او مطرح غرور پرچم در مصر است. قیمت شکنجه و تبعید و زندگی او است.

“به خواهر و برادر من — من سعی کردم به پیدا کردن رستگاری و شکست خورده به من ببخش” Hegazi گفت: در یک یادداشت دست نویس یافت و پس از مرگ او. “به دوستان — تجربه سخت بود و من بیش از حد ضعیف به مقاومت در برابر آن را به من ببخش.

“به جهان — شما بودند بی رحمانه تا حد زیادی اما من ببخش.”

Hegazi مرگ قبل توسط دو نفر اقدام به خودکشی کرده و برای چندمین بار در سراسر خاورمیانه و فراتر از آن.

جوان نرم افزار توسعه داده شد و یکی دیگر از قربانی جمهور فعلی مصر فتح al-Sissi را مستند سرکوب آزادی بیان: گروه های حقوق بشر می گویند Sissi سوء بدترین سرکوب در دهه ها و نیرنگ ده ها هزار نفر از مردم مصر در زندان ناپدید شد و صدها نفر دیگر و مجبور تعداد بی شماری از متفکران مستقل مانند Hegazi به تبعید.

داستان او نیز بخشی از گسترده تر الگوی خشونت های وارده بر بدن و ذهن LGBTQ مردم در سراسر جهان است. “ما به دنیا به تروما و ما آن را با ما در هر کجا که ما به” لبنان نوازنده و LGBTQ فعال حقوق Hamed Sinno نوشت دوشنبه در Facebook. “… این چیزی است که ضربه به بدن است. این چیزی است که نفرت می کند و به بدن.”

Sinno است که خواننده برای لبنان indie rock band Mashrou’ لیلا که کنسرت Hegazi بود حضور در این شب در سال 2017, زمانی که او در عکس بالا بردن غرور پرچم. روز دوشنبه او خواند ماتمزده لحن در Instagram اختصاص داده شده به Hegazi با استفاده از کلمات از آخرین پست.

“به جوان, تجاوز+ زیر شما خلقت خدا, به همان اندازه به عنوان هر کس دیگری است,” او نوشت: در Facebook پیام. “شما کامل است. شما زیبا هستند. شما را دوست می دارد. شما شایسته بهتر است.”

Mashrou’ لیلا به مدت طولانی به دست آورد اختلاف و ممنوعیت در سراسر شرق میانه که در آن قوانین جرم “فسق” و یا “انحراف جنسی” استفاده می شود به دستگیری و سرکوب LGBTQ مردم است. آشکارا شناسایی خود به عنوان چیزی غیر از جنس مخالف است به لحاظ اجتماعی تابو در جوامع محافظه کار. عرب عجیب و غریب فعالان حک شده اند خود به خود و فضاهای ساخته شده است دستاوردهای قابل توجهی در سال های اخیر — اما اغلب کسانی که یک گام به جلو دو گام به عقب.

“مصر شکست خورده است, سارا و همه جامعه همجنسگرایان گفت:” راشا Younes, یک محقق با حقوق بشر در برنامه دیده بان حقوق بشر گفت: “خاورمیانه و چشم. “آنها بیگانه خود را; آنها او را مجبور به خارج از کشور آنها را مسئول درد و رنج خود را.”

در مصر به عنوان Hegazi استدلال در یک سال 2018 مقاله, Sissi, کشف و ضبط شده است بر ضد تجاوز تمایلات سیاسی خود بهره مند شوند: در تلاش برای سیمان قدرت خود را پس از سرنگون کردن اسلامگرای اخوان المسلمین حزب از دولت در سال 2013 سابق به طور کلی به دنبال پروژه خود را به عنوان محافظ از مصر محافظه کار و رسوم — سرکوب عجیب و غریب جوامع گنجانده شده است.

در سال گذشته یک محلی گروه حقوق ثبت دستگیری 92 LGBTQ مردم 69 درصد از آنها مقامات امنیتی برفلد و بازداشت شد به طور تصادفی در خیابان با توجه به دیده بان حقوق بشر.

