اورنج کانتی دادستان coddled دو سابق کلانتر نمایندگان که التماس گناه به نادرست شواهد اما موفق به مشورت قربانیان خود سوء رفتارهای قبل از موافقت نمایندگان’ no-زندان تقاضای معاملات بالا مدافع متهم در دادگاه مقاله این هفته است.

دستیار مدافع اسکات ساندرز نیز شکایت کرده است که دادستان نمی خواهد به نوبه خود بیش از وکلای دفاع کلانتر سوابق تحقیق بر نمایندگان که رزرو شواهد دیر یا نه در همه. دفتر دادستان منطقه است که نیاز به دفاع از طریق یک دقیق تر و کشیده کردن — روش قانونی به نام Pitchess حرکت برای به دست آوردن سوابق.

برای کسانی که به دلایل ساندرز در تلاش است به دادستان شهرستان پرتاب کردن فروش مواد مخدر مورد رابرت Barr.

ساندرز گفت: دادستان منطقه تاد اسپیتزر یک درگیری از آنجا که او در حال کار برای محافظت از بخش کلانتر به جای تنظیم آن است.

‘دو مجموعه از قوانین’

“سعی کنید آن را به عنوان ممکن است به OCDA نمی تواند پنهان کردن این واقعیت است که وجود دارد دو مجموعه از قوانین در این شهرستان — یکی برای کسانی که به پوشیدن یک کلانتر و یکی برای کسانی که نمی. این طرز فکر و تلاش برای جلوگیری از افشای سوء رفتار توسط کلانتر پرسنل در زمان موارد آن را آشکار است که OCDA نمی تواند نسبتا تعقیب کلانتر موارد” ساندرز روز سه شنبه گفت.

کیمبرلی Edds سخنگوی دفتر دادستان منطقه پاسخ داد که اسپیتزر گسترش کلانتر تحقیق و سنن و شواهد و دستور داد که موارد است که می تواند نمی شود به دلیل از دست رفته شواهد اخراج شود. او گفت که این کار را دنبال کرده است قانون است.

“ما ادامه خواهد داد به پایبندی به حاکمیت قانون و تضمین حقوق اساسی محافظت” Edds گفت که وکلای شهرستان تعیین کرده اند که کلانتر تحقیقی پرونده تشکیل پرسنل فایل های حفاظت شده توسط قانون دولت است.

“ما از نظر قانونی ممنوع از افشای یک فایل پرسنل خارج از Pitchess حرکت است. حرکات باید و خواهد بود کاونتی در یک دادگاه قانونی است. Orange County دفتر دادستان منطقه به نظر می رسد به جلو به پاسخ گویی در دادگاه به آقای ساندرز’ چهل تکه کوتاه,” او گفت:.

ساندرز پاسخ داد: “شاید OCDA ممکن است به دنبال مشاوره از وکلا دیگر از کسانی که کار را برای بخش کلانتر قبل از تصمیم به خودداری از گزارش نادرست توسط معاونین کلانتر.”

بزه گناه درخواست

دو نماینده از کار اخراج شدند و هر مجرم به یک تخطی از قانون پس از بارها و بارها نوشتن گزارش های خود را که آنها تا به حال رزرو شواهد هنگامی که آنها تا به حال نه. در ضمن nonexisting شواهد مورد استفاده قرار گرفت برای به دست آوردن اعتقادات در دو متهم بودند که هر 30 روز در زندان است.

ساندرز شکایت خود را در حرکت است که قربانیان دو نمایندگان گفته نمی شد قبل از تقاضای معاملات به عنوان مورد نیاز توسط Marsy قانون.

معاونان سابق جوزف آنتونی اتکینسون جونیور 39 و برایس ریچموند سیمپسون 31 — در نظر گرفته و دو تا از بدترین مجرم در شواهد رسوایی — بودند هر یک ساله رسمی مشروط بر خلاف مواد مخدر متهمان.

سوابق نشان می دهد سیمپسون و سنن و شواهد در 74 گزارش پلیس پوشا دو سال است. او موفق به کتاب شواهد در 56 از این موارد و دروغ در مقام گزارش حادثه.

اتکینسون نوشت: در گزارش های رسمی 26 بار در دو سال که او رزرو کرده بود اموال او را تصرف کرده بود — و مواد مخدر و سلاح — فیلم زمانی که او تا به حال نه.

با توجه به داخلی کلانتر بررسی سوابق اتکینسون به دروغ گزارش در چهار نوبت از سال 2016 تا 2018 که او رزرو کرده بود متامفتامین شواهد. در یکی دیگر از موارد او گزارش تصرف بیشتر مواد مخدر بودند از رزرو. و در مراقبت از موارد مانند لوله شیشه تقلبی 100 دلار در لایحه و 8 اینچ چاقو ناپدید شد.

یک کلانتر ممیزی در بر داشت که تقریبا یک سوم از شواهد جمع آوری شده در بخش گسترده ای از مارس 2016 فوریه 2018 رزرو شده بود فراتر از آژانس یک روز سیاست.

27,000 رزرو بررسی

محققان بررسی بیش از 27,000 شواهد رزرو بیش از 1500 نفر از نمایندگان.

حسابرسی نشان داد که “عدم سازگار و دقیق مطالب” “هیچ سیستم پاسخگویی” و “ناکافی نرم افزار رزرو.” ممیزی همچنین دریافتند که نزدیک به 85 درصد از مدارک رزرو شده بود ظرف پنج روز با 2 درصد — یا 418 قطعه از شواهد — رزرو پس از 20 به 30 روز و 1.5 درصد — یا 296 موارد از شواهد — رزرو پس از 31 روز است.

این مطالعه همچنین نشان داد که 27 درصد از نمایندگان برگزار شد که بر روی شواهد برای 31 روز یا بیشتر طول بکشد.

دوم ممیزی در بر داشت که برخی از شواهد نبود رزرو در همه, اگر چه نمایندگان نوشت: در گزارش خود که آن را به حال شده است به درستی وارد شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de