بهار را برجسته سالمندان: مادر Dei را جیک Huarte برنده پسران تنیس افتخار

اورنج کانتی ثبت نام انتخاب برجسته ارشد از هر یک از بهار ورزش به عنوان یک راه به افتخار برخی از دانشجویان ورزشکار که آیا فرصتی برای نرمال و تکمیل نهایی دبیرستان فصل به دلیل COVID-19.

این است که برجسته ارشد برای پسران تنیس.


مادر Dei را پسران تنیس برنامه برنده همواره در هفت سال قبل از جیک Huarte وارد, اما چیزی به نظر می رسید به از دست رفته.

پادشاهان واجد شرایط برای CIF-SS برگشتی در هر فصل و در عین حال تنها موفق به کسب یک postseason مطابقت.

آنها خود را پیدا عنصر گمشده در Huarte.

در توستین ساکن پدید آمده از سایه معروف خود نام به مخلوط قوام با آتشین رقابت در دادگاه است. به عنوان یک تازه وارد او به رهبری پادشاهان به اولین بخش نهایی این فصل بهار او تبحر به 15-0 شروع می شود.

“من احساس می کنم مثل من و تیم مربوط می شوند” گفت: Huarte ثبت نام برجسته ارشد برای پسران تنیس در سال 2020 است. “ما ساخته شده Mater Dei تنیس محترم.”

Huarte پا در پردیس با مادر Dei خانواده سلطنتی در خون او اما هیچ مسیر روشنی نسبت ورزشی ستاره شدن.

به عنوان یک دانشجوی سال اول نوه سابق Mater Dei ستاره کارفرمایی و Heisman برنده جایزه جان Huarte که در ادامه به بازی در نوتردام, زد, عبور از کشور و بازی تنیس.

او برای تاریخ اول دانشگاه یا دانشکده در تثلیث لیگ صلیب کشور نهایی. در بهار او تیمی با اعطای McCabe به تصرف تثلیث لیگ دونفره تاج در تنیس.

اما پس از سال اول Huarte تصمیم به تمرکز در تنیس ورزش پدرش علامت گذاری شده در دانشگاه سن دیگو. او کاهش یافته صلیب کشور و شروع به صرف ساعت های طولانی در مطابقت با نقطه آکادمی تنیس در سانتا آنا.

سخت کار پرداخت می شود. پس از راهیابی معتبر اوهای مسابقات به عنوان یک دانشجوی سال اول 6-پا-1, 155 پوند Huarte برتر مسابقات بعدی دو فصل است.

او ادعا کرد تثلیث لیگ مجرد به عنوان یک کاربر و کمک به پادشاهان پایان به عنوان CIF بخش 3 نفر به San Juan Hills.

جیک Huarte متعهد به بازی تنیس در ارتش وست پوینت در طول Mater Dei دبیرستان ملی امضای مراسم روز در Santa Ana, CA در چهار شنبه, نوامبر 13, 2019. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

این پاییز گذشته او متعهد به ارتش به عنوان یک استخدام با tennisrecruiting.net. او سه بار کاپیتان تیم برای مادر Dei در بهار.

“من یاد گرفتم برای تمرین آموخته ای و آن را کار کرده است.” “در روز مسابقه من قطعا فقط نشان می دهد تا با تمرکز و من گرم تا با تمرکز و مطمئن شوید که همه می دانستند که من در اینجا به نفع خود.”

Huarte است استفاده از همان سرسختی برای آماده سازی خود برای ورود به ارتش. 18 ساله در حال کار بر روی فشار یو پی اس در پیش بینی های خود را “جانور” آموزش ارتش شش هفته بوت کمپ.

او همچنین حفظ 4.3 درجه-نقطه متوسط و مجموعه قوی به عنوان مثال برای خواهر و برادر خود را. خواهر Emma خواهد بود junior, والیبال, بازیکن در ماده Dei در پاییز و برادرش Matteo است که رهبری به کلاس ششم و پخش تنیس.

“من همیشه فکر می کردم در مورد خدمت (در ارتش),” Huarte گفت. “این یک فرصت عالی (در ارتش). توانایی بازی تنیس و پس از دریافت آموزش و پرورش و هنوز چیزی به انتظارنشسته بودند تا پس از آن … فقط کامل است برای من.”

و جیک Huarte شد از مواد مناسب برای مادر دئی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de