“اسلام گرایان و دولت رقابت در افراط گرایی و جهل و نفرت فقط به عنوان آنها در خشونت و آسیب” Hegazi نوشت و از او مصیبت در سال 2018 برای سایت Mada Masr, مصر, آخرین اخبار مستقل خروجی. “اسلام گرایان مجازات کسانی که متفاوت از آنها با مرگ و رژیم حاکم مجازات کسانی که متفاوت از آن را با زندان است.”

یک کنسرت در قاهره در سال 2017 به سرعت به مصر فرود بزرگترین جامعه سرکوب در سال است.

در میان موسیقی و رقص Hegazi و دیگری مصر, احمد علا بودند و هر دو عکس بالا بردن پرچم رنگین کمان, طولانی همراه با حقوق همجنسگرایان.

“من اعلام خودم در یک جامعه ای که همه متنفر است که متفاوت از هنجار” Hegazi بعد گفت آلمان پخش دویچه وله. علا گفت: NPR آن را “بهترین لحظه” از زندگی خود را.

رسانه های مصری ارقام بود و یک پیام متفاوت است. “این فساد و این شرم و این جرم” تلویزیون میزبان احمد موسی گفت: بینندگان پس از تصاویر پخش شده در رسانه های اجتماعی.

روز بعد Hegazi بود تبعید توسط افراد مسلح نیروهای امنیتی با توجه به حساب او در Mada Masr. او و علا در میان برخی از 100 نفر دستگیر و در نتیجه سرکوب دالیا Abdel حمید از طرح مصر برای حقوق شخصی NPR گفت.

“همانطور که من در حال بازداشت و از خانه من در مقابل خانواده یک افسر از من پرسید در مورد دین من در مورد اینکه چرا من تا به حال گرفته شده حجاب و اینکه آیا یا نه من یک باکره” Hegazi نوشت: در مقاله است.

هنگامی که او در بازداشت پلیس او گفت: خشونت آغاز شد. Hegazi گفت: او برق شفاهی و sexually assaulted برگزار شد و در سلول انفرادی در میان دیگر اشکال شکنجه در زندان. “من از دست این توانایی را به تماس با چشم با مردم,” او نوشت.

او گفت: او بازجوی خود در برابر همجنسگرایی به کمونیسم و خواستار مدارک و شواهد از سازمان بهداشت جهانی که گرایش جنسی بود نه یک بیماری.

Hegazi منتشر شد و پس از سه ماه زیر فشار بین المللی. اما او درد و رنج بود به مراتب بیش از. او افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه. او از دست او در کار و روابط خانوادگی. ترس یکی دیگر از بازداشت او فرار کرد و به کانادا, که در آن او و بعد Alaa, پناهندگی اعطا شد. اما مهلت هرگز به دنبال. به زودی پس از او سمت چپ مصر مادرش در اثر سرطان در بازگشت به خانه. و تروما از او دستگیری و بازداشت با او در آنجا ماند.

“من را فراموش کرده اند که این بی عدالتی است که حفر یک سوراخ سیاه و سفید به روح و سمت چپ آن خونریزی — یک سوراخ است که پزشکان هنوز قادر به درمان,” او نوشت: در سال 2018 است.

Sinno منعکس شده در این درد مشترک در Facebook post.

“ما صرف بخشی از زندگی ما خواستار هوا در سرزمین ما و سپس ما را ترک و به کشورهای که در آن ما به شما وعده داده شده هوا تنها برای پیدا کردن ما سرقت شد از ریه ها,” او نوشت. “در ادامه به آدرس نابرابری ساختاری است که تولید این مقدار درد و رنج یک جرم است.”

“عذرخواهی می کنم اگر من به کسی امید که آنها را یک روز ما را به عنوان انسان” او ادامه داد. “حقیقت این است که آنها همیشه شناخته شده ما انسان هستید. به همین دلیل آنها تظاهر به انجام خدا مناقصه زمانی که آنها ما را بکشند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de