نشست بین راب مانفرد تونی Clarks بازده امید جدید برای سال 2020 MLB فصل

منازعات بين لیگ اصلی بیس بال صاحبان و بازیکنان ظاهرا شفا به نقطه ای که وجود دارد این است که امید تازه ای دو طرف می توانند به توافق برسند در یک دوره برای یک سال 2020 فصل است.

گزارش های متعدد در صبح روز چهارشنبه نشان داد که کمیسر راب مانفرد و تونی کلارک رئیس بازیکنان Assn., تا به حال حداقل یک مولد چهره به چهره نشست که باعث شده بود یک پیشنهاد جدید از صاحبان.

این پیشنهاد است برای 60 بازی فصل شروع ژوئیه 19 با توجه به ESPN شکن اولنی.

این خبر تنها دو روز پس از مانفرد گفت: ESPN که او از دست دادن اعتماد به نفس در رسیدن به توافق با این بازیکنان بیش از این لحاظ از بازگشت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

جبران شد قلب این مسئله با بازیکنان اصرار بر دریافت کامل خود نرم افزار تاریخ حقوق در حالی که مالکان بیشتر به دنبال کاهش پرداخت از احتمال بازی کردن بازی ها در خالی استادیوم.

روز دوشنبه مانفرد گفت: بازیکنان شده بود مذاکره در “ایمان بد” و کلارک پاسخ داد که این بازیکنان بودند “منزجر” توسط مانفرد پس گرد در وعده های خود را از هفته گذشته که او “100 درصد” خاصی وجود دارد خواهد بود یک فصل است.

این دو بنا به گزارش ها تا به حال چهره به چهره ملاقات در آریزونا در روز سه شنبه برای کمک به پر کردن شکاف.

با توجه به MLB Network را جان Heyman دو طرف شد و “بسته شدن” توافق در روز یکشنبه است. اوان Drellich های ورزشی گزارش داد که یک پیشنهاد جدید بود فقط فرستاده شده از صاحبان وجود دارد و آن این است که “هیچ توافق حتی در اصل در این نقطه است.”

بازیکنان می خواهم به خود را دریافت کامل نرم افزار تاریخ حقوق برای به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است. بازیکنان در حال حاضر در حال از دست دادن حداقل نیمی از حقوق کامل خود را به دلیل این بیماری همه گیر در حال حاضر از بین برود حداقل نیمی از برنامه ریزی بازی های 162.

صاحبان ارائه شده کاهش حقوق و یا یک برنامه کوتاه از عنوان کمی تا 48 بازی. صاحبان می تواند به طور یک جانبه اعمال برنامه, اما آنها می تواند موضوع را به شکایت از بازیکنان که آنها را “تلاش” به برنامه به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است.

پل ممکن است گسترش برگشتی. اضافه کردن اضافی دور از postseason بازی می توانید درآمد قابل توجهی از تلویزیون کمک به جبران کمبود طرفداران. بازیکنان نیاز به تصویب هر گونه تغییر حذفی فرمت.

حتی اگر مالی و لجستیکی شرایط توافق هنوز وجود دارد و تهدید بلندی از coronavirus. این ویروس هنوز در حال گسترش به سرعت در بسیاری از ایالت از جمله کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و فلوریدا, ایالات متحده است که خانه را به 10 از 30 تیم های لیگ.

بیشتر به آمده در این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de