‘هیچ چیز متوقف می شود ما:’ میان coronavirus و تظاهرات octogenarians کراوات گره

بازگشت در ماه دسامبر آنها تعیین تاریخ عروسی خود را برای 6 ژوئن. و 6 ژوئن آن خواهد بود – بیماری های همه گیر و یا مستندات اعتراض و یا حکومت.

“در عصر ما, شما لازم نیست به تعویق انداختن بسیاری از مسائل گفت:” باب Chesney, 80.

بنابراین هفته گذشته او و عروس نانسی Vanderplas , 81, رد و بدل پاکستان در هانتینگتون بیچ townhome.

  • UC Irvine را ممدو Ndiaye قرار می دهد سر خود را در دست های خود را در ثانیه های پایانی از UCI را از دست دادن به هاوایی شنبه.

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • حادثه رخ داده در ارتگا بزرگراه حدود 7:30بعد از ظهر یکشنبه.

  • بنیامین دیکینسون ستاره در “کنترل خلاق.”

  • در این عکس ارائه شده توسط پلیس نروژ یک ماهی قرمز شنا داخل یک ظرف شیشه ای در ایستگاه پلیس در بدو شمال نروژ در روز یکشنبه. پلیس در شمال غربی شهر بودو در حال برگزاری یک از دست ماهی قرمز را در یک شیشه مربای به امید پیدا کردن صاحب حق آن با توجه به نروژی آژانس خبری NTB. NTB می گوید ماموران در بر داشت ماهی قرمز یکشنبه در Nordlandshall فوتبال داخل سالن ورزشگاه و تصمیم گرفت تا آن را به ایستگاه پلیس به عنوان آنها نمی تواند پیدا کردن صاحب.

  • هر چند اسکله های جدید برای جنگل کروز قایق آنها را نگه می دارد پایدار و هنوز هم وجود دارد یک علامت هشدار دهنده در مورد فاصله بین قایق و اسکله.

  • خط منطقه در TRON Lightcycle قدرت اجرا در شانگهای دیزنی لند.

به طور همزمان در یک بزرگ سیاه و سفید زندگی مسائل اعتراض تا پایان نزدیکی اسکله. نگران بالقوه غارت شهرستانها در سراسر جنوب کالیفرنیا تنظیم کرده بود حکومت که شب باعث مهمانان عروسی به نگرانی که آیا آنها می تواند به عقب بر گردیم خانه.

و پس از آن وجود دارد coronavirus.

“این یک گرند اسلم” گفت: Chesney, یک فیلم تبلیغاتی تولید کننده.

اما هیچ کدام از آن متوقف شد که به زودی به نانسی Chesney از شارژ جلوتر است. به عنوان یک مراسم ویژه هماهنگ کننده با دوستان در مکان مناسب او می تواند از طریق پشت درهای بسته کسب و کار حتی به عنوان بیماری همه گیر در زمان نگه دارید.

طلا و جواهر به کمک طراحی حلقه ها; یک پوشاک مرتب خصوصی قرار ملاقات گذاشتن برای او را انتخاب کنید یک لباس. او نیز می دانست که فقط به تماس برای ترتیبات گل و که rhinestone embellished کیک.

با کانال های معمول در دسترس نیست, این مرغ عشق به دست آمده مجوز ازدواج خود را در “پاپ آپ دادگاه” در پارکینگ آناهایم را هوندا مرکز.

این همه گرد هم آمدند فقط به عنوان آنها در اصل پیش بینی و البته با مخاطبان کوچکتر.

“نانسی آمد پایین خزید پله به دنبال مانند شاهزاده خانم است که او این است که” شوهرش بوده.

در اجتماعی فاصله خوشه حدود 40 دوستان و اعضای خانواده نگاه کرد. یکی دیگر از 50 جشن طریق زوم – برخی از راه دور جرعه جرعه شامپاین و ورزشی یکشنبه خود بهترین است. عروس جوان-بزرگسالان نوه به عنوان bartenders.

“آن خالص بود لذت” نانسی Chesney گفت.

پسر او ساخته شده یک ظاهر تعجب از خرس بزرگ. در مواجهه با مسائل مربوط به سلامت او در ابتدا فکر cornonavirus او را دور.

“من می توانم آن را باور نمی کند که من تو را دیدم او ایستاده وجود دارد” نانسی Chesney گفت.

این Chesneys هر دو خود را از دست داده دیرین همسران در سال 2013. نانسی پس از آن زندگی در نورث توستین اما به زودی پس از آن کوچک شده و به او زمان ، باب زندگی در چشمه دره.

“من مورخ زیرا من می خواهم به لباس پوشیدن و بیرون رفتن گفت:” نانسی Chesney. “اما من هرگز خواب من می خواهم دوباره ازدواج کرد. در 80 شما فکر می کنم دو بار.”

سپس دو سال پیش او خال خال در باب چوپان گرو پروتستان در ارواین. پیدا کردن او را جذاب او سعی بارها و بارها به اعتصاب مکالمه – در نهایت با توسل به چاپلوسی.

“او نادیده گرفته من تا زمانی که من قدردانی یک ویدیو ساخته شده او برای کلیسا,” او گفت:.

دو کشف متقابل میل برای تئاتر و کنسرت. اما باب Chesney بیش از حد احساس در هیچ عجله برای ازدواج مجدد.

“هنگامی که شما تنها با خرید یک بلیط شما می توانید یک صندلی بهتر” او به شوخی.

باب نقل مکان کرد و در نهایت با نانسی – که به ارمغان می آورد او را به یک داستان خنده دار: “کسی که پرسید: اگر ما ازدواج کرده بودند و من گفت:” ما در حال عاشقان. من یک ضربه به دنده برای آن یکی. او گفت: “شما در حال گفتن کلیسا مردم ما عاشقان?””

یک سال پیش در روز پدر او را شگفت زده کرد او با یک انگشتر یاقوت و گفت: این می تواند به معنای هر چیزی که او می خواست آن را به معنی. او تصمیم گرفت او می خواست آن را به معنی نامزدی خود را.

اگر چه او موفق به دریافت “برخی از چیزهایی که دوست داشتنی به هر حال” نانسی Chesney پیش بینی نیست هدیه است. “در این نقطه در زندگی من,” او گفت: “من به اندازه کافی توستر و coffeepots.”

باب Chesney گفت که او امیدوار است داستان عشق خود “الهام بخش مردم دیگر به آن بسته است.”

“ما فکر نمی کنیم از خودمان به عنوان قدیمی” نانسی Chesney گفت. “ما رویاها و برنامه های. ما رفتن. هیچ چیز متوقف می شود ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de