ارتش هند مناقصه adieu به سرهنگ Bikumalla Santosh

حیدرآباد: ارتش هند پرداخت آن گذشته احترام به سرهنگ Bikumalla Santosh ببو شجاع پسر Telangana که قربانی عالی از عمر خود را در خدمت به ملت است.

فانی و باقی مانده از افسر دریافت کرده بودند در Hakimpet نیروی هوایی ایستگاه توسط مقامات ارشد دولتی و نظامی پرسنل ستاد Telangana و آندرا فرعی منطقه است. او با توجه به کامل نظامی افتخارات خور یک سرباز.

سرهنگ B. Santosh ببو یک فارغ التحصیلان از Sainik مدرسه Korukonda و دفاع ملی, آکادمی Khadakwasla کردم سفارش به Bihar هنگ از ارتش هند آکادمی دهرادون. او در ادامه به تکمیل معتبر دفاع خدمات کارکنان دوره از ولینگتون قبل از مصرف بیش از فرماندهی گردان خود را.

او جان سالم به در با همسر خود خانم ب Santosh و دو فرزند که به حیدرآباد برای آخرین مراسم همراه توسط مقامات مقر Telangana و آندرا فرعی منطقه است. یک تاج گل از طرف فرمانده ارتش و تمام صفوف فرماندهی جنوبی گذاشته شد افتخار از شجاع سرباز توسط سپهبد TSA Narayanan, فرمانده از MCEME.

از گردنه Santosh ببو Mrs B Santosh و کودکان پرداخت احترامات خود را. تجلیل و قدردانی شد و همچنین پرداخت شده توسط Telangana فرماندار Dr Tamilisai Soundararajan, دولت, وزرای K راما رائو, Malla ردی Jagdish ردی Cyberabad کمیسر پلیس VC Sajjanar حیدرآباد شهرستان کمیسر پلیس Anjani کومار GOC Telangana و آندرا فرعی منطقه محسوب می شود RK سینگ GOC گاومیش کوهان دار امریکایی تقسیم Alok جوشی, ایستگاه فرمانده سرتیپ Abhijit چاندرا, فرمانده, AOC مرکز سرتیپ JJS Bhinder و دیگر مقامات دولت Telangana پلیس دفاع پرسنل بستگان نزدیک و افراد از Telangana. آخرین مراسم از سرهنگ Santosh ببو انجام خواهد شد نظامی افتخارات فردا در شهر خانه خود را سوریپت در حضور اعضای خانواده و به خوبی wishers.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de