سنا اوباما به پیشنهاد پلیس تغییرات در ‘عدالت عمل’

توسط لیزا MASCARO و جیم MUSTIAN

واشنگتن — نیویورک هستند پیشنهاد تغییر به روش های پلیس و پاسخگویی با افزایش استفاده از نیروی, پایگاه داده, محدودیت در chokeholds و جدید کمیسیون برای بررسی اجرای قانون و مسابقه با توجه به پیش نویس به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

عدالت عمل — فقط و وحدت راه حل برای تقویت جوامع در همه جا عمل 2020 — بلند پروازانه است GOP پلیس پیشنهاد در سال, یک پاسخ مستقیم به تظاهرات عمومی بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.

بسته است به معرفی پنج شنبه توسط ایالت و سناتور ” تیم اسکات از کارولینای جنوبی ایران را تنها سیاه جمهوری خواه و یک وظیفه نیروی اوباما و مونتاژ جمهوریخواه رهبری است.

106-صفحه لایحه است که به عنوان گسترده به عنوان یک دموکرات پیشنهاد است که برای یک خانه در رای گیری هفته آینده, اما آن را نشان می دهد که چگونه به سرعت ملی بحث شده است را به عنوان خواهان در آغوش یک اولویت جدید در انتخابات سال است.

ایران با قانون خواهد گوشت گاو تا شرایط لازم برای اجرای قانون برای کامپایل استفاده از زور گزارش تحت جدید جورج فلوید و والتر اسکات اطلاع رسانی عمل می کنند به نام مینه سوتا پدر که 25 مه موجب مرگ در سراسر جهان در اعتراض به خشونت های پلیس و اسکات, کارولینای جنوبی مرد به ضرب گلوله توسط پلیس پس از توقف ترافیک در سال 2015.

آن را نیز ایجاد Breonna تیلور اطلاع رسانی و عمل به آهنگ “بدون دست کشیدن از” حکم. این حکم استفاده می شود نادر است اما 26 ساله کشته شد بعد از پلیس در کنتاکی استفاده بدون دست کشیدن حکم به ورود او لویی صفحه اصلی.

به تمرکز بر پایان دادن به chokeholds آن را تشویق می کند تا سازمان به انجام دور با تمرین و یا خطر از دست دادن بودجه فدرال. بسیاری از شهرستان های بزرگ بخش طولانی متوقف شده خود را استفاده کنید. آن را نیز فراهم می کند کمک های مالی برای آموزش به “د-تشدید” شرایط و ایجاد یک “وظیفه دخالت” پروتکل برای جلوگیری از نیروی بیش از حد.

به عنوان خطوط بسته پدید آمده در روزهای اخیر دموکرات ها panned آن را به عنوان ناکافی به عنوان لایحه خود را طول می کشد یک رویکرد مستقیم به تغییر فدرال سوء قوانین و برگزاری فردی افسران از نظر قانونی مسئول حوادث.

اما ایران با تلاش به دنبال رسیدن به سراسر راهرو به دموکرات ها در راه های مختلفی. این شامل یک-به دنبال لایحه را مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت و دیگری برای راه اندازی یک مطالعه وضعیت اجتماعی از مردان و پسران است که تبلیغ توسط مجلس نانسی پلوسی.

خواه بسته همچنین شامل هر دو حزب در مجلس سنا پیشنهاد برای ایجاد یک ملی عدالت کیفری قانون کمیسیون و گسترش کمک های مالی جریانهای مختلف فدرال اجرای قانون برنامه از جمله پلیس برنامه مهم متحده است.

این بسته شامل ترکیبی از طرح های دیگر از جمله بهره برداری از اسمیتسونین موزه ملی تاریخ و فرهنگ برای ایجاد اجرای قانون برنامه درسی آموزش در “تاریخ نژادپرستی در ایالات متحده است.” دیگر بسته می شود یک راه گریز به منع فدرال ماموران اجرای قانون از درگیر شدن در عمل جنسی با کسانی که دستگیر یا بازداشت کرده است.

هزینه برای این لایحه در نظر گرفته بود به صورت اورژانس بنابراین به عنوان نه به تعداد برابر کسری بودجه فدرال.

ایران با پیشنهاد آید در میان له فعالیت از واشنگتن به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد: عملیات اجرایی سه شنبه به ایجاد یک پایگاه پلیس در آوریم.

مغلوب ساختن پیشی جستن قول یک بزرگ “لحظه” اگر نمایندگان مجلس می تواند قانون به تصویب قانون. در یک باغ گل رز رویداد خود را برای اجرایی اقدامات او اعلام کرد خود را “متعهد به همکاری با کنگره در مورد اقدامات اضافی.”

سنا می تواند رای به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

آسوشیتد پرس نویسندگان مری کلر Jalonick و کالین طولانی در کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de