Kangana snubs بالیوود پس از Sushant مرگ

بمبئی: بازیگر Kangana Ranaut حاضر به برچسب اواخر بازیگر Sushant Singh Rajput به عنوان یک “ذهنی ضعیف” فرد است. او می گوید: او مستحق فیلم و کار بودند هرگز اذعان کرد در مراسم جایزه.

Sushant داشت حلق آویز در محل اقامت خود را خدمتکار خود در صبح روز یکشنبه را در اینجا. پس از خبر خودکشی او را Bollywood باقی مانده بود در شوک است.

Kangana تیم نوشته شده است تصویری از او که در آن او به نظر می رسد خشمگین و قوی باعث می شود اظهارات.

آن عنوان خوانده شده: “#KanganaRanaut در معرض تبلیغات صنعت arnd #SushantSinghRajput مرگ غم انگیز و چگونه روایت است چرخید به پنهان کردن چگونه اعمال خود را تحت فشار قرار دادند #Sushant به لبه.چرا این imp به استعداد خود را با توجه و زمانی که وبلاگ مبارزه با مسائل شخصی رسانه ها به تمرین داری.”

او همچنین snubs این استدلال که او خودکشی به دلیل افسردگی با توجه به ضعیف ذهن”.

ستایش Sushant برای دستاوردهای خود را مانند استنفورد بورس تحصیلی, Kangana گفت: “او یک مرتبه دارنده. چگونه می توانید ذهن خود را ضعیف بود? اگر شما خود را نگاه کنید تا آخرین نوشته او است که به وضوح گفت: به معنای واقعی کلمه التماس, ‘تماشای فیلم. من هیچ پدرخوانده است. من خواهد بود در خارج از صنعت’. در مصاحبه های خود او بیان کرده بود که چرا این صنعت نبود پذیرش او است. بنابراین وجود دارد هیچ پایه و اساس از این حادثه?”

“او هرگز اذعان خود فیلم هیچ جایزه برای فیلم های خود را مانند ‘Kedarnath’, ‘Chhichhore’ و ‘MS Dhoni: The Untold Story’. فیلم هایی مانند ‘خندقها پسر رو تمام جوایز. “

در این ویدئو, Kangana حتی نشان داد که او می شود پیام از مردم که به او بگویید نه به هر گام اشتباه در زندگی است.

“چرا آنها می خواهند برای قرار دادن در ذهن من است که من باید خودکشی. اما در Sushant مورد او پذیرفته است. او به نام بی ارزش و او موافقت کرد,” او گفت:.

Sushant بسیار شبیه Kangana خودش is a self-made سوپراستار ساخته شده است که نام خود را بر اساس کار خوب است.

منبع: سرپرستان ورودی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de