پلیس: سالمندان سانتا آنا مرد ربوده شده و مجبور به پرداخت هزینه برای captor خرید ولگردی و قانونی شکنی

یک عضو باند با سابقه جنایی طولانی شد شارژ پنج شنبه, 16 ژوئن به ظن ربودن یک زن 82 ساله از خانه اش در سانتا آنا و او را مجبور به برداشت پول از دستگاه خودپرداز او خرید لباس های پرداخت برای یک اتاق هتل, پلیس گفت:.

سرجیو Magaña Arechiga, 50 بود burglarizing یک خانه در این شهر گل پارک محله که قربانی در راه می رفت و او را قطع کرد و در حدود 5 p. m. در ژوئن 9, گفت: Santa Ana اداره پلیس سرجوخه اد گالو) آنتونی Bertagna. سارق زدم قربانی کردن و خفه او و تهدید به کشتن همسر مرد اگر او نبود همکاری Bertagna گفت. قربانی فکر همسر او بود پس او رفت و همراه با شک او به عنوان او را مجبور به قربانی و ساخته شده او را برای چند ساعت در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید Bertagna گفت.

“او در زمان او را به یک دستگاه خودپرداز و حداکثر 300 دلار و سپس او را به یک مغازه مشروب فروشی که در آن او می خواست به خرید آبجو” Bertagna گفت. “سپس او در زمان او را به یک هتل که در آن مرد با استفاده از یک کارت اعتباری به یک اتاق و سپس او را به عقب به ماشین او را به یک پایه برگر جایی که او خریداری سه وعده غذا و پس از آن آنها رفت و به لباس و کفش فروشگاه که در آن او یک دسته از لباس و کفش.”

قربانی کارت اعتباری راه اندازی شد برای هشدار به پسرش و همسر خود را خرید تا پسر قربانی که با داشتن شام با او متوجه شدم پدر او صرف پول در ناآشنا محله Bertagna گفت.پسر با استفاده از یک دستگاه ردیابی قربانی تلفن که نشان داد که او در نزدیکی تقاطع 1st خیابان و بلوار بندر. قربانی داشت نشسته در وسیله نقلیه خود را که مظنون به حال سمت چپ فقط قبل از نسبی ورود.

“بنابراین او رفت و متوجه شد پدرش و در حالی که کلاه بردار رفته بود به یکی دیگر از فروشگاه پسر, تماس با ما و مشکوک انشعابات” Bertagna گفت.

پلیس اعزام شدند به یک اختلاف داخلی جمعه و در پاسخ افسران شناخته شده Arechiga از یک بروشور توزیع شده در میان گروه به عنوان مظنون به آدم ربایی و سرقت Bertagna گفت. محققان قادر به ایجاد شک هویت از طریق انواع شواهد از جمله نظارت تصویری نشان داد که مظنون پوشیدن چهره و پوشش در طول سرقت Bertagna گفت. Arechiga نیز هنوز قربانی کارت اعتباری او در زمانی که او دستگیر شد.

Arechiga دارای سابقه کیفری قدمت 30 سال است. او متهم شده بود روز شنبه با یک تعداد هر یک از آدم ربایی برای باج/اخاذی و یا به ارتکاب سرقت و سرقت از یک خودکار تلر ماشین و همچنین چهار فقره سرقت همه جنایات با توجه به سوابق دادگاه. متهم در اولین حضورش در دادگاه روز سه شنبه هنگامی که او تفهیم اتهام شد موکول ژوئیه 14 در زندان دادگاه در سانتا آنا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net