بمبئی: سابق, دوست دختر, Sushant Singh Ankita Lokhande بازدید اواخر بازیگر اقامت در Bandra روز سه شنبه برای دیدار با خانواده خود را.

طبق این گزارش او را شکست و پس از ورود به ساختمان دروازه. او دیده می شد گریه و کمک گرفتن از دیوار به درستی ایستادن.

Ankita شد در رابطه با Sushant به مدت شش سال

Ankita شد در رابطه با Sushant برای تقریبا شش سال تا سال 2016 و ویدئوها و تصاویر از بازیگر زن ورود خود را انجام می دهند به دور از رسانه های اجتماعی.

افراد مشهور عکاس ویروسی Bhayani مشترک یک ویدیو از Ankita خارج Sushant ساختمان است. او بازیگر است که دیده می شود در یک کت و شلوار سفید و ماسک صورت.

ویروسی زیر نویس کلیپ: “#ankitalokhande امروز در #SushantSinghRajput صفحه اصلی خود را برای دیدار با خانواده #rip”

این عکاس همچنین یک نمای نزدیک از Ankita به عنوان او وارد ساخت و نوشت: “#ankitalokhande یک بازیگر #SushantSinghRajput خانه.”

پلیس به سوال دوست دختر سابق از Sushant Singh

به تازگی پلیس بمبئی سوال شایع دوست دختر, Rhea Chakraborty و اچ ماهش شتی به عنوان بازیگر تا به حال نام آنها را قبل از ارتکاب به خودکشی. با این حال تماس بودند پاسخ داده نمی شود.

در حال حاضر پلیس نیز ممکن است سوال Ankita به دانستن جزئیات بیشتر در مورد این بازیگر.

Sushant Singh Rajput مرگ

Sushant Singh Rajput داشت حلق آویز در Bandra اقامت در صبح روز یکشنبه. او 34.

این بازیگر تبدیل به یک نام خانگی با تلویزیون نشان می دهد “Pavitra Rishta” قبل از foraying بالیوود.

او ساخته شده خود را در صفحه نمایش بزرگ اولین بار در سال 2013 با “Kai Po Che” و نیز شناخته شده برای نقش خود را در “MS Dhoni: داستان ناگفته”, “Shuddh Desi Romance”, “Kedarnath” و “Chhichhore” در میان دیگران.

این بازیگر آخرین مراسم بودند به این نتیجه رسیدند در Pawan هانس کوره های جسد سوزی مورد تاخت وتاز Parle در بعد از ظهر دوشنبه در میان سنگین downpour.

منبع: با ورودی از IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net