واشنگتن دی سی: بازیگران, Robert De Niro, Anne Hathaway, اسکار آیزاک و دونالد ساترلند را در مجموعه ای برای پیوستن به بازیگران درام دوره ” روز قیامت و زمان.’

گروه بازیگران را به پیوستن به بازیگر, کیت بلانشت در قبلا اعلام تلنگر به کارگردانی جیمز گری.

وایلد بانچ بین المللی معرفی خواهد شد این فیلم به خریداران در این سال های مجازی جشنواره کن در بازار و نمایندگی آن در حقوق بین الملل گزارش داد ،

CAA رسانه های مالی که مرتب به سرمایه گذاری برای این فیلم نشان دهنده این فیلم را توزیع داخلی حقوق. دسته وحشی و کا رسانه های تامین مالی شرکت-نمایندگی چینی حقوق.

RT امکانات تولید و re-teaming با خاکستری زیر همکاری خود را در براد پیت starrer sci-fi ‘Ad Astra’.

RT ویژگی های رودریگو Teixeira را پشتوانه تلنگر با RT را lourenço از sant’anna در حالی که رودریگو گوتیرز خواهد بود در اجرایی تولید است.

چاشنی بازیگر دنیرو و هاتاوی قبلا به اشتراک گذاشته شده روی صفحه نمایش بزرگ در 2015 فیلم کمدی ‘کارآموز.’

در حالی که ‘راننده تاکسی’ بازیگر خواهد بود teaming با لئوناردو دی کاپریو در کارگردان مارتین اسکورسیزی فیلم های آینده ‘قاتلان از گل ماه’.

از سوی دیگر “شیطان پرادا می پوشد’ ستاره دیده می شود در فیلم کمدی “جادوگران’ که به تازگی گرفته شده برادران وارنر انتشار برنامه.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de