قراضه هزاره, Duleep و Deodhar جام در این فصل: جعفر

بمبئی: سابق هند بازکن داخلی و بی باک وسیم جعفر احساس Vijay هزاره, Duleep و Deodhar تروفی باید اوراق در این فصل در پی COVID-19 همه گیر و به جای آن زمان باید مورد استفاده قرار گیرد برای انجام کامل Ranji جایزه و سید مشتاق علی T20 رقابت است.

جعفر می خواهد یک rejigged داخلی فصل به اطمینان حاصل شود که بازیکنان به اندازه کافی استراحت و با عجله به مسابقات.

داخلی فصل است که انتظار می رود برای شروع در ماه اوت اما با کروناویروس موارد به سرعت در حال افزایش در کشور BCCI تا کنون به تصویب رسید و منتظر تماشای سیاست از سرگیری فعالیت های.

“به عنوان و هنگامی که فصل آغاز هر زمان که کریکت شروع می شود, اولویت این است که لیگ اول است. BCCI می توانید نگاه برای شروع با IPL به عنوان اولین مسابقات جعفر گفت PTI روز دوشنبه در یک free wheeling, چت.

BCCI است zeroed در سپتامبر-اکتبر پنجره برای IPL اما این است که sujbect به سرنوشت جام ملت های آسیا و T20 جام جهانی که در حال برنامه ریزی در همان پنجره.

“هنگامی که IPL پس از اتمام BCCI می توانید نگاه برای شروع فصل داخلی با Irani تروفی (کاپ) به عنوان Saurashtra سزاوار به آن بازی به عنوان آنها اولین بار قهرمان.

“پس از آن ما می توانید شروع به Ranji جایزه. و قبل از (IPL) حراج به عنوان و هنگامی که BCCI نگه می دارد حراج برای سال آینده, لیگ, ما باید به سید مشتاق علی تروفی و قراضه Vijay هزاره, Duleep جایزه و Deodhar جایزه و استفاده از آن دوره به این مهم دو مسابقات با کافی استراحت برای بازیکنان” اضافه شده Jaffer.

او استدلال که rejig اطمینان خواهد داد که بازیکن را به اندازه کافی زمان برای آماده سازی.

“…به جای عجله تمام مسابقات و بازیکنان نمی گرفتن کافی استراحت یا تغییر فرمت. که تنها چیزی که من احساس می کنم استفاده از این دو ماه از Vijay هزاره و Duleep جایزه. کافی استراحت و برگزاری این مسابقات تنها که حق بیمه بیشتر مسابقات” او نگهداری می شود.

“و آن را احتمالا می رود به کاربر سطح همچنین سعی کنید و قراضه ODI مسابقات در U-23 یا U-19 طوری که من احساس می کنم بازیکنان را کافی می شکند و آنها می تواند به جلو نگاه به این مسابقات توضیح داد: بالاترین اجرای گیرنده در Ranji جایزه.

جعفر نیز با تاکید بر نیاز برای ساخت جاده ها به Ranji جایزه چهارم نهایی سخت تر است.

“و یک چیز بیشتر است که با داشتن Ranji جام با تیم تقسیم به دو گروه با نه تیم های هر کدام در C, B, A و سه تیم مقدماتی به knockouts از. سه تیم از گروه سه از گروه B از نخبگان تیم و شما می توانید دو تیم واجد شرایط از گروه C به طوری که باعث می شود آن هشت تیم و در یک چهارم نهایی در میان کسانی که در تیم های.

“این گروه D (صفحه) آنها باید تنها انگیزه ای از شکوه جدول برای دریافت ارتقاء به گروه C. من احساس می کنم که تیم برتر از گروه D نباید اجازه داده شود به بازی یک چهارم نهایی به عنوان است که باعث می شود رقابت کمی ضعیف گفت: جعفر که اعلام بازنشستگی خود را در ماه مارس است.

در فصل گذشته از Ranji جایزه پنج تیم از ترکیب A و گروه B از آن ساخته شده به چهارم در حالی که دو تیم از گروه C و یکی از بشقاب گروه هشت.

گجرات بود که واجد شرایط از گروه A و B با هم ترکیب کرده بود مواجه پاندیچری که واجد شرایط از صفحه گروه در Ranji چهارم و گجرات نابود ماه است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de