افزایش OC پشه تساوی نگرانی غرب نیل در بر داشت در نزدیکی شهرستان

احساس خارش? COVID-19 نیست تنها ویروس وجود دارد به نگرانی در مورد.

نارنجی شهرستان پشه و Vector کنترل منطقه را از هشدار روز سه شنبه, ژوئن 16, پس از مشاهده افزایش پشه فعالیت در مناطق شهری و مناطق ساحلی از شهرستان.

اورنج کانتی پشه و VECTOR کنترل منطقه

در حالی که ویروس نیل غربی نشده است شناسایی شده است در اورنج کانتی در این سال سه شهرستانهای اطراف – لس آنجلس و سن دیگو – پیدا شدن ویروس در پشه نمونه.

“ما در منطقه خطوط بسیار نامرئی” گفت: هدر Hyland, اطلاعات عمومی افسر OCMVCD. “این فقط یک ماده از زمان اگر ما شهرستانهای اطراف که غرب نیل مثبت آن است که پتانسیل بالا به مثبت پشه در دام.”

در حالی که این وکتور منطقه به طور معمول می یابد هفتگی متوسط 24 پشه در هر تله آخرین افزایش علائم ششمین هفتۀ متوالی بالاتر از حد متوسط می شمارد.

به طور کلی در این سال آنها را پیدا کردم و به طور متوسط 110 پشه در دام نزدیک به پنج برابر بیشتر از سال گذشته اعداد و دو شهرستان را به مدت پنج سال به طور متوسط.

“بالا پشه فراوانی است که یکی از عواملی که باعث افزایش خطر ابتلا به ویروس نیل غربی انتقال زمانی که فعالیت ویروس در حال حاضر. اما OCMVCD در حال حاضر نیست شناسایی هر گونه ویروس (ویروس) در ما نظارت برنامه” منطقه مدیر خدمات علمی رابرت کامینگز گفت.

با بیشتر پشه ها می آید احتمال بالاتر که یک نفر می تواند نیش می زنند پرنده آلوده و سپس انتقال این ویروس به انسان است.

“ما فقط در این خط از احتیاط ما می خواهیم مردم بدانند که بالا وجود دارد فراوانی که بدان معنی است که بیشتر نیش” Hyland گفت.

نیل غربی است که اغلب توسط نیش پشه آلوده. پشه ها ناقل هستند و یا بردار که آلوده هنگامی که خوراک در پرندگان آلوده. پشه آلوده پس از آن می تواند گسترش نیل غربی به انسان و دیگر حیوانات که آنها را نیش می زنند; آن است که گسترش بین مردم از طریق تماس گاه به گاه مانند لمس کردن یا بوسیدن یا تنفس در ویروس.

بخشی از دلیل برای بالاتر از حد نرمال اعداد می تواند باران در ماه مه یا آب و تا کنون در این تابستان Hyland گفت. نیز وجود دارد که نه تنها بومی پشه حلق آویز در اطراف اما مهاجم از راه های aedes mosquitoes یک مهاجم گونه که نیش می زنند و در روز و می تواند چندین بار.

ویروس نیل غربی است که یک پشه بیماری های منتقله از اصل موجود در آفریقا است. در سال 1999 این ویروس شناسایی شد در شرق ایالات متحده; پس از آن در سراسر ایالات متحده است و به خوبی تاسیس در اکثر ایالت از جمله کالیفرنیا.

علائم برای نیل غربی را می توان شبیه به آنفولانزا با تب و بدن درد هر چند آن را نمی آیند با مسائل تنفسی. دو درصد از افراد آلوده باید موارد شدید و 20 درصد دریافت علائم خفیف. برخی از افراد واکنش های است که منجر به خارش یا التهاب مغز است که می توانید آنها را در حالت اغما است.

“شما هرگز نمی دانید که چگونه بدن خود را در حال رفتن به واکنش نشان می دهند به این یا آن گونه” Hyland گفت.

برخی از پشه “داغ مناطق” شامل کالیفرنیا سانتا آنا, فولرتون, Buena پارک و باغ و بیشه و وست. مناطق مانند Bolsa Chica تالاب بزرگ کانیون در Newport Beach, UCI مارش نیز نشان دادن تعداد پشه ها.

جولی Alston Kurt از دانا پوینت گفت که او و خانواده اش را گاز گرفته شده است در حالی که با بهره گیری خود را در چاله آتش چند بار در هفته گذشته.

“آنها تراوش orangeish چرک و بسیار خارش دار” او نوشت: در رسانه های اجتماعی با توجه به تاول و خارش به طول انجامید بیش از یک هفته است. “چیز عجیب و غریب است که چند بار ما تا به حال شلوار جین و مانتو و آنها حق رفتن را از طریق.”

وکتور منطقه است که به درخواست ساکنان در بالا پشه جمعیت مناطق به اقدامات احتیاطی و آن را ادامه خواهد داد به دنبال و درمان منابع آب است که می تواند بندر پرورش پشه ها.

چگونه به کاهش فرصت ها برای پشه ها به نژاد:

• تخلیه و تخلیه هر گونه ظروف از آب حداقل یک بار در هفته

• تمیز و لیف حمام پرنده و حیوان خانگی کاسه آب هفتگی

• آیا حمل و نقل و یا به اشتراک گذاشتن گیاه بریده ریشه در آب

• مته سوراخ یا سوراخ ظروف برای از بین بردن آب های راکد

برای جلوگیری از گزش پشه به دنبال این راهنمایی:

• درخواست پشه دافع حشرات به پوست در معرض قبل از رفتن خارج از منزل

• پوشیدن دافع حاوی DEET, picaridin, IR3535 یا روغن اکالیپتوس لیمو

• بستن تمام unscreened درب و پنجره برای جلوگیری از پشه از ورود به خانه خود را و یا فضا; تعمیر شکسته و یا آسیب دیده صفحه نمایش

• پوشیدن پیراهن آستین بلند و شلوار بلند و انتخاب سبک و رنگ لباس

اطلاعات بیشتر: ocvector.org

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de