هانتینگتون بیچ مقامات “فریاد” برای حمایت از “مردم که در اعتراض به بی عدالتی”

هانتینگتون بیچ مقامات گلاویز دوشنبه شب 15 ژوئن با یک موضوع حساس است که به مدت طولانی به گل نشسته این شهرستان شهرت خود را, آیا عادلانه یا نه نژاد پرستی.

شهرستان Councilwomen کیم کار و باربارا Delgleize ارائه یک قطعنامه در محکومیت “این بی وجدانی اقدامات مینیاپولیس اداره پلیس که منجر به مرگ جورج فلوید” و حمایت از “مردم رنگ (و) همه مردم که در اعتراض به بی عدالتی است.”

پس از یک شب طولانی که بخشی متمرکز در هانتینگتون بیچ اداره پلیس دست زدن به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض در مارس 31, اعضای شورای تصویب قطعنامه در 6 به 1 رای با اریک پترسون مخالف.

Carr نیز خواسته شورا به تعهد این شهرستان در سال 1996 “اعلام سیاست در مورد کرامت انسانی” است که باعث “حقوق برابر برای همه است.” که پیشنهاد تصویب به اتفاق آرا.

حدود 7000 نفر با امضای یک طومار در Change.org خواستار شهرستان “برگزاری اوباش پاسخگو و محکوم کردن گروه های نفرت” است که به دنبال تهدید و اخلال در تظاهرات اخیر.

در عرض دو ساعت از مارس 31st, اعتراض شروع fistfights آغاز شد و پلیس اعلام غیر قانونی مجمع. بعد از یک ساعت هشدار شرکت کنندگان به ترک افسران شروع به شلیک فلفل توپ و ساخت بازداشت.

حدود 15 نفر صحبت کرد که دوشنبه در توصیف تهدید و نژادی تهمت مواجه می شوند در اعتراض. برخی انتقاد از پلیس برای عدم محافظت از آنها را از “آشوبگران” که نشان داد تا ظاهرا برای محافظت در برابر این نوع از غارت و تخریب که به تازگی رخ داده در لس آنجلس.

ساکن chided رئیس پلیس راب دستی برای صدور بیانیه ای در تاریخ 1 ژوئن گفت که او “سپاسگزار بسیاری از مردم بیرون آمد و به حمایت از کسب و کار ما و نگه داشتن مردم از خرابکاری در شهرستان ما است.”

“این عادلانه نیست به افرادی که شبیه به من گفت:” کاری که سیاه و سفید است. دستی به نظر می رسید به سمت با “مردم به ما گفتن ما تعلق ندارد و پاره نشانه هایی از دست ما,” او گفت:.

شنیدن این داستان “من می شکند قلب” مفید گفت. “من سخت کار کرده اند به معنی دار, شخصی, گفتگو با جوامع به حاشیه رانده شده.”

هر گونه سرزنش “استوار مستقیما بر روی شانه های من” دستی گفت. “ما آمد تا با استراتژی نه به قهرمانان. من عمدا گفت: ماموران به عقب بماند.”

به عنوان یک نتیجه, پلیس ندیدم از نزدیک برخی از این حوادث گرفتار در دوربین های تلفن همراه او توضیح داد. “ما می تواند انجام شود بهتر است.”

دستی ابراز تاسف از این که برخی از مردم محلی احساس “ما دفاع از عصبانی اوباش خشونت و یا نژاد پرستی.”

افسران بازداشت 20 معترضان و ضد معترضان که شب دستی گفت و بعد از آن ساخته شده پنج دستگیری پس از تماشای ویدئوها از ضرب و جرح. “چند تحقیقات جنایی در جریان است,” او گفت:.

یادگیری از تجربه که دستی گفت: این بخش با نزدیک شدن به ماه ژوئن 6, اعتراض با استراتژی فعال – قرارداد با رنگ نارنجی شهرستان کلانتر بخش برای کمک به حفظ صلح توسط “جراحی و برداشتن” مشکل است. که در اعتراض به طول انجامید هشت ساعت بدون حادثه بزرگ است.

قبل از هر دو 31 مه و ژوئن 6, تظاهرات پلیس و صاحبان فروشگاه ها یافت می شود سنگ ها و زباله های دیگر به طور بالقوه ترشح در پشت ساختمان به عنوان پرتابه دستی گفت. که امکان افزایش ترس از غارت و خشونت است.

چند ساعت قبل از روز دوشنبه جلسه شورای شهر وکیل مایکل دروازه ارسال یک ایمیل به اعضای شورا گفت که با توجه به شهر منشور او باید بررسی قطعنامه قبل از آن خواهد بود به ارمغان آورد بعد از آن برای رای نهایی.

“به مجلس نمی کنم بسیاری از دوستان در اینجا در افتا گیتز گفت:” در این نشست است. “من در تلاش برای به اجرا درآوردن قوانین و بسیار سازگار باشد.”

اما Carr گفت: جمله بندی از منشور نیست کاملا نیاز دادستان شهرستان به بررسی قطعنامه. “آن ‘ممکن است’ نه ‘باید’,” او گفت:.

Delgleize گفت: به تعویق انداختن حل خواهد جلوگیری از تورم قصد خود را: “تمام هدف این بود که پایان شب در برخی از وحدت است.”

شهردار Lyn Semeta توافق در مورد “بهنگام بودن آن است.” و در نیمی از نیمه شب گذشته او پیوست و پنج تن از همکاران او در تایید این قطعنامه است.

اما پترسون که رای دادند در برابر قطعنامه ارجاع جورج فلوید گفت: این شهرستان منتقل شده است و فراتر از آن گذشته به عنوان یک آهنربا برای سفید supremacists. “برای همه این افراد می گویند ما یک نژادپرست شهرستان, آن را فقط یک دروغ” او گفت:.

پترسون گفت: او مخالف دولت در تلاش برای micromanage اخلاق: “همواره وجود داشته است سرخی در خارج وجود دارد – ما در حال رفتن به خلاص شدن از آنها.”

Carr موافقت که هانتینگتون بیچ سزاوار نیست آن بد نامی به عنوان نژادپرست است. “اما این که آیا ما آن را دوست دارم یا نه, مردم تماس گرفته شده تا گفت و گو” Carr گفت. “ما استقبال و ما نیاز به فریاد که با صدای بلند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de