سازمان غیر انتفاعی نگه می دارد دانش آموزان رقص با لپ تاپ رایگان

یازده ساله سارا Velazquez چنگ یک جعبه حاوی یکی از جدید دل لپ تاپ ها به او داده شده و بیش از 200 نفر دیگر چوبی کف رقص دانش آموزان در سانتا آنا در دوشنبه 15 ژوئن.

“زمانی که من باید به این عقب ؟” او یک نقاب کارگر.

“شما نمی,” او گفت:. “این شما را به نگه داشتن.”

  • Jeanelle Fajardo, 11, منتظر با خواهر Jeanessa, 5, و, عمه ، خاله ماریا رامیرز برای لپ تاپ رایگان از طبقه های چوبی در سانتا آنا. غیر انتفاعی رقص سازمان اهدا 200 رایانه به دانش آموزان نیازمند در دوشنبه 15 ژوئن 2020 به امید کمک به آنها اقامت متصل شده از طریق ویدئو تابستان کلاس در طول coronavirus بیماری همه گیر. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • ونسا رودریگز چوبی کف COO پشته لپ تاپ در طی یک سادگی در غیر انتفاعی مدرسه رقص در سانتا آنا در دوشنبه 15 ژوئن 2020. بیش از 200 دانش آموزان کم درآمد دریافت رایگان کامپیوتر برای کمک به آنها اقامت متصل شده از طریق کلاس های آنلاین در طول تابستان coronavirus بیماری همه گیر.(عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • سارا Velazquez, 11 حمل لپ تاپ خود را به عقب به ماشین خود را پس از طبقه های چوبی غیر انتفاعی رقص سازمان استعداد بیش از 200 رایانه به دانش آموزان خود را در روز دوشنبه 15 ژوئن 2020 در سانتا آنا. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • دختران خود را اشغال در حالی که انتظار در طول چوبی کف لپ تاپ سادگی در سانتا آنا در دوشنبه 15 ژوئن 2020 (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • دوقلوها ژاکلین رودریگز چپ و Jeslyn, 13, ترک کف چوبی در سانتا آنا با برادر هوگو و سگ فندق در دوشنبه 15 ژوئن 2020. غیر انتفاعی رقص شرکت دست از بیش از 200 لپ تاپ به دانش آموزان نیازمند است. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

به طور معمول Velazquez خواهد بود در چوبی کف روزانه بعد از مدرسه اما با هر چیز دیگری در طول coronavirus خاموش کردن این درس تا به حال به حرکت آنلاین. و از آنجا که داشتن به نوبه خود در مدرسه خود را-صادر کامپیوتر جوان رقصنده شده است با استفاده از صفحه نمایش های کوچک در مادر خود را ‘ تلفن همراه به دنبال همراه با کلاس های مجازی.

نگه داشتن دانش آموزان متصل در طول ماه های تابستان از مدرسه مهم است که برای پیشرفت خود و نه فقط در, رقص, گفت: مدیر عامل سحر S. ریس.

“این شکاف دیجیتال,” ریس گفت. “اگر دانش آموزان کم درآمد ندارد و دسترسی به آموزش و پرورش آنها می تواند چهار تا 12 ماه آموزشی کاهش است.”

وجود دارد می تواند در دراز مدت اجتماعی و اقتصادی پیامدهای او گفت:.

حامیان شرکت در پاسخ اهدای 50.000 دلار به کف چوبی برای خرید رایانه و کمک به نگه داشتن دانش آموزان از طریق مجازی و تعاملی در کلاس های بیش از تابستان است.

چوبی کف رقص برنامه غوطه وری در خدمت 475 دانش آموزانی که انتخاب می شوند از طریق سالانه امتحانات ابتدائی. همراه با رقص 10 سال برنامه را فراهم می کند و خانواده و علمی و خدمات حرفه ای و دارای 100 درصد فارغ التحصیلی دبیرستان و کالج ثبت نام رای دادن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de