PM حکومت تحمیل مستند دوباره: KCR

حیدرآباد: نارندرا نخست وزیر روز چهارشنبه روشن ساخته است که مستند را نمی توان تحمیل دوباره در کشور Telangana وزیر K Chandrashekhar رائو گفت.

در طول نخست وزیری تعامل با وزرای ارشد در COVID-19 وضعیت رائو خواست او را به وضوح در این مستند مسئله به عنوان شایعات در حال شناور است که وجود دارد خواهد بود یک مستند در کشور است.

در پاسخ به این ساعت روشن ساخته است که مستند دوره بود و باز کردن دوره آغاز شده بود.

“وجود دارد یک شایعه رفتن که مستند ممکن است یک بار دیگر اعمال شده در کشور است. مردم گمان می کنند که وجود خواهد داشت یک مستند تحمیل کنند. من شده اند به مردم بگویند که این ساعت را مستند تصمیم بدون صحبت کردن به تمام CMs. لطفا به وضوح این مسئله” KCR گفت:

“وجود خواهد داشت نه هر گونه مستند در کشور است. چهار مرحله از مستند بیش از. باز کردن 1.0 در جریان است در حال حاضر. همه ما باید به بحث در مورد آنچه به انجام در مورد باز کردن 2.0 موضوع” بیانیه ای از رئیس جمهوری به نقل از ساعت عنوان کرد و گفت.

KCR مطلع هستم در مورد اقدامات انجام شده توسط دولت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“دولت است و تمام تلاش را برای جلوگیری از coronavirus در دولت است. تاج تحت کنترل دولت است. مرگ و میر نیز ثبت نام یک درصد کم است. ما مطمئن هستیم که با تلاش قرار داده و در هر دو مرکز و ایالات متحده ما ثبت نام یک پیروزی قاطع بر تاج” KCR گفت.

وزیر گفت: COVID-19 مواردی که گزارش شده در حیدرآباد و مناطق همسایه و دولت قوی تلاش ها در این مناطق برای جلوگیری از گسترش.

“من مطمئن هستم که در روز گسترش خواهد بود و تحت کنترل است. زندگی عادی در حال ظهور است در حال حاضر. کارگران مهاجر Hamalis و کارگران از کشورهای مختلف در حال گرفتن آماده به کار در کشورهای دیگر. ما باید برای فراهم کردن امکانات برای آنها. کل کشور است و همه باید از امکانات به کار در هر نقطه در کشور است. Hamalis از بیهار آماده برای بازگشت به Telangana” رائو گفت PM.

در این گزارش که بیهار سانتی متر Nitish کومار است که اجازه می دهد کارگران از دولت خود را برای سفر به Telangana, KCR واکنش نشان داد و در سبک ورید. “Nitish Ji ما در حال مراقبت از Hamalis که از دولت خود را به خوبی. ما دبیر کل نیز بیهاری. لطفا Hamalis,” او گفت:.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de