیونگ یانگ که در آن تهدید می معکوس.”

یکی دیگر از تشدید احتمال وجود دارد. “تحت پوشش آن افزایش قابلیت های هسته ای پیونگ یانگ ممکن است به دنبال به عذاب سئول برای امتیازات و اهرم” نوشت: تحلیلگر Ankit پاندا. “در این حس تخریب و از بین کره ای ارتباط ممکن است به شروع یک مقدار تیره تر دوره در بین کره ای داستان.”

سوختن جو ارائه مضطرب پس زمینه برای وزیر امور خارجه مایک Pompeo, که در روز چهارشنبه را دیدار با همتای چینی Yang Jiechi برای نادر چهره به چهره, نشستن به پایین در هاوایی است. نه چندان که انتظار می رود از این نشست با توجه به عمق بیمار را بین پکن و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که در چین ساخته شده-هجوم امضا تم در آن انتخاب مجدد مبارزه است. Pompeo و مغلوب ساختن پیشی جستن را تا حد زیادی رها صحبت از ساخت بیشتر پیشرفت در مذاکرات تجاری با چین در حالی که به نظر می رسد مانند تهمت را “تاریخی” در نشست با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ممکن است در نهایت یاد می شود که تا حد زیادی بی اثر عکس-ops.

رئیس جمهور چین در ضمن در راس یک دولت است که رشد تهاجمی تر از آن لفاظی های خصمانه نسبت به تایوان به آن clampdowns در آزادی های مدنی در هنگ کنگ به آن قاطعانه موضع در هیمالیا.

“چین باید تصمیم بگیرد که آیا به سعی کنید راه خود را به عنوان یک سبکبار عمده قدرت حاکم با زور از آن محض وزن و قدرت اقتصادی را در خطر قوی مقاومت مواجه نه تنها از آمریکا بلکه از کشورهای دیگر بیش از حد” سنگاپوری نخست وزیر Lee Hsien-Loong نوشت: در ماه ژوئن مقاله امور خارجه. “این روش این است که به احتمال زیاد به افزایش تنش و خشم است که بر چین جایگاه و نفوذ خود را در دراز مدت.”

هند یکی از کشورهایی است که شروع به عقب براند. “هند است که اضطراب بیش از چین رشد اقتصادی و نفوذ سیاسی در هند حاشیه — در پاکستان و نپال و بوتان و بنگلادش و سریلانکا — و بیش از هجوم چینی, کشتی های جنگی به اقیانوس هند” اکونومیست Shashank Joshi توضیح داد. “در پاسخ پی در پی دولت های هند را کج و نزدیک به امریکا است که با هند امضا $3.5 میلیارد دلار ایران در ماه فوریه و چین رقبای خود در آسیا مانند ویتنام است.”

وجود دارد “جدید لبه” به چین نگرش Nirupama رائو سابق سفیر هند به چین گفت: به همکاران من. “این ابراز وجود این آمادگی برای پرتاب [دور] در سطح بین المللی پذیرفته شده رفتار به پیشرفت خود را ادعا می کند و منافع آن را نگران کننده برای بسیاری از کشورها است.”

“بهترین مورد این حادثه در مورد مناقشه هند و چین مرز — خونین ترین در بیش از نیم قرن — شوک هر دو دولت به آغاز روند حل و فصل مرز یک بار و برای همه” توییتی Vipin نرنگ در یک دانشگاه استاد دانشگاه و تحلیلگر آسیایی, جغرافیای سیاسی. “بدترین حالت گرایان در هر دو طرف دو دانه ئی پایین و فشار به صورت جدی اند.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de